Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

in pri tem si mislijo "Zdravo, kolega - tudi tebe bom še 'prekontroliral, ti se le pripelji momo!" : )

Ti, maršalu, zlezi že vun iz svojih "drvarskih" cajtov, hm? :winkiss:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v vseh letih vožnje, se ne spomnem, da kateri nebi odzdravo. In policaji - motoristi so praviloma korektni in alergični samo na nevarne, agresivne idiote, ki vozijo motor po pravilu tombole. Nikoli in nikdar nisem imel nikjer problemov z njimi. Mnogokrat je padla kaka simpatična kratka debata, včasih tudi kavica, predvsem pa pozitivno gledanje na moto sceno. Zato jih vedno pozdravim :yea2: . Praviloma tudi niso "inkasanti po krivici"...in dovolijo normalno tekočo vožnjo!

To sm mislu!

Je pa tko, zmeraj in povsod - ni pravila brez izjeme! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pri tem si mislijo "Zdravo, kolega - tudi tebe bom še 'prekontroliral, ti se le pripelji momo!" : )

:slap:

No, v vseh letih vožnje, se ne spomnem, da kateri nebi odzdravo. In policaji - motoristi so praviloma korektni in alergični samo na nevarne, agresivne idiote, ki vozijo motor po pravilu tombole. Nikoli in nikdar nisem imel nikjer problemov z njimi. Mnogokrat je padla kaka simpatična kratka debata, včasih tudi kavica, predvsem pa pozitivno gledanje na moto sceno. Zato jih vedno pozdravim :yea2: . Praviloma tudi niso "inkasanti po krivici"...in dovolijo normalno tekočo vožnjo!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

v svojih prvih km sem opazil da me pozdravijo (in vlada jih tud jaz) skor usi motoristi :yea1:

in vsi pozdravljajo: stegnjen kazalec leve roke, ki `visi` dol z balanse

tko da sem najprej mislu da mi neki kažejo :blink:

bom tud jz tko pozdravlov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Eh jaz kar vsem maham, razen če imam polne roke dela...potem vsaj s čelado malo pokimam....

Mi je kr fajn tole pozdravljanje. Ko se v avto usedem se mi zdi, da moram kar razmišljat, da ne maham motoristom izza volana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit mal kriza ,ce si z avtom ja :D

Ceprov ko je lepo vreme je tolk folka,da imam levo roko pol fure v zraku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno več je na cesti nevzgojenih modelov (predvsem na SS motorjih), ki ne odzdravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno več je na cesti nevzgojenih modelov (predvsem na SS motorjih), ki ne odzdravijo.

mene pa več SS-ov pozdrav kot pa čoperistov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil sem tudi, da mnogi pozdravljajo kar z roko na balanci in le dvignejo prste, kar je včasih težko opaziti, sploh pri kakšnih ščitnikih, pa pri nasprotem soncu. Včasih pa tudi sam opazim, da sem zamišljen in pozabim ali spregledam ali sem zaposlen z obema rokama. Če se la da, vsaj pokimam z glavo, najlepše pa je na ravnem odseku z lepo dvignjeno levico, ki jo držim vsaj 10-15 sekund, da se vseh 30 nasproti vozečih odpelje mimo. Sem se nehal sekirat če mi kdo ne odzdravi, vedno pomislim na možne vzroke (tudi nevzgojenost) pa se raje veselim tishih, ki pozdravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno več je na cesti nevzgojenih modelov (predvsem na SS motorjih), ki ne odzdravijo.

Verjetno je vzrok, da na SS motorjih "vedno ne odzravljajo" zaradi "težjega" načina vožnje.Po Mrfiju dostikrat srečas motorista, ravno ko gres v ovinek...prehitevanje...itd. Včasih pač ne moreš, si zaposlen z drugimi stvarmi.Okej ,lahko blendaš, pozdraviš z glavo, trobiš, včasih pa je tudi to nemogoče...Če se že zgodi, da osebno ne odzravim - pozdravim , da se odpeljem " s slabim občutkom " naprej... je bolje kot da tvegam padec ali karkoli drugega zaradi pozdrava ( spuščene balance... )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res se obremenjujete ... js samo še mižikam ... pa z glavo tresem ... pa ne zato ker pozdravljam ampak, ker imam tok musko naglas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pozdravim, če ne drgač pa mal pokimam.

Neka vez med motoristi se mi je vedno zelo dopadla.

Vrnil sem se iz potepanja po bivši Jugi.

Razen lokalnih divjakov (v kratkih hlačah in s čelado v roki) večina pozdravila, pa tudi na parkingih stekla marsikatera prijetna in koristna debata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno pozdravim, če ne drgač pa mal pokimam.

Neka vez med motoristi se mi je vedno zelo dopadla.

Enako. Pa lepo je, da to vez vzdržujemo.

LP,MC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko sem sel z Vrhnike do postojne sem tudi srecal par motoristov,ki niso bili zainteresirani da bi odzdravili :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tud všeč tale pozdrav motoristov med sabo... sem opazla (kot sopotnica), da večina kar pozdravla in je res fajn, ko po dolgi vožnji med avti srečaš kakšnega motorista.

No zdej bom jest tud motoristka, pa bom pozdravla vsakega motorista, ki ga srečam, če se pa kje na postanku srečamo pa še na kavico skočmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim zmeraj, že iz vidika bajkerske kulture, čeprav me je parkrat dobesedno minlo. Kja češ, denar dela svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tud všeč tale pozdrav motoristov med sabo... sem opazla (kot sopotnica), da večina kar pozdravla in je res fajn, ko po dolgi vožnji med avti srečaš kakšnega motorista.

No zdej bom jest tud motoristka, pa bom pozdravla vsakega motorista, ki ga srečam, če se pa kje na postanku srečamo pa še na kavico skočmo :)

uff... to se boš pa mogla znat sam z eno roko vozit... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tud všeč tale pozdrav motoristov med sabo... sem opazla (kot sopotnica), da večina kar pozdravla in je res fajn, ko po dolgi vožnji med avti srečaš kakšnega motorista.

No zdej bom jest tud motoristka, pa bom pozdravla vsakega motorista, ki ga srečam, če se pa kje na postanku srečamo pa še na kavico skočmo :)

boš častla praviš?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pozdravil, pozdravljam in bom pozdravil če je le to mogoče narditi varno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prestrasenih je vedno vec.

(dvignjenkazalesalimezinecnipozdravpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!