Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

nekdo je napisal

...kot se spodobi...

fajn...motoristi so nova skavtska sekcija po novem.

kje se izpišem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do the hokey-pokey dance v pozdrav pa si zmagal! :alien1:

eh,... nobenega Spoštovanja ne praticiraš Kec.

Brezvernik

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj mate tolk debate glede tega pozdrava?!?

Pač to je nastalo zarad tega, ker je blo motoristov zelo malo na cesti. Pač nekdo si je to zmislu in je ostalo, tradicija pa se je nadaljevala, kljub temu, da se število motoristov strmo povečuje in so zdaj že postali skoraj enakovredni drugim v prometu in čisto vsakdanji. Pač ni to več nič posebnega, če srečaš motorista, da bi ga mogu zato posebej pozdravlat pa opazvat pa ne vem kaj. Js sicer vedno pozdravm in odzdravm. Ne sekiram pa se kaj dost, če mi tist k gre nasprot ne odzdrav...se pa toliko bolj počutim, če mi. Nekaterim ni čisto nič takega, če srečajo motorista in ga tretirajo čisto kot vse ostale udeležence...tem ne zamerim, da ne odzdravljajo...

Ne vem kaj je treba tako znanost okol tega delat. Vsakemu svoje, če hočeš pozdravi, če ne pa ne...

Blendat pa res ni treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolje gre. :P Včeraj na furci do Dravograda sem v glavnem samo odzdravljal. No, ja, ene 2x sem se zeznil in je roka kar sam šinila v pozdrav.

Je bil špas večkrat opazovati nasproti vozečega motorista, ki je očitno čakal, da ga pozdravim, ko ni bilo nič, pa je to sam storil v zadnjem trenutku. :D

Očitno se nekateri furajo samo zato, da se počutijo del črede. Me prav zanima, kje bi bila njihova "solidarnost", če bi potreboval pomoč. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snoopy je vse napisal.

Ne vem zakaj imam obcutek, da se z debato o pozdravljanju bolj ukvarjajo, tisti, ki jim ni do pozdravljanja ? :whistle:

...Očitno se nekateri furajo samo zato, da se počutijo del črede. Me prav zanima, kje bi bila njihova "solidarnost", če bi potreboval pomoč. :doze:

HHV, a ti med voznjo premisljujes o tem, kdo bo prvi pozdravil..."ce bo on prvi, ga bom, ce ne pa ne..."? Dej no, tolk je lepsih stvari za po glavi premetavat... :winkiss:

Kar se pa solidarnosti tice, lepo, da si uporabil besedo nekateri, ker po pozdravljanju bi po moje tesko presodil kdo ti je pripravljen ponudit pomoc in kdo ne...

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem predlog v razpravo.

Pozdrav naj bo obojeročen raztegnjen v višini ramen z nasmeškom potrjen.Zaželjeno, da si zapeljemo v objem in tako izkažemo pripadnost , solidarnost, na pomoč vedno pripravljenost .Kdor ne pozdravi tako, bo moral za pir dat.Vodili bomo evidenco ,ki bo dnevno objjavljena v rubriki .... Objemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem predlog v razpravo.

Pozdrav naj bo obojeročen raztegnjen v višini ramen z nasmeškom potrjen.Zaželjeno, da si zapeljemo v objem in tako izkažemo pripadnost , solidarnost, na pomoč vedno pripravljenost .Kdor ne pozdravi tako, bo moral za pir dat.Vodili bomo evidenco ,ki bo dnevno objjavljena v rubriki .... Objemi.

Pa lahk bi mel posebna postajališča, kjer bi se objemal. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem predlog v razpravo.

Pozdrav naj bo obojeročen raztegnjen v višini ramen z nasmeškom potrjen.Zaželjeno, da si zapeljemo v objem in tako izkažemo pripadnost , solidarnost, na pomoč vedno pripravljenost .Kdor ne pozdravi tako, bo moral za pir dat.Vodili bomo evidenco ,ki bo dnevno objjavljena v rubriki .... Objemi.

Pa lahk bi mel posebna postajališča, kjer bi se objemal. :naughty:

združene ideje so ql,...in jih podiram skupi z večjim število motoristk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

HHV, a ti med voznjo premisljujes o tem, kdo bo prvi pozdravil..."ce bo on prvi, ga bom, ce ne pa ne..."? ...

Ah, neee. Samo včeraj, ko sem imel čas, sem opazoval, kaj se dogaja, ko začneš namesto mahanja čredi še naprej opazovati cesto in promet. In sem opazil, da se dogajajo zabavne reči. :D

Odzdravim pa še, ker me nekaj trdo privzgojena omikanost jebe. Pa se trudim spremeniti. :naughty:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

združene ideje so ql,...in jih podiram skupi z večjim število motoristk

Kolega Fossil, bilo je govora o pozdravljanju,ne podiranju motoristk.To pride vč kasno, v novi temi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se le da, vedno pozdravim in popolnoma mi je vseeno ali mi motorist odzdravi ali ne. S pozdravom na nek način nasprotivozečemu zaželim srečno in užitkov polno vožnjo. Prepričan sem, da jo tudi on meni, ne glede ali odzdravi ali ne.

Kar se pa solidarnosti tiče, grem čez 10 minut s kombijem po motor, ki se je pokvaril. Niti najmanj se mi ni težko odzvati klicu na pomoč, upam le, da okvara ni prehuda.

:yea1: Pa srečno vožnjo vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega Fossil, bilo je govora o pozdravljanju,ne podiranju motoristk.To pride vč kasno, v novi temi :naughty:

n i slabo tole ni slabo mislim o podiranju :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega Fossil, bilo je govora o pozdravljanju,ne podiranju motoristk.To pride vč kasno, v novi temi :naughty:

:slap: js

podpiram, ne podiram...tiskarska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat, smo te razumeli.Motoforumke te ne bodo križale. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajem predlog v razpravo.

Pozdrav naj bo obojeročen raztegnjen v višini ramen z nasmeškom potrjen.Zaželjeno, da si zapeljemo v objem in tako izkažemo pripadnost , solidarnost, na pomoč vedno pripravljenost .Kdor ne pozdravi tako, bo moral za pir dat.Vodili bomo evidenco ,ki bo dnevno objjavljena v rubriki .... Objemi.

:whistle: A si si ti to tkole nekak predstavlu :?

http://www.totallycrap.com/videos/videos_v...otorbike_crash/

:BUA:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da jo tudi on meni, ne glede ali odzdravi ali ne.

Kar se pa solidarnosti tiče, grem čez 10 minut s kombijem po motor, ki se je pokvaril. Niti najmanj se mi ni težko odzvati klicu na pomoč, upam le, da okvara ni prehuda.

to, da greš po pokvarjen kombi, je super ego boost

kar se pa tiče pozdravov in odzdravov - če mene srečaš, se motiš ... meni je baš vseeno, kako se vsi vozimo... na cesti je vsak zase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to, da greš po pokvarjen kombi, je super ego boost

kar se pa tiče pozdravov in odzdravov - če mene srečaš, se motiš ... meni je baš vseeno, kako se vsi vozimo... na cesti je vsak zase.

sj ne gre po pokvarjen kombi.. ampak s kombijam po pokvarjen motor :rolleyes:

hmm.. "na cesti je vsak zase". a poj če ti vidiš nekega motorista da je imel nesrečo, in da si prvi na kraju nesreče, se mirno pelješ mimo in mu ne pomagaš? čeprav bi motorist potreboval pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: A si si ti to tkole nekak predstavlu :?

http://www.totallycrap.com/videos/videos_v...otorbike_crash/

:BUA:

Zverac a tud razmišljaš po pasje...brez zamere ne mislim žalit.Ne vidim povezave z gospodično ki se utaplja v lužici vode, pa gesta :BUA: Če pa je fora v kamermanu in reporterju pa tud ne kužim, sta reportažo delala, ha, ha. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa to recimo, v primeru motozbora... k na 1km srečaš kkšnih 20 motoristov... a tudi pozdravljate, al ne... ?

Jest mam tak smešn občutk pozdravlat, ker se tako ali tako vidimo potem na istem mestu... :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj pa to recimo, v primeru motozbora... k na 1km srečaš kkšnih 20 motoristov... a tudi pozdravljate, al ne... ?

Jest mam tak smešn občutk pozdravlat, ker se tako ali tako vidimo potem na istem mestu... :unsure: :unsure:

use štir od sebe da te zihr vidjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!