Skoči na vsebino

Prekinitev povezave


Priporočene objave

Pri starših sta doma dva PC-ja, na oba sem naštimal Win Xp SP2. Zaenkrat sta na net priključena preko modema (dial-up) in fotru se večkrat zgodi, da pozabi prekinit povezavo, kar seveda vpliva na število impulzov. Na materinem PC-ju se ob izhodu iz Explorerja ali Outlook-a pojavi okenece, ki vpraša po prekinitvi povezave.

Pri fotru pa tega ne znam naštimat. Probal sem že tudi pri nastavitvah modema, češ naj se povezava prekine, če le ta ni aktivna.... vendar tudi to ne deluje.

Saj čez kaki mesec ali dva ju bom prepričal za kaki T2 al kaj podobnega, ampak če ima kdo rešitev... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto da bi klical , greš pod lastnosti, potem imaš zgoraj možnosti in tam nastaviš 3?klicne parametre-število ponovnih klicanj, po kolikem času naj ponovno kliče in čas nedejavnosti kot zadnji.Upam da si uštimal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....z desnim gumbom klikneš na povezavo, greš pod lastnosti, potem imaš zgoraj možnosti in tam nastaviš 3?klicne parametre-število ponovnih klicanj, po kolikem času naj ponovno kliče in čas nedejavnosti kot zadnji.Upam da si uštimal?

....še v sliki .)

post-2583-1135272304_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še v sliki .)

Hvala za nasvete, ampak, to ni to kaj rabim.

To sem že zdavnaj naštimal (prekinitev po X minutah), ampak povezave ne prekine... Verjetno je kaka fora na modemu. Pa saj v bistvu ne bi rad prekinil povezave po X minutaj, ampak bi rad da se prikaže ono okence "Želite prekinit povezavo (D/N)..." al nekaj takega....

Instaliral sem kr nekaj XP-jev, pri nekaterih se mi prikaže o sporočilo, pri nekaterih ne. V čem je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Instaliral sem kr nekaj XP-jev, pri nekaterih se mi prikaže o sporočilo, pri nekaterih ne. V čem je fora?

Fora je v tem, kako je v brskalniku nastavljena povezava. Če je kot stalna in jo ti potem vzpostaviš z dialupom, je brskalniku vseeno... Če pa jo označiš kot tip dial-up, pa zapreš brskalnik in te vpraša, če želiš prekinit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!