Skoči na vsebino

Anketa - koliko vas po novem pade v najvišji razred?


danci1973

Priporočene objave

Pa se ti nekak ne zdi logično, da poslujejo oz. si prizadevajo poslovat z zelenimi številkami?

A si mogoče kdaj - čist tko btw. - razmišljal o tem, s kakšnimi številkami posluje tale forum? Misliš, da delajo izgubo?

Nevem, če si razumel, kaj sem želel povedati. Oni ne poslujejo v rdečih številkah, niti ne plezajo iz "jame" dolgov, pač pa izboljšujejo svoje razmere. Torej želijo poslovati še v bolj zelenih številkah, kot so sedaj. Mi, zavarovanci pa bomo zaradi tega v malo manj zelenih številkah. Seveda je logično, da imajo tendenco po poslovanju v zelenih številkah, problem je samo, da oni so že v njih.

Vprašanja pa mislim, da nisem razumel oziroma našel zveze s zavarovanjem. Ali naj si tudi sam najdem sponzorje, ki mi bodo plačevali mojo letno premijo? Drugače pa ne vem, v kakšnih številkah je ta forum. Glede na to, da se oglašuje po revijah, očitno ima še nekaj zelenih številk. Mogoče, da se motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima še me eno. mogoče je ze kdo isto vprašal in tudi odgovoro, ampak nisem vsega bral.

ME ZANIMA ALI SE DA TO KJE NA INTERNETU ZRAČUNAT KLKO BO TREBA PLACAT ?OBSTAJA KAKI OBRAZEC ZA PREDRACUN NA NETU? l.p. hvala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima še me eno. mogoče je ze kdo isto vprašal in tudi odgovoro, ampak nisem vsega bral.

ME ZANIMA ALI SE DA TO KJE NA INTERNETU ZRAČUNAT KLKO BO TREBA PLACAT ?OBSTAJA KAKI OBRAZEC ZA PREDRACUN NA NETU? l.p. hvala :hmm:

AMZS

Zavarovalnica Maribor - samo za avtomobile

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

emm, kva je ''tünka'' :huh:

Nekaj zelo podobnega delu tvojega podpisa. Not se pa skriva zaklad. :yea2:

Za nadaljnje informacije pa se obrni na pomursko sekcijo. :grim

ja ja ja :topic: že grem :doze:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če se da motor "zapret" na 72kW, pa kam je to treba it pokazat, pa kolk cca. bi to stalo?

Pa če se da pol doma tt zamašek ven potegnt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če se da motor "zapret" na 72kW, pa kam je to treba it pokazat, pa kolk cca. bi to stalo?

Pa če se da pol doma tt zamašek ven potegnt.

Vse seda samo ,če boš registreral zaprt motor pri karambolu pa bo odprt boš nosil vse posledice sam pozabi na zavarovalnico-enako kot bi bil vinsko izobražen. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha ha nevem kaj se tolkjezite ,jaz bom plačal za 123 Kw samo 76K Pred parimi leti so nečakinji ukradli moped jaz sem pa bone jerbov,da imam zdej 50% .Pa še od teh 76K bom polovico novembra nazaj dobil.

Samo za primerjavo leta 1981 je v Švici stala registracija za tri mesece 1600 SFR(1SFR je 150 sit).Živela Slovenija!!!!!!!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sm računu na linku od AMZS...kej je možno, da je taka razlika med ZMaribor in ostalimi??? do 70 jurjev manj za ZM??? ... :hmm:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sm računu na linku od AMZS...kej je možno, da je taka razlika med ZMaribor in ostalimi??? do 70 jurjev manj za ZM??? ... :hmm:

Ker pri ZMaribor ti ne prikažejo z AO+. Osnovno je pa povsod enako! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!