Skoči na vsebino

Moški desetletja


kekec III

Priporočene objave

...pridem z oklepom :evilgrin: pa s čelado.... :naughty:

...a to iz izkušenj :evilgrin: :whistle: O:-)

aaaaa.....šele ZDEJ mi je postal jasn, zakaj moški tko radi Starwars gledate :lol1:

ampak..... če pomaga..... kr :yea1: :yea1: :yea1:

No če boš prišla, bom pa še jaz poskrbel da boš prišla ... pa da bom še jaz prišel ( to vem da ti nebo lahka naloga :naughty: ) ... tu se potem porodi vprašanje ... zakaj to midva piševa v to temo ? :lol1:

Jutri dava v temo " ste kaj snoči ding-dong" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če boš prišla, bom pa še jaz poskrbel da boš prišla ... pa da bom še jaz prišel ( to vem da ti nebo lahka naloga :naughty: ) ... tu se potem porodi vprašanje ... zakaj to midva piševa v to temo ? :lol1:

Jutri dava v temo " ste kaj snoči ding-dong" :lol1:

Pol bi loh odprla novo temo....

*Kdo je kj čez dan dingl-dongl* :naughty: :naughty: :naughty:

....no ja....sicer je pa itak MS tko kt ostali forumi preko neta....ratal 3/4 tem tako al drgačno dingldonglanje :evilgrin: ....

drugač pa je prvotni smisel reprodukcije obstoj vrste.... čeprav mislim, da tale bongel bingbongel lih ne bo dal takih rezultatov (glede na to da kar nekaj starih članov ni več prisotnih.... (ob upoštevanju dejstva, se prijavljajo z 2, ali 3 drugimi imeni :evilgrin: ))

evolucija pa na žalost šepa :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi loh odprla novo temo....

*Kdo je kj čez dan dingl-dongl* :naughty: :naughty: :naughty:

....no ja....sicer je pa itak MS tko kt ostali forumi preko neta....ratal 3/4 tem tako al drgačno dingldonglanje :evilgrin: ....

drugač pa je prvotni smisel reprodukcije obstoj vrste.... čeprav mislim, da tale bongel bingbongel lih ne bo dal takih rezultatov (glede na to da kar nekaj starih članov ni več prisotnih.... (ob upoštevanju dejstva, se prijavljajo z 2, ali 3 drugimi imeni :evilgrin: ))

evolucija pa na žalost šepa :whistle: ...

:lol1: Mačka, :worship:

Pa da malo spomnim na temo Moški desetletja:

post-17236-1203796752_thumb.jpg

Kar se Janezek nauči ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi loh odprla novo temo....

*Kdo je kj čez dan dingl-dongl* :naughty: :naughty: :naughty:

....no ja....sicer je pa itak MS tko kt ostali forumi preko neta....ratal 3/4 tem tako al drgačno dingldonglanje :evilgrin: ....

drugač pa je prvotni smisel reprodukcije obstoj vrste.... čeprav mislim, da tale bongel bingbongel lih ne bo dal takih rezultatov (glede na to da kar nekaj starih članov ni več prisotnih.... (ob upoštevanju dejstva, se prijavljajo z 2, ali 3 drugimi imeni :evilgrin: ))

evolucija pa na žalost šepa :whistle: ...

Glede ding dong čez dan ... tut če bi zravn bla pa ti nebi povedal :lol1: to še pred sabo skrivam .. zarad garantirane žalosti seveda :headbang:

nevem koga ceniš da ima več nickov, jaz sicer nimam, ampak če gledaš z druge strani pa, če bi imel 3 ali več nike pa bi midva ding don , pol smo grupnega meli :lol1:

Mače ... ništa više reprodukcije ... mislim da imamo vsak svoje že narejeno :whistle: čeprav ... dece ni nikoli premalo :naughty: in pa po vrh vsega : VAJA DELA MOJSTRA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ding dong čez dan ... tut če bi zravn bla pa ti nebi povedal :lol1: to še pred sabo skrivam .. zarad garantirane žalosti seveda :headbang:

Dej no..... razkrij skrivnost..... :naughty: sej nam nbenmu povedala :evilgrin: , hihihihi plisssssss :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

nevem koga ceniš da ima več nickov, jaz sicer nimam, ampak če gledaš z druge strani pa, če bi imel 3 ali več nike pa bi midva ding don , pol smo grupnega meli :lol1:

U mater....sej res....MS bi pol rabu eno reklamo....ammmmm .....recimo..... *Orgija brez meja....vseh načinov :hmm: :lol1: :lol1: :lol1: *....

Veš sam pol je ena jeba..... Mlajši od 18 ne bi mel vstopa :hmm:

Mače ... ništa više reprodukcije ... mislim da imamo vsak svoje že narejeno :whistle: čeprav ... dece ni nikoli premalo :naughty: in pa po vrh vsega : VAJA DELA MOJSTRA :worship:

....Mojster pa vajo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti maš samo ene teniske? :eek:

Pa kaj si ti nor malo, kaka sirotinja!!!! :slap:

prošle godine sam bio prvi put na moru...i treba da vam kažem, sama sirotinja i golotinja, jedini ja dasa u bundi :hmm:

ni gnerof zaj za teniske ... šparam za tipkovnico da bom tak dosti pisal ko ti :slap:

....Mojster pa vajo :evilgrin:

kaj si po tem takem ti in kaj jaz ...keri bo vaja in keri mojster? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!