Skoči na vsebino

Hitra cesta: Celje - Krsko


Priporočene objave

..mislim da se bodo po tej cesti vozili naši vnuki,... zdej rihtajo cesto Boštanj-Radeče zarad elektrarne, o hitri cesti pa ne duha ne sluha za enkrat. Je pa blo neki govora o tej cesti, in bi bla zelo dobrodošla, ker je precej tranzitna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Že tko je čist zjebana cesta pa sm še zmer naletu na radar :slap: Varjetn tut edini k se mi ni smilu avto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tko je čist zjebana cesta pa sm še zmer naletu na radar :slap: Varjetn tut edini k se mi ni smilu avto :grim

..a na tem odseku si nabasu na radar :eek: ???,.. čudno,.. jaz grem 2x dnevno po teh fukojebinah, pa še nism vidu radarja. :grrr

Avta pa tut ne šparam,.. sam operem ga vsake tolk, da še vidim kake barve je :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa to relacijo zadnje čase raje vozim po drugi strani Save - Sevnica - Breg - Loka - Radeče. Asfalt in malo prometa.

...tut jaz, kadar so temp. nad 0 in je "cesta" blatna. sicer je pa po drugi str. Save več ovinkov, ožja cesta, zaradi del na tej strani bistveno prometnejša in se moraš umikat nasproti vozečim ali oni tebi, tko da časovno ni bistvene razlike :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!