Skoči na vsebino

Smučanje Golte


Alka

Priporočene objave

Tebe pa slovnicne napake dans fukajo :grim

Ja kdaj pa se gre?

Pa kje ste zmenjeni?

..ja,.. napake, ja,.. dans zelo "tekoče tipkam" :drunk:

gre se pa v pondelk 26.12.,.. zjutri ob ene 8.00 bodi pr.... ne vem kje že,.. sej piše neki postov nazaj.... mislim da :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak king - a pol prideš al ja?

Vreme?!?! Kak pa naj smučamo, če ne bo snega. :naughty: Sicer se mi pa smučanje iz koče tud nekak dopade. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak king - a pol prideš al ja?

Vreme?!?! Kak pa naj smučamo, če ne bo snega. :naughty: Sicer se mi pa smučanje iz koče tud nekak dopade. :rolleyes:

alka dej mi napotke prosm kje točn se dobimo, al pridem jest že mal prej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alka dej mi napotke prosm kje točn se dobimo, al pridem jest že mal prej :naughty:

A ti gres tut?

No pol bom pa celado s sabo vzel, ker ce se spomnim tvoje voznje z gokardom, zna bit smucanje s teboj nevarno :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti gres tut?

No pol bom pa celado s sabo vzel, ker ce se spomnim tvoje voznje z gokardom, zna bit smucanje s teboj nevarno :wacko:

Primozh- pazi kako smučaš, da me ne boš kje podrl, mene je kar neki skupi, pa bolnica je precej daleč, da ne boš iskal kakšne PP, jaz ponavadi padem le ......., če mal preveč spijem, tako kot npr. dans king,a ne??

Primozh- pazi kako smučaš, da me ne boš kje podrl, mene je kar neki skupi, pa bolnica je precej daleč, da ne boš iskal kakšne PP, jaz ponavadi padem le ......., če mal preveč spijem, tako kot npr. dans king,a ne?? :trance_33_sleep:

A potem velja ob 8 uri v Žekocu za šankom zraven gondole??? :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primozh- pazi kako smučaš, da me ne boš kje podrl, mene je kar neki skupi, pa bolnica je precej daleč, da ne boš iskal kakšne PP, jaz ponavadi padem le ......., če mal preveč spijem, tako kot npr. dans king,a ne??

A potem velja ob 8 uri v Žekocu za šankom zraven gondole??? :beer2:

nč se ne boj sej ne smučam tko slabo :) podiranje bomo kdaj drugič treniral :naughty:

A gre se kdo iz Lj?

jest grem skoz LJ tko da mi jav če rabš prevoz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo zmenjeno

0vrh_slika.jpg

kaj:

POBOŽIČNO SMUČANJE

kdaj:

26.12. 2005

kje:

NA GOLTEH

Zbor zjutraj ob 8h v bifeju pri spodnji postaji gondole v Žekovcu

DOBRODOŠLI

WILLKOMMEN

WELCOME

BENVENUTI

BIENVENUE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vremensk napoved :?

Rahlo zaskrbljujoča :blink:

post-5241-1135417074.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc - glede na to, kak si se potrudu okol objave, sem pa zdaj jaz tebi res res pjačko dolžna!!!

Baje kadar sneži gori sploh ni gužve in se da full fajn smučkat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc - glede na to, kak si se potrudu okol objave, sem pa zdaj jaz tebi res res pjačko dolžna!!!

:blush:

Baje kadar sneži gori sploh ni gužve in se da full fajn smučkat. .)

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar zdele Golte pod? postavil, Ker kljub quatro pogonu, se malo bojim drsece podlage, ker se ne bi rad spet znašel tam kjer sem bil še pred dvemi tedni in kamor bom šel čez kak mesec spet :?

No do jutri se pa itak napoved lahko še MOČNO spremeni :blush: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Hanzija in vse tiste, ki ne bodo / ne bi prišli na smučkanje - saj po smučkanju bomo pa lačni pa žejni pa veseli, če se nam bo kdo pridružil!!!

Glih zej so po radiu rekli: V ponedeljek bo pretežno oblačno, občasno bo naletaval sneg. V torek bo snežilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No do jutri se pa itak napoved lahko še MOČNO spremeni :blush: :hmm:

Hanzi - poleti sem bila več mokra kot suha, sneg ni tako zoprn kot dež - verjemi???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo.... B)

post-5241-1135530329.jpg

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo jutri mimo Domžal in ima zic frej naj me pol ure prej pokliče pa... :OK: Cifra je v profilu ali pri kakem forumašu?!

Sicer pa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi - poleti sem bila več mokra kot suha, sneg ni tako zoprn kot dež - verjemi???? :?

Bit mokra......je lep podatek........čim več takih!!!!!!!

Klimbra te ma rad!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!