Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Se mi zdi, da bo treba začet mal teži dvigovat z desnico, saj sem levico tolkrat dvignal v zadnjih dneh,da se mi zdi, da se je malenkost okrepila, čist vsi so odzdravli, blo pa jih je :? :hmm: okol 100!!!

Popravljeno . Popravil urqlle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ravno ugotavljam, da je pozdravljanje očitno že čist iz mode, saj sem edini idiot, ki se mu zdi vredno stegniti levico v pozdrav.

Omeniti pa moram, da sem srečeval same plastične-fantastičarje, tako da ne vem: mogoče nisem dovolj kul za njih, ker se okrog trajbam na ropotajoči-vibrirajoči-se-železnini. Tako manjvrednega in diskriminiranega se počutim... :cry: :( *

----

* :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:

:blink: ??

gruntam :hmm: ...

najbrz se je razburjal ker mi je iz žepa nahrbtnika nekaj padlo in priletelo v njegovo vetrobransko steklo :blink:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ravno ugotavljam, da je pozdravljanje očitno že čist iz mode, saj sem edini idiot, ki se mu zdi vredno stegniti levico v pozdrav.

Omeniti pa moram, da sem srečeval same plastične-fantastičarje, tako da ne vem: mogoče nisem dovolj kul za njih, ker se okrog trajbam na ropotajoči-vibrirajoči-se-železnini. Tako manjvrednega in diskriminiranega se počutim... 

hmm, nekaj podobnega doživljam tudi sam... ne vem kje je point.. verjetno so bli sami tujci in ne poznajo tega našega običaja.. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, nekaj podobnega doživljam tudi sam... ne vem kje je point.. verjetno so bli sami tujci in ne poznajo tega našega običaja..  :wacko:

Najbolj me je nasmejal Suzuki, ki mi je ta pojav prijazno razložil s tem, da še ne znajo dobro vozit motorja in si ne upajo spustit balance. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj me je nasmejal Suzuki, ki mi je ta pojav prijazno razložil s tem, da še ne znajo dobro vozit motorja in si ne upajo spustit balance.  :lol1:

v čem je sploh štos vsega tega :blink: ......mahanja :blink: :blink: :blink:

naj nekdo prosim elaborira to visoko stopnjo pomembnosti opletanja z rokami prosim :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) nagaycek.......... amrikanosi imajo tako en lustkan ....izrek?

glasi se nekako takolele: "if I have to explain you wouldn´t understand."

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ..najbrž res ne bi razumela.....:wallbash:

nečeloma pozdravljam....tko....ker je štosno :) .....pa če ne morem spustit krmila in odmahnit z roko potem se celo tako potrum da pokimam z glavo.....

pomaham celo vsem tistim avtomobilistom, ki se mi uvidevno umaknejo da lahko odpeljem mimo :closedeyes:

a še vedno ne vidim kje za vraga je vse to pozdravljanje pridobilo na pomembnosti, da je vredno razburjanja ....če pač nekdo ne odzdravi pač ne odzdravi.... :glare:

mogoče je pa odzdravil 20 pred tabo pa ga boli roka.... :naughty:

tko kot je nekdo mogoče nakazal denar za iskrico nedeljskega pa pač ne za reševalni motocikel..ker je pač preprosto zmanjkalo denarja..... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, nekaj podobnega doživljam tudi sam... ne vem kje je point.. verjetno so bli sami tujci in ne poznajo tega našega običaja..  :wacko:

Ta je pa dobra, od kdaj je to le naš običaj? :lol1:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz vedno pozdravljam in mi je prav toplo pri srcku...ampak vcasih negre, nismo vsi taki maharji na motorjih... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da bo treba začet mal teži dvigovat z desnico, saj sem levico tolkrat dvignal v zadnjih dneh,da se mi zdi, da se je malenkost okrepila, čist vsi so odzdravli, blo pa jih je  :?  :hmm: okol 100!!!

levica za pozdrav, desnica za ročna opravila :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ravno ugotavljam, da je pozdravljanje očitno že čist iz mode, saj sem edini idiot, ki se mu zdi vredno stegniti levico v pozdrav.

Omeniti pa moram, da sem srečeval same plastične-fantastičarje, tako da ne vem: mogoče nisem dovolj kul za njih, ker se okrog trajbam na ropotajoči-vibrirajoči-se-železnini. Tako manjvrednega in diskriminiranega se počutim...

Verjetno je poanta v tem, da ti pozdravis. Ce ti odzdravijo ali ne to verjetno ni tvoj problem.

Sej odgovarjam na tvoj post ampak zadnje case kar veliko ljudi zgrozeno ugotavlja da jim kdaj kdo ne odzdravi... men iskreno receno dol visi, ce me kdo pozdravi ali ne, jest pozdravljam, ker jest mislim, da je to kul, ne zato, ker hocem da mi odzdravljajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tamalo sva se povsem sinhronizirala in oba pozdravljava v tandemu... (na tri,štiri..zdaj) :D

sam to še ne pomen, da mora voznik odzdraviti z obema rokama.. :D

v soboto pa lahko rečem, da so nama odzdravili ali naju pozdravili (ne bomo se kregal kdo je bil prej,ne) vsi (cca 67 teh) motoristi, katere sva srečala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mela pa s tujci kar se podzdravljanja tiče dobre izkušnje ... še posebej z chooperisti ki mahajo na daleč.... :OK:

No je pa tko... jaz vedno pozdravim ali odzdravim... če se le da... zdej če je cesta taka da so fajn ovinki pa prazno potem se 100% osredotočm na hitrost in pomoje mi noben ne zameri če ne pozdravm.....

no vsaj men se zaradi takih stvari ne zdi omembe vredno pregovarjat z nekom .... pač pozdravim zato ker je tud men fajn če me pozdravjo drugi....

je pa tud tko da pozdravlanje zame ni neko mahanje u iber ampak pač spustiš mal balanco tolk da te nasprotni vid...... sej ni tolk teško.... :rolleyes: al ja... <_<

Popravljeno . Popravil Maichy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maichy, če vidm rdečo R6 in osebo ž. spola na motorju, definitivno pozdravim  :blush:

K se bom enkrat mimo tebe tolk počas prpelala, da boš mel čas vidt da gre mim tebe R6 pa bejba gor.... :blink: pol te pa na kufe pelm... :004

ma smo se hecali.... ti mi kar lepo pomahi jest bom pa nazaj.... :yea1:

pa vsem ostalim tud.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je poanta v tem, da ti pozdravis. Ce ti odzdravijo ali ne to verjetno ni tvoj problem.

Sej odgovarjam na tvoj post ampak zadnje case kar veliko ljudi zgrozeno ugotavlja da jim kdaj kdo ne odzdravi... men iskreno receno dol visi, ce me kdo pozdravi ali ne, jest pozdravljam, ker jest mislim, da je to kul, ne zato, ker hocem da mi odzdravljajo.

TNX, Dave! Sej se bolj hecam, ampak je tudi v vsakem štosu malo resnice...

Samo preverjam, če je pozdravljanje že out, pa sem ostal neobveščen (tako da ne delam neumnosti na cesti) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se bom enkrat mimo tebe tolk počas prpelala, da boš mel čas vidt da gre mim tebe R6 pa bejba gor....  :blink:  pol te pa na kufe pelm...  :004

ma smo se hecali.... ti mi kar lepo pomahi jest bom pa nazaj....  :yea1:

pa vsem ostalim tud....  B)

:topic: A me boš pelala s svojim motorjem??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vedno pozdravim, ko si pripeljem nasproti. A glej šmenta, nikoli se ne pozdravim nazaj... Nekaj mora bit hudo narobe. :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vedno pozdravim, ko si pripeljem nasproti.  A glej šmenta, nikoli se ne pozdravim nazaj...  Nekaj mora bit hudo narobe.  :blink:  :D

Prehiter si. Ko si nasproti, sploh še ne dojameš, da si se prej pozdravil.

Brzina je hudič.... pa skleroza tud :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem končno registriral motor!! :yea2: :yea1: :yea1:

odpeljal sem ene 30km pol je pa začel mal rosit. človek čez zimo kar malo pozab kakšne pospeške ma tale moped :D

:topic:

@Maichy:

A sem te jest mogoče danes v Mengšu srečal? Šla si mimo mene, pa pozdravla si. Aja, jes mam modro r1?

Sej mislm da te poznam, če tapravo mislim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!