Skoči na vsebino

Jst sm pjen


Priporočene objave

v kafičih v času predavanj? :lol1: pa taki študenti :lol1: :lol: :D

pridem, sej se vsak dan mim vozim :whistle: :whistle:

Ti kar pridi, bova kakšno rekla :naughty: ...v torek sem od 10-12.30 na predavanjih v borderju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pridi, bova kakšno rekla :naughty: ...v torek sem od 10-12.30 na predavanjih v borderju :whistle:

:lol1: kdaj pa nisi? :D

bomo enkrat rekl kej pametnega....ob dobri pijači :lol1: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar pridi, bova kakšno rekla :naughty: ...v torek sem od 10-12.30 na predavanjih v borderju :whistle:

prid po tem v Via Romo...za nadaljevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da nisi z avtom šel od šole domov... da ne bo spet tema "napihal kaj zdaj II " nastala :P

hehe, ne ne, lih učer sm biu še brez izpita, in sm mogu mal spit, k je biu lih zadn dan :)

dons mam pa lepo izpit nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ga žrem, ju3 ga bom žru, v sredo gremo strojniki na babe :naughty:-->ga bomo žrli, v četrtek ga bomo še bol :unsure: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

dolenc bo zdej enkat šel po celovški proti KMŠju, dejte ga ustavt pr tivoliju, zihr bo napihu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc bo zdej enkat šel po celovški proti KMŠju, dejte ga ustavt pr tivoliju, zihr bo napihu :whistle:

Mene so zanč mal naprej od tobačne prot dolgem mostu ustavl k tahuj kriminalca, 2 kible pa 3 avti, jst pa lepo pridn pa pihnu 0.00. :worship:

Zdej majo spet neke nove piščalke :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjeru prjatu, to si pa zlu lepu povedu.

Kr ustavte me, jst sem v taksiju, tko da se mi prov jebe če sm pjn :)

tale forum bi mogu met nek senzor da ko si pjn da se ne da pisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sp zanč mal naprej od tobačne prot dolgem mostu ustavl k tahuj kriminalca, 2 kible pa 3 avti, jst pa lepo pridn pa pihnu 0.00. :worship:

Zdej majo spet neke nove piščalke :whistle: :whistle:

o vem d majo, sm jo zadnjič na glavni železniški sprobal....ob pol treh zjutri nobenga nikjer sam enkat kibla za mano...pa vrjetn k je vidu NM tablice :whistle: ste kej pil ? ne! stopte z mano bomo opravli en alkotest :lol1:

pa bedne so te nove frulice....jst piham, piham pol pa kr enkrat...opa, preveč, boste še enkrat pihal :blink: kao neki klikne noter in takrat morš nehat, ampak to klikne tok tiho da komi slišiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o vem d majo, sm jo zadnjič na glavni železniški sprobal....ob pol treh zjutri nobenga nikjer sam enkat kibla za mano...pa vrjetn k je vidu NM tablice :whistle: ste kej pil ? ne! stopte z mano bomo opravli en alkotest :lol1:

Mene pa prvo en upraša če sm u zadnih 12h kej spiu pa lepo rečem da sm, lepo parkiram, grem do enga druzga k je meu to igračko u rok, me upraša kok sm spiu, pa rečem da 3 pire cca 4 ure nazaj, pa se nasmeje pa reče da je to premal, sam sm mogu useen pihat :whistle:

Jah, ti bi mogu met LJ tablco, če maš NM že smatrajo da maš cviček v krvi :unsure: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, ti bi mogu met LJ tablco, če maš NM že smatrajo da maš cviček v krvi :unsure: :naughty: :naughty:

točno tko :worship:

no policija, ko glih berete.....a bi se dal za dolence eno posebno frulico nabavt, tko d do 0.24 nič ne pokaže, potem pri 0.25 kaže 0.01, pri 0.26 kaže 0.02 pa tko naprej....a bi se dal kej zrihtat :hmm: ker sami pač nismo krivi da tam prebivamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko :worship:

no policija, ko glih berete.....a bi se dal za dolence eno posebno frulico nabavt, tko d do 0.24 nič ne pokaže, potem pri 0.25 kaže 0.01, pri 0.26 kaže 0.02 pa tko naprej....a bi se dal kej zrihtat :hmm: ker sami pač nismo krivi da tam prebivamo

Pol čm met tud jst NM tablco :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!