Skoči na vsebino

Golf GTI srečanje ob Vrbskem jezeru


Leon

Priporočene objave

Od 9.5. do 12.5.02 je kot vsako leto ob Vrbskem jezeru (Celovec) Golf GTI srečanje. Pridejo ljudje iz vse Evrope. Sam sem bil tam z motorjem pred dvema letoma. Same predelave, burn out-i, pivo, mrhe,... Se splača ogledati. Več na http://www.maria-woerth.cc/ oi podobnih straneh.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slucajno si bil tam, al maš GTI-ja? Kako izveste za usa ta obskurna srecanja, nekih GTI, HRC, VTI-jev.....Pa še u Avstriji?? Pa sej najbrz je cist luštn...Pivicka tece u usakem primeru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej na HD jeseni na Faak am See (Villach) tudi vsako leto grem. Tam se ženske nage vozijo (pred dvema letoma, lansko leto ne). Ali pa v Dolomite v nacionalni park na tromejo IT-AU-CH (tja moram pa letos prvič, da ne bom umrl preden tega ne bom videl).

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gole? To morm pa vidt.....

Tut yst še nism bil na tromeji u Dolomitih, se priporocam, ce bi se kdo zorganiziral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Sej na HD jeseni na Faak am See (Villach) tudi vsako leto grem

Sori, sam a ni Faaker See?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kraj Faak ob jezru (Faak am See) in Faakersko jezero (Se tako pokvarjeno sliši v ušesih tistih, ki jim po glavi nori le eno, a ne?) .

Ej robicop. Moram po pravici povedat. Cela naga ni bila nobena. So bile pa nekatere zgoraj brez, druge pa spodaj brez na motorju. Pravijo namreč, da krpice obleke ženske naredijo bolj sexi, ker pomankljivosti skrijejo oz. pustijo fantom, da dela njihova domišljija. Samo ne tja it samo zaradi tega. Če preveč pričakuješ, si lahko razočaran. Tja greš pač kot turist gledat stvari in ne pričakuješ več kot motorjev oz. avtov (ponavadi se bolje obnese).

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, nism mislu resno s to goloto, tut nc tacga ne bi blo to vidt. Dost, da sm dvakrat vidu Rockbitch u Lendavi....Se pac res bolje obnese krpica, ki zakrije, domišljija dela, maš prov...

Pozdrav restavratoski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso bile to tiste, ki so s steklenico po "tunelih" greble? Tisto je pa bilo za videt a? No, ja glede apetita kasneje, je pa stvar okusa in dobrih živcev.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tako za BTW.lansko leto se je dogajalo naslednje na GTI-srecanju:

(okvirno,natancno ne vem,je pa sigurno kje na netu,saj je bilo porocilo na ORF in v casopisju)

- umrlo je par oseb

- zacasno aretiranih je bilo nekaj 10

- odvzeli so preko 200 vozniskih dovoljenj

- zaplenili so nekaj 10 avtomobilov

- na javnih povrsinah je bilo skode za cca.300.000 ATS

in ce bi se to zgodilo na srecanju motoristov?!?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo tako za BTW.lansko leto se je dogajalo naslednje na GTI-srecanju:

(okvirno,natancno ne vem,je pa sigurno kje na netu,saj je bilo porocilo na ORF in v casopisju)

- umrlo je par oseb

- zacasno aretiranih je bilo nekaj 10

- odvzeli so preko 200 vozniskih dovoljenj

- zaplenili so nekaj 10 avtomobilov

- na javnih povrsinah je bilo skode za cca.300.000 ATS

in ce bi se to zgodilo na srecanju motoristov?!?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Šit, to pa moram prebrat, kaj se je dogajalo. Huje kot na fronti. Valjda, ko te gnile mašine vozijo sami prepotentneži.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečanju sem bil v petek, od 12 do 20.30h. Meni je bilo všeč. Najprej sem se z motorejm malo razgledal, kjer je bilo mogoče (nekatere cone so bile le za vozila udeležencev) in ga nato parkiral (nasproti mini mundusa), se preoblekel v »civilko«, opremo zbasal v nahrbtnik, tega na pleča, čelado zaklenil na motor in se peš odpravil past radovednost. Bilo je vsega za videt. Vsi tipi VW, Audi in nekaj malega ostalih znamk. Potem sem se pomešal, kjer je bilo najbolj živahno ob cesti in pomagal držati spudbujevalno »štimo«. Povprečno vsake pol ure je pribrzel mimo rešilec na nujni vožnji (mislim, da vglavnem izpiranje želodca). Žal mi je, da nisem s seboj vzel pesjaka in tam prespal, ker je vse skupaj enostavno minilo prehitro. Nisem si ogledal v bistvu največjega dogajanja v coni, kjer lahko dostopajo le vozila udeležencev (bi moral najprej z Ninjo tja in nato peš not). Vendar že na »promenadi«, kjer se je vozila ustavljalo za slikanje, je bilo precej za videt. Zame so ti fantje pridni in kreativni. Koliko ur in denarja je bilo vloženo v nekatera vozila. Ko so pospeševali, je bilo slišati kaj vse je mogoče spraviti iz enega »ljudskega« avtomobila (zelo »zdravi« zvoki motorjev). Zanimivo je dvoje. Nobenih grdih in glasnih izpuhov (TUV), kot pri nas. Večina je imela zaradi videza in pospeškov 12 ali 13 colska kolesa, manj je bilo 15-17 colarjev. Seveda v vsak takšen avto sodi dober sound. Žal pa nisem videl nobenega low-riderja, mogoče drugo leto.

Policija je pa za vzor (po en na kritičnih točkah). Če je kdo naredil prekršek, takoj postopek, v roku petih min., je že lahko odpeljal dalje (če ni bilo prehudo – k sreči nisem videl nobenega takega), s tanjšo denarnico seveda. Nobenih preseravanj, kot je velikokrat pri nas navada. Tako policist, kot prekrškar sta vedela, zakaj sta se srečala. Ni kaj spoštovanje dela svoje. Pri nas pa po balkansko se nekaj cenkat, pa negirat, da ni bilo tako,...

Vreme je bilo tam sončno, popoldne sicer nekaj oblakov, vendar zvečer lep sončen zahod. Tja sem šel čez Jezrsko (nekajkrat gor in dol po avstrijski strani), nazaj pa če Ljubelj. Ja noči v gorah so res lepe in zrak svež. Iz Ljubelja proti Tržiču je Ninja sikala kot bi imel avion pod seboj in pasalo je tako (samo tihi zviz) in ne kot kakšen dvovaljnik, ki bi tresel in bobnel tam med gorami, kjer je že vse potihnilo.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se clanek iz kleine zeitung,sobota,11.mai.2002 (povzetek):

130 zandarjev je do petka zvecer "obdelalo" naslednje:

- 7 nesrec z poskodovanimi,kjer so se jim zapeljali cez nogo

- 40 prijav (verwaltungsanzeigen) zaradi nekonformnih vozil ali divjega kampiranja

- 1500 izpisanih kazni v visini blizu EUR 30.000.-

- 13 krat so ljubitelje GTI-jev odpeljali na "hlajenje" na postajo

- eno ukradeno kolo

- 2 na silo odprta GTI-ja (izropana)

- 6 tatvin

- v noci iz cetrtka na petek je nekdo izpustil vse colne iz priveza

- ukradli so vec regstrskih tablic policijskih avtomobilov,

nekaj plavih luci in siren in laser za merjenje hitrosti

- vec parov zadrzanih zaradi spolnega obcevanja v javnosti

- ena oseba se je javno "olajsala" z strehe avtomobila

- ena oseba se je upirala aretaciji

- dva primera uzivanja mamil (?)

pa se rezime:

21.GTI-srecanje v reifnitz 2002

50.000 obiskovalcev

30.000+ eurov kazni (1627 meritev z laserjem,1500 kazenskih mandatov izstavljenih na licu mesta)

15 GTI-voznikov izgubilo voznisko

7 prometnih nesrec z ranjenimi in 10 z materialno skodo

pri eni gummi-gummi predstavitvi je en voznik unicil dve gumi,kuplungo in masino svojega GTI-ja.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jaz sem se v ravno v soboto z družinico podal na izlet v Minimundus in gruntal, kaj se dogaja. Smo ob Vrbskem jezeru iskali plac za parkirat, pa smo u taaaaaaaako gužvo padl, sem mislil najprej da je bla nesreča, pol mi je blo pa hecn, da je tok prerihtanih golfov in audijev na kupu, pa ful različne tablice... pa še mi smo bli z Audijem in so nam ful trobili in mahali, pol mi je pa užgalo da mora bit nekaj na tem... no in zdajle ko to pišem mi je vse popolnoma jasno, hehe... skratka, na Motosvetu zveš vse.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Šit, to pa moram prebrat, kaj se je dogajalo. Huje kot na fronti. Valjda, ko te gnile mašine vozijo sami prepotentneži.

Burn to be wild

Kaj maš pa ti proti Golfu GTI?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, hm, uh, mmm, ... nič nimam proti mašinam, Macica. Nekako pa ne prenesem večine tipčkov, ki se v njih prevažajo, sploh pri nas. Pa golf VR6 tud paše mednje. Ko vidim tipa, ki je nagnjen na sredo avta, kot da sedi v formuli 1, mi gre kar na kozlanje. Zadnjič sem pa opazil, da se tako vozijo tudi dekleta. To je pa višek! Ne vem, a na tak način komunicirajo oziroma se prepoznavajo med seboj, al kaj? A ja, naj bi bilo frajersko. Sam ne vem, kako lahko v tem položaju da komolec skozi okno.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo za salo:

veste zakaj delajo sedaj golfe siroke samo 90 cm?

da lahko voznik:

a) tisci OBA komolca skozi okna

B) se mu ni treba nagibati na sredino

c) ga z vseh strani vidijo enakomerno

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,ni se obneslo (prodaja dramaticno upadla!)

torej,zakaj delajo golfe spet normalno siroke?

a) bejba je morala sedeti vzadaj

B) vw-golf-power nalepka ni pasala na sprednjo sipo (nalepka presiroka)

c) golfe je v ovinkih stalno prevracalo

d) nobenemu motoristu niso mogli vec zapreti poti

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A take, da so poceli. Ti, ti lumpi, ti.

Tisti, ki niste bili na omenjenem srečanju. Povprečna starost »aktivnih« udeležencev dvomim, da je bila preko 22 let. Mladost, norost. Nekoč so se pa s hrošči okoli vozili in imeli svoje finte.

Ampak me pa zelo zanima ali so tisti pari, ki so javno občevali dobili tudi kakšno piko ali samo kazen. Ja kaj nas čaka v EU, če nas bodo sploh hoteli. Denarna kazen za sex. Gozdički v okolici Lj. so med delovnim časom, kar dobro obljudeni s sodelavci in sodelavkami, ki se jim zaradi dolgočasja v službi, zahoče »quick-ija«. Če bodo policaji to nadzirali in kaznovali, se bo kar nekaj denarja nakapalo. Si predstavljate: »Akterja vsak pol pol denarne kazni, polovička, če plačata v osmih dneh.«.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ko vidim tipa, ki je nagnjen na sredo avta, kot da sedi v formuli 1, mi gre kar na kozlanje. Zadnjič sem pa opazil, da se tako vozijo tudi dekleta....

Kako pa to zgleda, da si nagnjen na sredo avta? A tak se da tut vozit al kaj?

No, sicer pa jaz sem mela prej Golfa GTI, pa bi ga takoj še enkrat mela, sam novejšega, pa da ga ne bi rabla lih vsak mesec na servisu met. Sicer pa če hočeš met tak avto, ga morš sam znat šravfat, al pa met dost dnarja za to, da ti ga drugi šravfajo pa za dele.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!