Skoči na vsebino

Jst sm pjen


Priporočene objave

:worship: po uspesnem tednu smo ga pa tudi mi malo zalili juhuhuhu ma klinc pejmo se na enga :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa še bom . . . . dns zvečer . . . :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dns je pa :drunk: Motoristi pa mehaniki smo skup stopili pa kaj nardili- nič. Samo napili :worship: :headbang: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem sekvencielno orientiran čwouk, sem šele sedaj prilezel do te rubrike, prej pa že vse ostale prepluwou.

Torej, semkaj pišem le, kadar sem že vsaj enkrat kozwaw in ja, sram me je, ampak zdajle ne več in še zmeri sem pjan, sam ne kozlam več, ker mi je princeska pustila nekaj za pregriznit in me sam še kakšen cigaret zanima, pjača ne več tolk in jutri zgodaj moram najt en parfum za mojo frendico ki ima rojstni dan in to mora biti ametist bVlgari en tak vulgaren vonj in to ne smem zajebnt sploh pa danes sem bil v Marlboru pri FrajRajdersih in zakaj nisem raje kar sploh tam ostal namesto, pazi vejca! da sem se v LJ prišel pokončat Zakaj Zakaj kwawasbriga. Ko bo forum s črnim ozadjem pa žoltim črkam, bo mal lažje, zdaj pa me oči bolijo. Konckoncov kwajsTanjuško? Če to bereš, me poklič na PM. Bom imel karirasto srajco pa rožaste hlače. Pogrešam DivjoZver tudi.

Mislim, a lahko tukaj mal pojamram - vsem se meša kot da je permanent luna nekje. To je včas bil najtabolj intelektualen forum, ko ti še cajtngov ni blo treba brat ali pa kolegov pri šanku sparaševat kajnowga.

Zdaj pa ratujejo že legendarci zateženi in čudni, tanovi pa prav zoprni. Bom šel na žižek.org baje so tam še edini pravi enosledilci. Ob tej priliki lahko izpostavim še, da ste presegli 60% povprečke depresije in duhamornosti in se bližate 120%.

Zdej bomo nabavil Prozac (za oglaševanje se obrnite dvakrat namesto odojka na ražnju.com) namesto Akrapovika.

Pa da vidmo v katerem tiču grmi zajec. Eni so praznovali že 30 rojstni dan. Ahtajte, ker proti 40 se odmira. Baje telo laufa tam do 25. pol pa odcvetiš. Sam mal da si joške popravim. Peeeesda, tole sem že 22x editiral, da ne izpadem četrtpismen.

No, zdaj se je led že naredil, tako da vam želim sladko spanje in če vas kaj tlači, sem to najbrž jaz. Drimalitldrimofmi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 2 dni zdele skoz O:-) Pa še z avtom sem naredu okol 250km.hvala Bogu nič policije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa že preveč...že 14 dni vsak dan res da nimam motorja, sam vseeno sem se pa mal zamislil. Alkohol, punce, heavy metal ma jst sm že čist zabluzil. Doma so mi kar rekli da če bom pijan hodil da lohka kar grem. V bistvu se mi ne da več živet, razen okol hodit pa mal debatirat pa pit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa že preveč...že 14 dni vsak dan res da nimam motorja, sam vseeno sem se pa mal zamislil. Alkohol, punce, heavy metal ma jst sm že čist zabluzil. Doma so mi kar rekli da če bom pijan hodil da lohka kar grem. V bistvu se mi ne da več živet, razen okol hodit pa mal debatirat pa pit

pune pune pune zategnifff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa že preveč...že 14 dni vsak dan res da nimam motorja, sam vseeno sem se pa mal zamislil. Alkohol, punce, heavy metal ma jst sm že čist zabluzil. Doma so mi kar rekli da če bom pijan hodil da lohka kar grem. V bistvu se mi ne da več živet, razen okol hodit pa mal debatirat pa pit

:blink: :eek: :slap: 14 dni :lol1:

ko boš to počel 10 ali več let boš rekel, da razmišljaš da bi nekaj spremenil. 14 se ne šteje, to ni niti dovolj da te začne trest zjutraj. preveč razmišljaš ali pa se preveč občutljiv!!!

PS: pa ne verjamem da je tak hudo, nenazadnje itak tu gor visiš vsaj pol dneva in tu gor ni ne bab ne alkohola :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dns tud, sam od jutri naprej pa abstinenca k grem h punci- bova raj kej drugega počela ko pila al pa tud oboje- ne vem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bu...

pizda sem tzgruntu kolk si objeysten k si pijan, se nej normalen,,,,

Famk das če koga srećčam bolš da pozdrav

deđavu, prlet v kmpja bomo skp pil

Fak mudel, bomo grupiča vžgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!