Skoči na vsebino

Vdiranje


Priporočene objave

A ve kdo za kak dober program za vdiranje da maš nadzor nad celim računalnikom drugim??

Slišal sem nekaj za sub7, pa nevem kak se dela.

ajd

ja, KnowledgeMeister7 (nanovejši je 7.13), priporočam ti pa zraven še preventivno anonimizatorsko orodje Ijerk-u2.

Mimogrede - saj veš, da prosiš za nasvete pri ilegalnem početji in tako druge prosiš, če bi sodelovali v kriminalnem dejanju? Za to so zagrožene različne kazni. Si upaš? Je vredno? ti je jasno, da se tvoji IP-ji beležijo in da nisi tako zelo anonimen?

Moj predlog: nadihaj se svežega zraka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze....tko kot je SymRu reku vsa tvoja pocetja prek neta se belezijo na ISPjevem serverju...tko da..lahko probas, ce te ne dobijo, super ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IP ... sam za une k se držijo pravil-zakonov ...

... vtaknu sm ga v pičko ... kje, kaj, kako, zakaj, za koga, skom in na kak način ... ni bitno, če nočeš da je bitno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cheff, če rabiš mašino lokalno odpret si omisli kakšne admin toolse tipa Winternals.

Če se boš pa s trojanci ala Sub7 špilal, se pa zavedaj, da si je tisti, ki je naredil ta program, zagotovil dostop do tvoje mašine četudi si ti prepričan, da imaš samo klijenta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TNx .)

lol :D ma no comment .... uglavnm vse se da ce se hoce .... kdo je pa reku da se morjo logirat ipji ravno nat vojem ispju in ne na sosedovem npr. ? :D

P S: cheff ce kej rabs reci ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol ma no comment .... uglavnm vse se da ce se hoce .... kdo je pa reku da se morjo logirat ipji ravno nat vojem ispju in ne na sosedovem npr. ?

P S: cheff ce kej rabs reci ....

Pravzaprav to pocnem ze kar nekaj casa. IP je nakaksen tvoj ID in, ce menjas tvoj ID - IP ( "kao ponarejas" - vem fantje, da me boste zdaj vsi zleleli ovržti, ampak to je res ). Menjas ID - sevea, ce imas $$ in pa veze. - teporary IP - ßnailform <----- ime te dat. (samo je ne dobis kar tako, so neke zajebancije, da do tega prides, imas ne nekem special min CD ves program, s katerimk zabrises vse svoje sledi ( ne hecam se ). Sam to pocnem ze nekaj casa, nimam nobenih tezav, pazi edino, da se ne zapletas v kaksne drzavne zadeve ( ne vdiras v posebne secret urade, banke, trgovine,..... ) in pa seveda, da tistemu kateremu bos ali si vdrl te ne dobi in te tako tozi.

To ni hec, je pa smesno ko kaksnemu formateras C kar tako za zafrkancijo. ;)

DON´T BE AN IDIOT, USE PLAZMA. °˙´~ˇ^ˇ^˘˘°˛˙´˝¨

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni hec, je pa smesno ko kaksnemu formateras C kar tako za zafrkancijo

ja res...to mora bit ful hecno...

:BUA: :slap: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se to. Tistemu uporabniku, ki mu zelis to nartediti mora imeti hitro, stalno povezavo, LAN DSL; AVME, kabel.

Seveda, da je smesno, se posebej, ce ti gre tista oseba na zivce in ima seminarsko nalogo gor, ki je ni sam napisal in tako zeli dobiti zgoljufano oceno, ki se je ne zasluzi. Dan pred nastopom pa, blitz, nic vec ni na kompu.

Aaaaaajde.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede še tale nasvet pametnjakovičem - večino hekerjev niso dobili na tehnične fore ampak zato, ker so se okoli hvalili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahah ta je pa dobra, jaz, hecker, ja pa kaj se, to ni hekerstvo, poglej si v prirocnik za telebane ahahahahah, jaz to pocnem iz uzitka in se ne hvalim, no, razen, ce tio to tako vzames, Se oprscam vsem. Smo zdaj ql?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo mi je prišepnil, da je ta tema že ovadena pristojnim institucijam in da že raziskujejo identiteto teh, ki so v njej sodelovali. Resno, ne hecam se. (Boljš, da računalnike prodate pa internet v garažo speljete...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo mi je prišepnil, da je ta tema že ovadena pristojnim institucijam in da že raziskujejo identiteto teh, ki so v njej sodelovali. Resno, ne hecam se. (Boljš, da računalnike prodate pa internet v garažo speljete...)

Kaj??? :blink: :blink: :blink: kak je to mogoče, tundercat zbriši temo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res...to mora bit ful hecno...

:BUA: :slap: :nono:

ne ne najbolj hecno je, ko ga potem lastnik diska dobi in ga nakepa (pa ne s snegom :grrr ). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne najbolj hecno je, ko ga potem lastnik diska dobi in ga nakepa (pa ne s snegom :grrr ). :)

z golimi rokami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!