Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

mene v avtošoli niso nikoli učili da se motorista pozdravi, pa še vseeno pozdravljam vsakega, ki se pripelje mimo mene(če je to le mogoče).

Mislim pa da se motoristi MORAMO pozdravljati :rolleyes:

Lp

kristian

se podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravla se

jst pozdravlam še poštarje

sam ne pozdravlam skuterje

pa krose

endure pa :krneki:

letos so mi skor vsi pozdravl

najbolj bedn pa je ko ti gre SS nasprot pa mislš da je skuter :whistle:

jest tud... včas še kak traktor, he,he,he,he...hecam (no ja, razn, če pomaha...pol pa itak, da kt pečen mačk z nasmeškom do ušes pomahaš nazaj)

itak pozdrawlam wse, sam vseh 4x kt sm jo lani mahnila v dolomite, mi cca 40% folka -predvsem večje skupine (solo se je mogoč nardil 2, alpa 3je vseskup)ni odzdravlala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravlam vse razen skuteristov in čoperistov (če oni prvi pozdravijo, odzravim drugače ne) najraje pa pozdravm SS motorje, ker ko se dva SSovca srečata tkrt je pa res posebn občutk, ker veš da so tvoji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, lepo je če pozdravš pa dobiš nazaj ! Tud jest ne pozdravlam skuterjev, čeprav sem jih že nekaj (eni so res "hudi" od spredaj) :slap: ostalo pa VSE.

V Avstriji sem pa že nekajkrat naletel, da skupine tud slučajno niso odzravlal. Prav bedno se počutiš, ko pol ure držiš roko u luft....tko mal za hec, da jo mal hladiš ! :whistle:

Sej je u hribih isto. Maš HLODE (kot je rekla mutika), ki misl, da je šel mim govoreči hlod, ko ga pozdravš !

Stvar človeškega značaja in vzgoje ! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, lepo je če pozdravš pa dobiš nazaj ! Tud jest ne pozdravlam skuterjev, čeprav sem jih že nekaj (eni so res "hudi" od spredaj) :slap: ostalo pa VSE.

V Avstriji sem pa že nekajkrat naletel, da skupine tud slučajno niso odzravlal. Prav bedno se počutiš, ko pol ure držiš roko u luft....tko mal za hec, da jo mal hladiš ! :whistle:

Sej je u hribih isto. Maš HLODE (kot je rekla mutika), ki misl, da je šel mim govoreči hlod, ko ga pozdravš !

Stvar človeškega značaja in vzgoje ! :blink:

hehe :D se podpišem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da kje dobit/kupit nalepko za na avto "Motorist v avtu", tko k majo za mularijo pa nevemzakajsevse ???

To bi blo full dobr ker lahko potem motorist pozdravi tistega, k je v avtu, ne pa obratno, ker ponavad ne vidis, ce te kdo pozdravlja iz avta ...

Za nalepko ne vem, motorista v avto pa se da dobit...sam pol nisem siguren, če ima voljo te še pozdravit.

Samo previdno, pa bo.

Če si v avtu nisi motorist,

te si lahko kar na avtobus nalimam "motorist v avtobusu" pa bojo vsi mahali :naughty:

...pozdravljanje med motoristi je pa izkazovanje spoštovanja, da smo še celi in živi ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud ... če ne drugač pa samo pomižiknem :naughty:

včasih si pozdravljal s prdci, zdaj si pa še mežikat začel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih si pozdravljal s prdci, zdaj si pa še mežikat začel :rolleyes:

Ah kakšno mežikanje!

Če ne gre samo, se človek pomatra in je logično da zamiži zraven. :evilgrin:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih si pozdravljal s prdci, zdaj si pa še mežikat začel :rolleyes:

sj bi oboje hkrati, pa nisem multipraktik :lol1:

Ah kakšno mežikanje!

Če ne gre samo, se človek pomatra in je logično da zamiži zraven. :evilgrin:

rrrr

Če kakšno odzad peljem, je bolje samo pomižikniti :whistle: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej NE POZDRAVLJAM VEČ.

To je ratal že višek, kolk je tega plehovja po cesti. Če bi hotel vsakega pozdravit, mam lahko levo roko skoz v luftu.

Aja. Folk pa luči pržgite. Danes sem jih vsaj ene 10 srečal brez luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od danes naprej NE POZDRAVLJAM VEČ.

To je ratal že višek, kolk je tega plehovja po cesti. Če bi hotel vsakega pozdravit, mam lahko levo roko skoz v luftu.

Aja. Folk pa luči pržgite. Danes sem jih vsaj ene 10 srečal brez luči.

Izdajalec. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pelem se proti mesti in pozdravim policaja......on pa nazaj odzdrav. Moj prvi pozdrav iz novega motorja ravno policaju. :naughty:

Drgač je pa res, če bi hotel vsakega pozdravt, maš kar precej dela, saj srečaš motoriste povsod ffs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv sem :P

Bom pa odzdravil, če bo ker pozdravil.

Ker koliko vidim, je tok friških zunaj, nimajo nobene kulture :P. Mogoče pa tako tudi boljš, naj se koncentrirajo na cesto raje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!