Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Jest vedno pozdravim in vsakogar, razen če je res nemogoča situacija in bi ogrožal sebe, al ap če slučajno v kakšni gužvi koga spregledam. Mi grejo pa res na živce tisti, ki se peljejo mimo kot da so edini na svetu :slap:

Dans kar nekaj takih srecal v Zasavju :rolleyes: ...Sicer pa jaz vedno pozdravim - odzdravim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js zmern "zakrilim" z roko, da se ja vidi ... je pa res nerodno kda, da je taka situacija da ne mors (npr. v križišču ko držiš kuplongo,...) takrat pa močno z glavo zamigam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nerečem da mora kdo pozdravit ali odzdravit če nemore oz. lahko ogroža sebe in druge...

ampak...nekateri se delajo ko da te nevidijo...danes stojim v križišču pa še en sport bayker pred meni...pa pozdravima nasprotivozečega pa se je naredo kot da najo nevidi :D

...aja...tk opažam da jih je vlk tudi v dvomu ali bi pozdravli ali ne... :D ...čakajo da ti prvi dvigneš roko potem pa odzdravijo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja da se še jst mal pohvalm!! jst tud usazga pozdravm če ga le vidm :D

še peš bi najrajš pozdrauljala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja da se še jst mal pohvalm!! jst tud usazga pozdravm če ga le vidm :D

še peš bi najrajš pozdrauljala :D

Hehe, se mi je že zgodil, da sem iz avta pozdravu motorista :blush:

Tko da ti kr pomahej, tud če si peš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drek pa pozdravljanje, itak ma vsak drug slovenc motor, za vikend vsako tretje stvar ki srečaš je motor in pol naj mam non-stop roko gor al kaj.... včas je blo mal drugač med motoristi... mal bolj osebno.... ker jih je blo manj... pa precej manj "nedeljcev" na cesti.... je blo več "motoristov"....

Pa sej če pozdravijo odzrdavim, samo ne vidm več kakega smisla v tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če situacija dovoljuje, vsakič pozdravim preprosto samo zato, da pozdravim. Ne iščem odziva. Zato imam dober občutek, ko pa velika večina odzdravi je občutek še boljši. Če se le da, pomaham z levo roko in to ornk da se vidi na daleč :) Če sem sparkiran kje in je zraven kak motor ali motorist, rečem vsaj dober dan ali pokimam. Pomaham tudi motoristom, ki grejo po cesti nasproti, če sem sparkiran ob strani in prav tako odzdravijo ko vidijo da sem zraven konja in čelado. Če čakam skupaj pri rdeči s kom v LJ, rečem vsaj zdravo ali pokimam. Tudi če se kje ustavim za nekaj minut, da spijem požirek vode ali kaj pofotkam in je obljuden del, kjer sem mimoidočim zelo zanimiv... ko jim rečem dober dan se mnogi opogumijo in izmenjamo nekaj prijaznih besed. Še v kakšni vasi kjer stara ata in mama mrkih pogledov grabljata travo in me sumljivo opazujeta, po tem, ko si snamem čelado, spijem malo vode in ju z nasmehom pozdravim se zgodi tudi, da odložita grablje, stopita zraven in rečemo kakšno, izrazimo skupno občudovanje enakih zadev vsak na svoj način, me vprašata če sem še žejen... počakata dokler ne odrinem in me potrepljata po rami in mi zaželita srečno pot.

Moj point: fajn tema, se mi zdi da vmes avtorji prej kaj povejo o sebi, ko pravzaprav govorijo o tem kako "eni ne odzdravljajo" :)

Pozdrav je zame zastonj in z veseljem podarim :) ker jemljem to kot gesto ki je hkrati izjava o meni.

Motor je zame filozofija, katero sprejmem znova in znova vsakič, ko vržem nogo čez sedlo in pozdrav je en majhen sestavni del. Pa pustimo dejstvo da morda zgledam optimist, ker sem spet na motorju po nekaj letih, kar bi tud blo razumljivo :) npr. KawasakiGirl mi zgleda simpatično zelo navdušena in to še preden sploh ima svoj prvi motor, če prav razumem sodeč po objavi v tej temi, lahko rečem le, ohrani to :OK:

Drek pa pozdravljanje, itak ma vsak drug slovenc motor, za vikend vsako tretje stvar ki srečaš je motor in pol naj mam non-stop roko gor al kaj.... včas je blo mal drugač med motoristi... mal bolj osebno.... ker jih je blo manj... pa precej manj "nedeljcev" na cesti.... je blo več "motoristov"....

Pa sej če pozdravijo odzrdavim, samo ne vidm več kakega smisla v tem

sjeng, še nekaj besed zate v razmislek: s tem da izključno in samo odzdravljaš, v kombinaciji s tvojim prepričanjem, meni izpade kot naduto. Pa če je res ali ne. Motorji res niso več tisti super-exkluziven klub izpred 30let kjer se vsi poznajo poimensko. Se strinjam s tabo, da na prvi pogled ni več tako osebno in se strinjam da takšne stvari na prvi pogled zgledajo, kot da izgubijo svoj čar. Pa po moje ni res, sem prepričan, da je še vedno lahko osebno in ima svoj čar. Popravljeno . Popravil hydros
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa rad pozdravljam. Pa ne gre za neko vez ampak si deliš skupni interes, ki kljub enormni motoristični populaciji v SLO(po feelingu nikjer v bližnjih državah ni toliko motoristov kot v slo-že takoj če greš čez mejo jih je manj na cestah :)) še vedno ni za vsakogar(ne mislim finančno).

Ko se kje ustaviš se z drugimi motoristi lahko prec v pogovor vpleteš...z avtomobilisti....no go. In če si ga prej na cesti pozdravu, alpa ugotoviš, da sta se že parkrat srečala, pa tok boljš.

Res je pa tud, da zadnji dve leti od pozdravljanja komot musklfibr dobiš :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaa.... ob vikendih se sigurno ne splača več pozdravlat.... je preveč tega na cesti. Srečaš 50 motorjev v pol ure.... pa te mora roka bolet pa tud če nočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nerečem da mora kdo pozdravit ali odzdravit če nemore oz. lahko ogroža sebe in druge...

ampak...nekateri se delajo ko da te nevidijo...danes stojim v križišču pa še en sport bayker pred meni...pa pozdravima nasprotivozečega pa se je naredo kot da najo nevidi :D

...aja...tk opažam da jih je vlk tudi v dvomu ali bi pozdravli ali ne... :D ...čakajo da ti prvi dvigneš roko potem pa odzdravijo... :yea1:

Mogoče pa ni bil sproščen, malo nesiguren, nekoliko prestrašen, bal se je, da mu motor crkne pri speljavanju, stisnjena kuplunga, dekoncentriran, :cry: .... pol ga pa še en pozdravlja :yea1: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A eni se pa kr obremenjujete s tem, kdo vas pozdravi/odzdravi in kdo ne. A v trgovini tudi dober dan rečete vedno blagajničarki pa prodajalki, al ste kdaj tolk naduti, da ne pozdravite? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cela drama, jaz pozdravim vsakega, zadnje cajte tudi mnogo skuterašev, če ne odzdravijo je to njihov problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa policisti na motorjih kar presenečajo...prvi dan sm srečal dva ki sta pozdravla (vzdig roke) in prav tko drug dan... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na včerajšnji furci, brez najmanjšega napora, nisem pozdravil nobenega. :P

Fuck you, Kawasaki is back!

Tvoj problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj problem.

Wrong. To je konec problema. :grim

Ta je obstajal, dokler sem še podzavestno odzdravljal. Samosugestija je to uspešno rešila in sedaj pač jemljem motoriste enako kot ostale kretene na cesti in peljem svojo pot.

Kako mije to uspelo? Vedno ko sem srečal kakšnega mahača sem pomislil na mozoljasto motoskretovo populacijo. :wacko: Po začetnih težavah s pljuvanjem v čelado se je vse uredilo. :grim

Alah akbar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ko se je nam zadnjič ena pederčina našla. mi ga lepo pozdravimo oni pa nam lepo fakera pokaže :evilgrin: :evilgrin:

haha kaki pogledi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mi ga lepo pozdravimo oni pa nam lepo fakera pokaže :evilgrin: :evilgrin:

...

My hero! :grim

(LahkoJeBilBikerStareŠolePress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong. To je konec problema. :grim

Ta je obstajal, dokler sem še podzavestno odzdravljal. Samosugestija je to uspešno rešila in sedaj pač jemljem motoriste enako kot ostale kretene na cesti in peljem svojo pot.

Kako mije to uspelo? Vedno ko sem srečal kakšnega mahača sem pomislil na mozoljasto motoskretovo populacijo. :wacko: Po začetnih težavah s pljuvanjem v čelado se je vse uredilo. :grim

Alah akbar!

Ti pa si poln samega sebe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje tako, kot imeti praznino v glavi. :P

Ne vem, če bi prišel do tega kjer sem sedaj brez vsakršnih vez, če bi imel prazno glavo :naughty: . Poln samega sebe pa res nisem.

Lej, men je čist vseen, če pozdravljaš al pa ne, tud če fakiča kažeš, ko se pelješ. Samo, če boš kdaj (pa bog ne daj) v grabnu ležal, bodi frajer, pa še takrat pljuni v čelado pa fakiča stisni, ko ti bo nekdo prišel pomagat. Takrat se bo pa res videlo koliko te je v hlačah (al bo deček al bo deklica :lol1: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bi prišel do tega kjer sem sedaj brez vsakršnih vez, če bi imel prazno glavo :naughty: . Poln samega sebe pa res nisem.

Lej, men je čist vseen, če pozdravljaš al pa ne, tud če fakiča kažeš, ko se pelješ. Samo, če boš kdaj (pa bog ne daj) v grabnu ležal, bodi frajer, pa še takrat pljuni v čelado pa fakiča stisni, ko ti bo nekdo prišel pomagat. Takrat se bo pa res videlo koliko te je v hlačah (al bo deček al bo deklica :lol1: ).

Če dobro pomnim, imamo tu že nekaj takih, ki so kvakali to tvojo budalaštino, pa so po trdi izkušnji na cesti videli kaj je na tem "bratstvu in solidarnosti". Očitno moraš to izkušnjo doživeti tudi ti. A v božička tudi še verjameš?

In če si že načel to klobaso, kolikor vidim, so ravno tisti, ki se najbolj ven mečejo s tem pozdravljanjem v večini največji posranci, ki jih najprej zmanjka, ko kdo rabi pomoč na cesti. Koliko od celih bataljonov pozdravljalcev je bilo na predavanjih o nudenju prve pomoči? Koliko od teh je bilo na delavnicah varne vožnje? Bore malo, tam se ne da kaj dosti šminkirat in ven metat, ker vsi vidimo svoj velik manjko. Wannabe biker še ni nujno človek na katerega je računati v stiski!

Pa dobro veš, da ni v tem poanata tvojega odgovora. Tako kot večino ostalih ovčk te Peče, če nekdo ne kvaka v istem zboru.

Kamagel pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bi prišel do tega kjer sem sedaj brez vsakršnih vez, če bi imel prazno glavo :naughty: . ...

Uaaauuuuu, spet en samohvalec. Kaj pa če se ti je le lepo vse usralo? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!