Skoči na vsebino

dobra plača za dobrega programerja


SiR

Priporočene objave

Tale od Gorenja ja po mojem mnenju bolj namenjena ženskam. Jih povzdigne, jim pričara okus nekega boljšega lagodnega življenja, jih zapeljuje.

Mah tipi smo pa itq butasti, ker nimamo občutka za estetiko, razen onih, ki nosijo Armanija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega kar zahteva sym ne uci nobena sola in noben fax. Izobrazba nima nobenega pomena - tudi predznanja ti izobrazba ne da nobenega. Pa cetudi bi se kak izobrazevalni program poskusal temu priblizati bi kiksnil ze v startu saj se stvari v IT-ju tako hitro spreminjajo in dopolnjujejo da si takoj "out" ce zadev ne spremljas non-stop. Govorim iz izkusenj saj sem sam tocno to kar sym zahteva le da sem pac sam svoj majstor z zadost dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

linux/apache/php/web/mysql

To pa res ni tako hudo specifično. Pa tudi nič takega, da se ne da naučit. Jaz sem ravno zdaj, po nekaj letih programiranja poslovnih aplikacij, izpregel. Enostavno se mi ne da več. Zdaj grem programirat gonilnike in nizkonivojske programe strojno-elektro-fizikalne tehnike. Nobene veze nima eno z drugim, pa tudi s snovjo na faksu ne. Prej sem rabu znat računovodstvo, zdaj pa fiziko, matematiko, elektrotehniko in strojništvo. Znanje programiranja je še najmanj problematično. To se človek hitro nauči. Ozadje je navadno širše in mnogo težje.

Ko mi bo pa to dokurčilo se pa mogoče WEBa resno lotim. Se ti čez kakih pet let oglasim na PM... :D

Pa ne vem zakaj Gregs pravi, da en ekonomist z diplomo VPŠ tega ne bi zmogel. Kot da kaka druga diploma da zahtevano znanje. Če ma smisel, zakaj pa ne. Poznam magistra informatike, ki v življenju enega rač. programa ni napisal in poznam osnovnošolca ki dela čuda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ne zaklepat! Dokler se nekaterim z čelado na glavi spet ne dvigne samozavest, je tema zelo primerna za samopomilovanje.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zaklepat! Dokler se nekaterim z čelado na glavi spet ne dvigne samozavest, je tema zelo primerna za samopomilovanje.

lp DTW :)

:OK:

grem zaj naprej jamrat :-) žal nisem jaz ta programer ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne vem zakaj Gregs pravi, da en ekonomist z diplomo VPŠ tega ne bi zmogel. Kot da kaka druga diploma da zahtevano znanje. Če ma smisel, zakaj pa ne. Poznam magistra informatike, ki v življenju enega rač. programa ni napisal in poznam osnovnošolca ki dela čuda.

U, že dolgo nisem bral.. pa bom odgovoril... na kratko... :D

Saj Gregs tega ne misli, Gregs celo pozna enega diplomanta VPŠ, ki dela čudeže in zato ve, da je VSAK zmožen delati čudeže, neglede na diplomo... ;) Očitno se nisva razumela, ampak saj ni važno... :D

Človek je zadovoljen ko bubreg v loju je rekel Sym.... in to je glavno... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!