Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

prestrasenih je vedno vec.

(dvignjenkazalesalimezinecnipozdravpress)

Sam res, eni sam tti prst vzdigujejo, js vedno vzdignem roko, naj se vidi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pozdravm če le zmorem...sej skor use sam kdaj pa tko d ne morš:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to rezumem,da kdaj ne mors. Ponavadi takrat mal pokimam al pa kj tazga.

Sam ce pa na ravnini koga srecas in ti ne odzdravi ,pa ni opravicila :) Sploh zadnc k sem sel skoz lj ,sem polno takih srecu,k jim je tezko odzdravit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to rezumem,da kdaj ne mors. Ponavadi takrat mal pokimam al pa kj tazga.

Sam ce pa na ravnini koga srecas in ti ne odzdravi ,pa ni opravicila :) Sploh zadnc k sem sel skoz lj ,sem polno takih srecu,k jim je tezko odzdravit :(

Ne sekiraj se, to so vasezaljubljeni Yapiji. Večina.

Jaz vedno pozdravim klasično,- dvignjena roka in razprt kazalec in sredinec. Zadnje čase tudi cestaki pozdravljajo. In to v veliki večini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sicer redno pozdravljam, način pozdrava je odvisen od trenutnega razpoloženja in me res boli q, ko nekateri pisarijo, da dvignjenpalecalimezinecnipozdrav.

še vedno bolje kot samo srednji prst.

sem pa slišal eno zamivo pripombo glede pozdravljanja. jo bom kar citiral:

".. je pa zanimivo, da te na motorju pozdravijo skoraj skoraj vsi, ko pa srečaš motorista peš na ulici ali pa celo v kakšnem lokalu, pa se jih večina skoraj obrne vstran........"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men se tud to zgodi, kdaj pa kdaj pozdravim če vidm da se glih gledamo, pa če ma motor tam mal pokomentiram, če pa stran pogleda al pa na izgleda zainteriseran pa pač ne, se pa zna zgodit da tud jst zahinavim :) Pač je mal bedno neki se pozdravlat če sedi na drugi strani lokala, kaj naj se derem motoristi smo zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

".. je pa zanimivo, da te na motorju pozdravijo skoraj skoraj vsi, ko pa srečaš motorista peš na ulici ali pa celo v kakšnem lokalu, pa se jih večina skoraj obrne vstran........"

Kar je tudi prav.

Razen kadar posedovanje tuškartice predstavlja bratstvo sendvičarjev al kwa. Motorost peš na ulici itaq pešec demimir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okol 16 ure se peljem prot velenju iz smeri mislinja ,iz tunela se pripelje motorist pozdravim...odzdravi nazaj,se odpelje mimo pogledam nazaj pa POLICIST :D...verjetnu mu ni blu čist jasnu zakaj ga pozdravljam,enostavno je sedel v takem položaju da nism opazil zadnje luči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zmeri pozdravim tut policaja na motorju.Pa dosedaj se nism dozivu,da mi ne bi odzdravu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je danes prvič odzdravil policist na motorju.

Prejšni teden sem srečal kr skupino policistov, pa ni noben od njih odzdravu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zmeri pozdravim tut policaja na motorju.Pa dosedaj se nism dozivu,da mi ne bi odzdravu :)

Meni je danes prvič odzdravil policist na motorju.

Prejšni teden sem srečal kr skupino policistov, pa ni noben od njih odzdravu :rolleyes:

Meni se je še vedno zgodilo da mi je odzdravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je tudi prav.

Razen kadar posedovanje tuškartice predstavlja bratstvo sendvičarjev al kwa. Motorost peš na ulici itaq pešec demimir

Mišljeni so bili motoristi, ki jih srečaš v motoristični opremi s čelado v roki, ki bi te na cesti pozdravili, na pločniku pa ne....

Tvoje posedovanje tuškartice pa ne zanima nikogar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoje posedovanje tuškartice pa ne zanima nikogar

Ali je mogoče, da Teja Skuša samo hlini prijaznost? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se pa te angleži pozdravlajo ha??? nea ki gasa spuščajo zarad tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se pa te angleži pozdravlajo ha??? nea ki gasa spuščajo zarad tega :D

Kimajo z glavo :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika večina mi jih odzdravlja, ponavadi vsakega pozdravim, se pa najde tudi kr nekaj takih, ki ne pozdravijo, sploh ko se peljem čez kako vas, ki ni ravno cesta za motoriste in naletim na kakega lokalnega motorista, ki se mu še sanja ne, zakaj ga pozdravljam. Maxi skuteristi mi ne odzdravljajo, razen redkih, sicer pa tudi jas ne bom več njih pozdravljal. Najbolše izkušnje mam z supersportkami, oni pozdravljajo vedno, verjetno zaradi iste vrste motora. Mi je pa smešno včasih, ko se podim po bližnjih regionalkah in večkrat naletim na enakega motorista :) seveda to opazim po tistem ko že pozdravim :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika večina mi jih odzdravlja, ponavadi vsakega pozdravim, se pa najde tudi kr nekaj takih, ki ne pozdravijo, sploh ko se peljem čez kako vas, ki ni ravno cesta za motoriste in naletim na kakega lokalnega motorista, ki se mu še sanja ne, zakaj ga pozdravljam. Maxi skuteristi mi ne odzdravljajo, razen redkih, sicer pa tudi jas ne bom več njih pozdravljal. Najbolše izkušnje mam z supersportkami, oni pozdravljajo vedno, verjetno zaradi iste vrste motora. Mi je pa smešno včasih, ko se podim po bližnjih regionalkah in večkrat naletim na enakega motorista :) seveda to opazim po tistem ko že pozdravim :D .

Ne, sam....kar se tega tice, mas prow.... Jest pac ya srecno pot....pa tudi tko.... pozdravljam vsazga.... v SLO so SS pa endurasi nabl *vesela* druzba, kt v 99% odzdravjo.... ostale pa rajs ne komentiram, ker se mi enostavno ne da.... vsak se pac odloca kakor cuti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je lahko človek tako amoralen, da ne odzdravi. :rolleyes:

groza, no. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz vedno pomigam s kakšnim delom telesa, ki je ravno prost;

vendar ne vem, če nasprotivozeče motoristke, zaradi oprijetega

usnja, to sploh opazijo.... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz vedno pomigam s kakšnim delom telesa, ki je ravno prost;

vendar ne vem, če nasprotivozeče motoristke, zaradi oprijetega

usnja, to sploh opazijo.... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

uf potem je tudi kdaj možnost, da kakega dolgolasega motorista zamenjaš za motoristko in si ti ta del telesa premakne in.......... a misliš, da to kaj pomeni :P

jaz vsakega pozdravim in potem tudi ne gledam ali me nazaj ali ne, mi je vseeno, važno, da se jaz dobro počutim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf potem je tudi kdaj možnost, da kakega dolgolasega motorista zamenjaš za motoristko in si ti ta del telesa premakne in.......... a misliš, da to kaj pomeni :P

jaz vsakega pozdravim in potem tudi ne gledam ali me nazaj ali ne, mi je vseeno, važno, da se jaz dobro počutim :lol:

uf to maš pa prou :whistle: :whistle: :whistle: no ja zaenkrat me ni še nč speklo v zadnico tko da :naughty: :naughty: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opažam da mi najbolj odzdravljajo osebe na sport motorjih oz. me tut prvi pozdravijo...

...me pa razjezijo švabani "avstrici" ki se vozijo in nikoli ne odzdravijo...če bi meli odspredaj tablice pa bi videl da je "švaba" bi mu pakazel en lep prst na roki :D

...drugače je pa men osebno ful zanimivo to pozdravljanje...deluje kot neka vez med dvokolesci :rolleyes:

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest vedno pozdravim in vsakogar, razen če je res nemogoča situacija in bi ogrožal sebe, al ap če slučajno v kakšni gužvi koga spregledam. Mi grejo pa res na živce tisti, ki se peljejo mimo kot da so edini na svetu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!