Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Pozdravljam vse, motoriste in maksiskuteriste, ker sem "bontoniran" :blush: Če ne odzdravijo, pa nisem jaz tisti, ki se butasto počuti... :photo:

P.S.: večini motoristov raje roka stran pade, kot da pozdravijo maksiskuteriste :fredy:

Potem si daj prikolico zraven kot jaz :naughty: Prvo me debelo pogledajo, potem pa z veseljem pozdravijo :worship: :worship: . Je pa zanimivo, da me maxi skuterji bistveno manj pozdravljajo od ostalih motoristov.

Ampak se ne dam, od zdaj bom lupčke pošiljal hehe :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si daj prikolico zraven kot jaz :naughty: Prvo me debelo pogledajo, potem pa z veseljem pozdravijo :worship: :worship: . Je pa zanimivo, da me maxi skuterji bistveno manj pozdravljajo od ostalih motoristov.

Ampak se ne dam, od zdaj bom lupčke pošiljal hehe :naughty: :naughty:

Smo se srečal na Hvaru... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem ... in razmišljam, kaj pa jaz počnem, ko zagledam luči, ki pripadajo nečemu na dveh kolesih ... pozdravljam vse. Zakaj pa ne tudi kakšnega skuterja? Je s tem kaj narobe?

Naj mi nekdo argumentirano razloži, pa mi bo jasno. Brez tehtnega vzroka mi niti slučajno ne more biti.

In Tomozuki, točno, če ne odzdravijo, saj nisem jaz tista, ki se butasto počuti! :OK:

Zadnjič sem pozdravila še konjenike, ko smo se peljali mimo njih, jasno, prej sem spustila obrate na minimum, konji niso ravno navdušeni nad hrumenjem, pa so vsi veselo odzdravili.

Ne konji :slap: , jezdeci ... :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvornim norčkom so, zmer - ploskali!!! dans pač MAHAJO

:D

Šaljivec, kot vedno ... ampak veš, dvorni norčki so bili mnogokrat privilegiranci, tistim, ki pa so se norca iz njih delali, pa so včasih malo prstke stiskali, pa ude pošraufali ... pa malo pod ritjo zakurli.

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Šaljivec, kot vedno ... ampak veš, dvorni norčki so bili mnogokrat privilegiranci, tistim, ki pa so se norca iz njih delali, pa so včasih malo prstke stiskali, pa ude pošraufali ... pa malo pod ritjo zakurli.

:winkiss:

le glej da, ti jst ne - podkurim pod ritjo ;)

In Tomozuki, točno, če ne odzdravijo, saj nisem jaz tista, ki se butasto počuti!

Zakaj, bi se sploh kod moral - butasto počutit???

skos eno nabijanje - jaz pozdravljam (pa sem car), oni pa ne (pa so butci)

kr neki tjavendan

dejmo še eno temo, odpret - kjer bi, pisali, kdo si - rit obriše kdo, pa ne potem, ko gre - srat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le glej da, ti jst ne - podkurim pod ritjo ;)

Zakaj, bi se sploh kod moral - butasto počutit???

skos eno nabijanje - jaz pozdravljam (pa sem car), oni pa ne (pa so butci)

kr neki tjavendan

dejmo še eno temo, odpret - kjer bi, pisali, kdo si - rit obriše kdo, pa ne potem, ko gre - srat

Mhm, ... sicer ni toliko v kakanju, bolj pomembno je vedno proti vetru lulat. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Zelo rad pozdravim vsak motor, tudi maksiskuterje. Zakaj to delam? Ker mi srce tako veleva. Res se ne počutim dobro oz. sem kar malo razočaran, če mi kateri od motoristov ne odzravi. In potem bi naj tudi sam ne odzdravljal?

Vsekakor pa VEČINA motoristov odzdravi in tako je prav.

Veliko lepih in varnih kilometrov vsem!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, ... sicer ni toliko v kakanju, bolj pomembno je vedno proti vetru lulat. :winkiss:

no mutika, ko se že tolko jeziš zaradi tega pozdravljanja, oblubim da ko se naslednič vidimo bom jaz prvi pozdravo, čeprav nimaš ss hehe...

jaz tak ko sn reko, mi je čist vseeno če me kdo pozdravlja ali ne, mi ss-ovci, se vedno med sabo pozdravljamo, če le lahko hehe, so pa eni ki jim že od daleč pomahaš pa te gledajo ko tele v nova vrata...tak da sn reko da takih več ne pozdravljam nekaj brezveze, ko očitno sploh ne vejo zakaj jim pozdravljaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mutika, ko se že tolko jeziš zaradi tega pozdravljanja, oblubim da ko se naslednič vidimo bom jaz prvi pozdravo, čeprav nimaš ss hehe...

jaz tak ko sn reko, mi je čist vseeno če me kdo pozdravlja ali ne, mi ss-ovci, se vedno med sabo pozdravljamo, če le lahko hehe, so pa eni ki jim že od daleč pomahaš pa te gledajo ko tele v nova vrata...tak da sn reko da takih več ne pozdravljam nekaj brezveze, ko očitno sploh ne vejo zakaj jim pozdravljaš...

Lepo, Nejkoo.

Ne jezim se, to pa res ne ... ampak, se kar strinjam s Kotzijem, ni mi ravno čisto vseeno, če pozdravim koga, pa mi sploh ne odzdravi. Takšni pač smo, vsi enako, pa spet popolnoma različno "vkup nareti"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si daj prikolico zraven kot jaz :naughty: Prvo me debelo pogledajo, potem pa z veseljem pozdravijo :worship: :worship: . Je pa zanimivo, da me maxi skuterji bistveno manj pozdravljajo od ostalih motoristov.

Ampak se ne dam, od zdaj bom lupčke pošiljal hehe :naughty: :naughty:

Ha, sem te že pozdravil! :D Sem pa debelo gledal, to pa res :kva1:

In Tomozuki, točno, če ne odzdravijo, saj nisem jaz tista, ki se butasto počuti! :OK:

Pa jasno ;) Po tem se vidi, kdo še upošteva motoristični bonton in kdo nima pojma.

le glej da, ti jst ne - podkurim pod ritjo ;)

Zakaj, bi se sploh kod moral - butasto počutit???

skos eno nabijanje - jaz pozdravljam (pa sem car), oni pa ne (pa so butci)

kr neki tjavendan

dejmo še eno temo, odpret - kjer bi, pisali, kdo si - rit obriše kdo, pa ne potem, ko gre - srat

Vau, impresiral si me s svojo modrostjo o Sandokan! Kje je tisti notranji glas v tebi, ki ti veli, da se sploh oglašaš v butasti temi brez pomena? Priporočam ti eno temo, kjer pogovor teče na "višjem" nivoju. Preberi si moj podpis, ker mogoče ga boš razbral kot nasvet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečal na Hvaru... :yea1:

Upam, da se bomo tudi letos, super je blo :worship: :worship:

le glej da, ti jst ne - podkurim pod ritjo ;)

Zakaj, bi se sploh kod moral - butasto počutit???

skos eno nabijanje - jaz pozdravljam (pa sem car), oni pa ne (pa so butci)

kr neki tjavendan

dejmo še eno temo, odpret - kjer bi, pisali, kdo si - rit obriše kdo, pa ne potem, ko gre - srat

Jaz si jo vedno s tremi papirčki!!! Če je blo bolj trdo, je dovolj, če pa mehko so ble pol gate podobne temu tvojemu pisanju :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mutika, ko se že tolko jeziš zaradi tega pozdravljanja, oblubim da ko se naslednič vidimo bom jaz prvi pozdravo, čeprav nimaš ss hehe...

jaz tak ko sn reko, mi je čist vseeno če me kdo pozdravlja ali ne, mi ss-ovci, se vedno med sabo pozdravljamo, če le lahko hehe, so pa eni ki jim že od daleč pomahaš pa te gledajo ko tele v nova vrata...tak da sn reko da takih več ne pozdravljam nekaj brezveze, ko očitno sploh ne vejo zakaj jim pozdravljaš...

Zate obstoja skupina SS motoristov in ostalih komajdamotoristov, ane?

Kakšen idiotizem...

Še dobro, da samo ti tako razmišljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate obstoja skupina SS motoristov in ostalih komajdamotoristov, ane?

Kakšen idiotizem...

Še dobro, da samo ti tako razmišljaš.

no ti s 125-ko pa ne blebetaj...maš manjvrednostni kompleks al kaj, ko te samo skuteristi pozdravljajo, pa še to ne vedno, sploh ko kaka nabrita in predelana gilera mimo tebe leti :lol1: ...sej sn mel tud sam 4 takt 125-ko oz. jo še mam, pa vem kaki bad je to in da v resnici to sploh ni motor, in si prav srečn če kdo pozdravi tvojo revščino, tak da sočustvujem s tabo :D ...obljubim da tebe tud pozdravim če te vidim...rad pomagam ljudem v stiski :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti s 125-ko pa ne blebetaj...maš manjvrednostni kompleks al kaj, ko te samo skuteristi pozdravljajo, pa še to ne vedno, sploh ko kaka nabrita in predelana gilera mimo tebe leti :lol1: ...sej sn mel tud sam 4 takt 125-ko oz. jo še mam, pa vem kaki bad je to in da v resnici to sploh ni motor, in si prav srečn če kdo pozdravi tvojo revščino, tak da sočustvujem s tabo :D ...obljubim da tebe tud pozdravim če te vidim...rad pomagam ljudem v stiski :D

Zate obstoja skupina SS motoristov in ostalih komajdamotoristov, ane?

Kakšen idiotizem...

Še dobro, da samo ti tako razmišljaš.

heh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vedno pozdravim :whistle: in velikokrat se zgodi,sploh zadje čase,da marsi kateri neodzdravi,pa kaj čmo vedno pomislim je pač novinec (tudi sam nisem takoj vseh pozdravljal),če pa je med njimi,ki nepozdravijo kakšen prepotentnež,pa mu naj bog pomaga!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdraviti je lepo, odzdraviti olika. To vemo.

Kadar pa mi kdo ne odzdravi, si pa mislim, da je po vsej verjetnosti novopečeni motorist, ki ima polne roke dela z obvladovanjem motorja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdraviti je lepo, odzdraviti olika. To vemo.

Kadar pa mi kdo ne odzdravi, si pa mislim, da je po vsej verjetnosti novopečeni motorist, ki ima polne roke dela z obvladovanjem motorja. :whistle:

kaj pa če ima mogoče polne roke gledanja predse in paziti na naše "perfektno urejene" ceste, da ni ki kak šoder, luknja, olje, pa nima ravno časa veselo mahati okoli...ja pa eni se tud morda ravno ne vozijo 40 kmh in ne delajo drugega kot opazujejo naravo okol sebe in čakajo če jih bo kak motorist pozdravo...drugač pa jaz vedno odzdravim, če je le možno :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!