Skoči na vsebino

izpit


Gixxer

Priporočene objave

Mene zanima kako je zdaj kaj s tem, da zacnes izpit delat pri 17 letih al kolko pac ze...v glavnem pred 18..a je ta zakon ze sprejet al so to samo nekaj mutli da bi lahko bilo tak :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pred 10 leti, k sm jaz delu izpit ni blo teh problemov,.. vozu sm že prej, k sm bil polnoleten sem naredu še rep. teste in potem izpitno vožnjo....

kako je pa zdej, je pa najboljš da se pozanimaš v avtošoli :grim

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je zdaj kaj s tem, da zacnes izpit delat pri 17 letih al kolko pac ze...v glavnem pred 18..a je ta zakon ze sprejet al so to samo nekaj mutli da bi lahko bilo tak :?

Ne mene vprašat, ku pojma nimam *hic**hic***

Sam mislem, de morš trezn prided *hic* vozit *hic*

*hic*Pardon; veseli december pač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je zdaj kaj s tem, da zacnes izpit delat pri 17 letih al kolko pac ze...v glavnem pred 18..a je ta zakon ze sprejet al so to samo nekaj mutli da bi lahko bilo tak :?

Ma kuga se sekiraš, pa kva kerga briga....Ti se sam voz, ko boš pa pihnil 18-tega, pa se iz radovednosti vpiši med legalne drajvere... :D

Ti sam voz,.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kako je zdaj kaj s tem, da zacnes izpit delat pri 17 letih al kolko pac ze...v glavnem pred 18..a je ta zakon ze sprejet al so to samo nekaj mutli da bi lahko bilo tak :?

Zakon (ZVCP-1) je jasno že sprejet in nekaj časa že v veljavi.

Določila, ki se nanašajo na opravljanje izpita s 17-leti, vožnjo s spremljevalcem...itd pa še niso v veljavi in se kot taka ne izvajajo.

Jebi ga, moje področje a1023.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!