Skoči na vsebino

Valjčki (za skuterje)


hors3

Priporočene objave

Za to bi verjetno serviser zaračunal dve uri dela, več pomoje ne, ura dela pa je vsepovsod drugačna :) , tako da se pozanimaj. Izpuh pa valjčke menjaš, pa bo dovolj, fedrce in povratne pa ni treba :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je lepši RR, potem kupi RR-a. Zvok pa imata zelo podoben :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa itak ni panike ce mata podoben zvok :D :) :D ja malo lepsi mi je ja aja kaj scooterkit.com ima kje trgovino ali je samo preko spleta ? LP rok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem videl da so ti v drugi temi razložili kje so valjčki, tako da ne bom še jaz razlagal.

Mene pa zanima ali je boljše če valjčke malo namažeš s kakšno mastjo ali je bolje če tečejo na suho?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kao da obstaja posebn premaz za valčke čene meni se zdi brezveze jih mazat ker itak če imaš malossijeve se sami mažejo

kej menite a bi mi delal karburator 14(stalker) na corsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki si te to slišal, da se Malossijevi valjčki sami mažejo? Saj so isti kot ostali. Pa nobenih valjčkov ni potrebno mazati, ker bi tak vsa mast takoj ven letela in bi samo še bolj umazano bilo. Uplinjač 14 bo premalo za corso, vsaj 17,5, priporočam pa ti 19 ali 21mm, sploh če imaš kakšen boljši in bolj odprt izpuh. Drugače delal bi, samo kako dolgo bi cilinder zdržal, to je tudi vprašanje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
zivjo. mene me zanima ksn izpuh bi bil najboljsi za gilero runner in ksni valjcki bi bli najboljsi :worship: :worship: :worship:

aja in ce bi pasal izpuh leovince rr na 50 ccm gilero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!