Skoči na vsebino

Jst sm pjen


Priporočene objave

Ohh kaj se mi je naredlo :slap: Mal sm spoznaval lepote ljubljane...grem domov- policija..jest sm prpizdu 180 nakar loparček. Ustavim pa speljem s prvo do blokade. Ustavim in molim. Pride policist. Kaj si ti nor ? Pejd na alkotest. Grem, čeprav sm kr neki spil. Napiham 0,1. Prav, če sm nor k tko vozim, nej grem še na odvzem krvi. Pa mu rečem d sem pošten pa nardim 5min pridige. Pa sva pržgala 1 čik. Pol pa mi reče kaj je z avtom. Pa sm reku d mi elektrika jebe pa mal obrate nabije, avto p da je crknu. Pa ga on proba užgat in res ne užge (blokada ključa :whistle: ). Pa mi reče d sem res v redu fant in da lohka grem. Počakal sm 10 min d so šli pa grem. Hit na 1. stock-colo pa pol na pir v domačo gostilno. Tam so pa priši izletniki- neke maturantke- z avtobusom. Pa sm reku eni če se gre mal pelat. Ni blema....Greva...mal rallya po makadamu pa jo pelem v ene lepote. Tm sva pršla do enga owinka pa prav ona nej ustavim. Jest sm pa hotu obrnt avto pa navpično not v graben. Jest se primem za glavo. Šla sva pol na sprehod in opravla neki sladkega. Prideva nazaj- kaj nej nardim- grem do edine bajte ko je gor pa prosim za pomoč. Majster me je pol s traktorjem potegnu ven- SREČA. Avtu nič. Zdej sm pa srečen da se je tkole končalo pa se bom mal vlegu pa sanjal :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi da bi se...to j vse res sam zdej mam pa zadost...ko bo motor nobenga alkota več niti nobene punce...dost je !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohh kaj se mi je naredlo :slap: Mal sm spoznaval lepote ljubljane...grem domov- policija..jest sm prpizdu 180 nakar loparček. Ustavim pa speljem s prvo do blokade. Ustavim in molim. Pride policist. Kaj si ti nor ? Pejd na alkotest. Grem, čeprav sm kr neki spil. Napiham 0,1. Prav, če sm nor k tko vozim, nej grem še na odvzem krvi. Pa mu rečem d sem pošten pa nardim 5min pridige. Pa sva pržgala 1 čik. Pol pa mi reče kaj je z avtom. Pa sm reku d mi elektrika jebe pa mal obrate nabije, avto p da je crknu. Pa ga on proba užgat in res ne užge (blokada ključa :whistle: ). Pa mi reče d sem res v redu fant in da lohka grem. Počakal sm 10 min d so šli pa grem. Hit na 1. stock-colo pa pol na pir v domačo gostilno. Tam so pa priši izletniki- neke maturantke- z avtobusom. Pa sm reku eni če se gre mal pelat. Ni blema....Greva...mal rallya po makadamu pa jo pelem v ene lepote. Tm sva pršla do enga owinka pa prav ona nej ustavim. Jest sm pa hotu obrnt avto pa navpično not v graben. Jest se primem za glavo. Šla sva pol na sprehod in opravla neki sladkega. Prideva nazaj- kaj nej nardim- grem do edine bajte ko je gor pa prosim za pomoč. Majster me je pol s traktorjem potegnu ven- SREČA. Avtu nič. Zdej sm pa srečen da se je tkole končalo pa se bom mal vlegu pa sanjal :rolleyes:

...and the pigs will fly :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to res, bi se jst zamislu in poisku pomoč.. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko posodim film od gimnazijskega izleta portorož 2001- pol vas bo infarkt: singing, speaking deutsch, sex on the beach, breaking the law....zdej je pa DOST !!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še huje pa moj 18.rojstni dan ko sem skočil iz škode favorit čez šipo...k kolega ni hotu vozit bolj počas..pa še bi se najdlo, bi blo fajn it za kaskaderja sam trezen- ne nameravam pa nič več pisat, ker se DejaVu počasi poslavlja, čas se mu izteka. Ta stil življenja me je pripeljal do roba in nameravam nehat, pa začet na novo. Odslej bom nekdo drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko posodim film od gimnazijskega izleta portorož 2001- pol vas bo infarkt: singing, speaking deutsch, sex on the beach, breaking the law....zdej je pa DOST !!!!!!

čuj kaj nisi ti pred parimi tedni komaj nedolžnosti zgubo, si tam piso v eni temi :slap: ...veš tut za izmišljotine morš malo razmišlat kaj boš reko, pa kdaj haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To govorim na splošno za druge, jest žal nisem....to se je dogajal....

SexOnTheBitch je itaq pijača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohh kaj se mi je naredlo :slap: Mal sm spoznaval lepote ljubljane...grem domov- policija..jest sm prpizdu 180 nakar loparček. Ustavim pa speljem s prvo do blokade. Ustavim in molim. Pride policist. Kaj si ti nor ? Pejd na alkotest. Grem, čeprav sm kr neki spil. Napiham 0,1. Prav, če sm nor k tko vozim, nej grem še na odvzem krvi. Pa mu rečem d sem pošten pa nardim 5min pridige. Pa sva pržgala 1 čik. Pol pa mi reče kaj je z avtom. Pa sm reku d mi elektrika jebe pa mal obrate nabije, avto p da je crknu. Pa ga on proba užgat in res ne užge (blokada ključa :whistle: ). Pa mi reče d sem res v redu fant in da lohka grem. Počakal sm 10 min d so šli pa grem. Hit na 1. stock-colo pa pol na pir v domačo gostilno. Tam so pa priši izletniki- neke maturantke- z avtobusom. Pa sm reku eni če se gre mal pelat. Ni blema....Greva...mal rallya po makadamu pa jo pelem v ene lepote. Tm sva pršla do enga owinka pa prav ona nej ustavim. Jest sm pa hotu obrnt avto pa navpično not v graben. Jest se primem za glavo. Šla sva pol na sprehod in opravla neki sladkega. Prideva nazaj- kaj nej nardim- grem do edine bajte ko je gor pa prosim za pomoč. Majster me je pol s traktorjem potegnu ven- SREČA. Avtu nič. Zdej sm pa srečen da se je tkole končalo pa se bom mal vlegu pa sanjal :rolleyes:

:kva2: :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1:

to je bilo v torek? takrat sem na rašci en avtobus klel ker je zaprl križišče. No ja, še en tovornjak s prikolco mu je pomagal zravn ...

maturantk pa nisem videl, ker je bil bus že prazn

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjle lih nism več pjan, sm pa biu učer tok bl, maturantska parada pa to :)

še ena slikca za spomin :whistle:

post-5472-1211015544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjle lih nism več pjan, sm pa biu učer tok bl, maturantska parada pa to :)

še ena slikca za spomin :whistle:

post-5472-1211015544_thumb.jpg

in pred pokopališčem si takole strašiu :whistle: :whistle: :lol1: ;)

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pred pokopališčem si takole strašiu :whistle: :whistle: :lol1: ;)

je blo lih na poti med trgovino in dogajanjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!