Skoči na vsebino

Sanjska ženska 2


SiR

Priporočene objave

Ehh......Vale ti wotrok......ti prow nč ne razumeš......mislu sem komplet oddajo sanjska ženska in ne ti na žensko oz. tista ki bo se predstavljala za sanjsko. Drugič prej upraši prej ko napadaš in streljaš kozle .)

Šulz ne napadam, samo še enkrat povem, da nisi sanjski moški :grrr ... zame :grim

Sorči, če si vzel to kot napad in streljanje kozlov :unsure: ... verjetno zaradi poklicne deformacije :rolleyes: (tudidamirnibilzamesanjskimoški :grrr takodasenesekiripreveč

@Sherif ... ne bi vedla, res ne :grrr

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mati

matere

materi

mater

pri materi

z materjo

Pet minut za boljši jezik.

kaj pa velika začetnica?

:zzz:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa velika začetnica?

Katarina Hrestak je, kot pravijo, v mnogočem začetnica.

Ni pa izjemno velika, saj po meni dostopnih podatkih meri v višino le 165 cm. TinaRR se je celo takole izrazila, prav na temo Katarine:

...Pa še zagovornikom tele male afne (165cm prebrala v enem izmed prejšnjih postov da ne bo spet kaj narobe) ...

Torej sklepam, da TinaRR gladko poseka Katarino Hrestak, vsaj kar se tiče velikosti (morda bi moral napisati "višine" ali "dolžine"). Ne morem pa vedeti, če je tudi ona začetnica in še manj v čem ter za koga, teoretično celo česa.

Toliko zaenkrat o sanjskih ženskah, Katarinah Hrestak, TinahRR in začetnicah, tako velikih kot malih. Prav vse imajo posebno mesto v mojem srcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miss Hobbit? :hmm:

Možno.

Glede na to, da je Valewija bojda škrat, moramo najti samo še kolikortoliko spodobne vile, pa bo kompanija kompletna. V skrajnem primeru bodo tudi gnojne dobre.

Yst bom pa Golum B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne bo več pametovanja glede moje utemeljitve - deluje mi zafnano, no to je samo moje utemeljeno mnenje in nč druzga.

Pa še zagovornikom tele male afne (165cm prebrala v enem izmed prejšnjih postov da ne bo spet kaj narobe) - DOMU SI JO PELJTE :kva2: :P

se strinjam :OK:

:lol1: utemeljeno :lol1:

heh

ne ve kaj dosti o čem?

zakaj ima grda usta? ker njej enostavno niso všeč, komu drugemu pa so.

zakaj prdi? ker ima preveč zraka v črevesju najbrž.

hrusta? ....

in?

:slap: in ? :slap:

:lol1:

:hmm:

Zelje je po 500.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno.

Glede na to, da je Valewija bojda škrat, moramo najti samo še kolikortoliko spodobne vile, pa bo kompanija kompletna. V skrajnem primeru bodo tudi gnojne dobre.

Yst bom pa Golum B)

Vile imamo, lopate tudi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc, se je ne bi lih branu... :krneki: te ženske...ne pincete <_<

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej se je še marsikdo ne bi...

itak je pa sama hotla medijsko pozornost...pa naj jo ma...

pač nekateri jo bojo gledal....sanjali....drugi pa pluval - itak iz fovšarije......

:OK: naj živi sanjska ženska....vsaj tem ne bo zmankalo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neuporaba velike začetnice te pa ne moti?

Ne toliko, da bi zaradi tega zganjal celega hudiča. Vsekakor pa jo smeš uporabljati, če ni to izrecno proti tvojim načelom. Verskim ali kakršnimkoli drugačnim.

Pa naj še kdo reče, da nisem prilagodljiv. Sanjski takorekoč, da se vsaj približno vrnemo k temi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a niso fletne...niti grama maščobe :)

ej..okusi os različni :grim

in jest sem se prav fino napokala brez slabe vesti :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!