Skoči na vsebino

Golf GTI srečanje ob Vrbskem jezeru


Leon

Priporočene objave

quote:

Kako pa to zgleda, da si nagnjen na sredo avta? A tak se da tut vozit al kaj?

Macica, mal se ozri naokoli, ko se voziš po ljubljani, pa ti bo jasno. pogled naj ti udide predvsem v smeri kakega jugiča ali neke stare predelane škatle, ki že od daleč nabija turbo-folk.

quote:

No, sicer pa jaz sem mela prej Golfa GTI, pa bi ga takoj še enkrat mela, sam novejšega, pa da ga ne bi rabla lih vsak mesec na servisu met. Sicer pa če hočeš met tak avto, ga morš sam znat šravfat, al pa met dost dnarja za to, da ti ga drugi šravfajo pa za dele.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

No, izjema, ki potrjuje pravilo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Macica, mal se ozri naokoli, ko se voziš po ljubljani, pa ti bo jasno. pogled naj ti udide predvsem v smeri kakega jugiča ali neke stare predelane škatle, ki že od daleč nabija turbo-folk.

No, izjema, ki potrjuje pravilo.

Burn to be wild

Daj mi še razloži v čem je štos. Pr meni je čist oblačno.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti naj razlagam? Tudi sam ne vem, v čem je štos. Tip je nagnjen na sredo avta, pa če ma zraven deklico ali ne. Z levo roko je uprt v volan, tako da ma popolnoma stegnjeno, desno pa položeno na menjalniku ali na kolenih svoje drage. Od levega okna je oddaljen ravno prav, da ma vse pod kontrolo in večji vidno kot, pa še desno bolje vidi. Mogoče se pa tako drži, da ma popolno stereofonijo iz svojega pijonirja, k ma glavo na sred. Kva pa vem!!! Idiotsko zgleda, to je vse!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na DSF v teh dneh predvajajo oddajo DSF Reportage tudi o Golf GTI srečanju ob Vrbskam jezeru letos. Režiser ji je z izbiro prispevkov dodal negativen pridih. Negativni dogodki imajo v oddaji večjo težo od »normalnih«. Tako je po mojem zapažanju negativnim dogodkom namenjeno več komentarjev in časa, »normalni« so le omenjeni. V bistvu ima za to vso pravico, ker je to oddaja in ne poročila, kjer naj bi se poročalo nevtralno. Ob posvetni plošči na iz granita izklesanem 3D 1:1 Golfu v Reifnitzu kjer piše Volkswgen AG 1989, komentator pravi, da koncern ne želi več slišati za to srečanje, čeprav je spomenik sam plačal. Sedaj tudi bolje razumem Ice-ov hladen vendar toleranten odnos do tega dogodka.

Lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leon,hladen zaradi pizdarij,katere folk tam dela - ce bi do cesar podobnega prislo na bilokaterem zboru motoristov.....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm so zihr ta pravi "mantafahrerji" in pol si zadevo lahko kr dobr predstavlam in mi ne sede!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!