Skoči na vsebino

mini moto...


aselak

Priporočene objave

vglavnem imam mini moto 50ccm in ze od samega zacetka imam eno tezavo. Motor noce vzgat.... Po pol ure ko mi se skoraj odpade roka se prijatel odloci da bo vzgal...Sicer vem da so to (kitajska jajca) ampak vseeno me zanima ce ima se kdo taksen problem? Svecko sem dal novo kabli naj bi bili uredu bencin je...Razmisljam da je mogoce nekaj narobe s frgazerjam? Vsak nasvet mi bo prisel prav ker bom svojo rokico rabu vsaj se par let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ prvo poglej kak so nastavli uplinjac

TUKAJ pa kako so ga nazaj sestavli, ce bos kaj razdiral, ker pri pri teh jajcih baje malo bol za*eban to...

Pol bi mogli palit kot treba .)

Popravljeno . Popravil ScootFreaK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm vse lepo in prav mislim da je s fergijam neki hudo narobe zato sm se odlocu da bi kar nov fergi kupu. Sedaj me pa zanima kje lahko dobim frgazer za minija po moznosti boljse narejen kot je ta...Ker pri tem je sel plovcek pa iglica v p....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prjatu ga je kupu in smo se matral ceu dan da je usaj mal užgau :kva2: Šlauf za bencin je biu čist zvit in smo ga pol zamenal. Ampak to še zmer nedela tko kot bi blo treba. Napaka je v fergazerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cevi za bencin vem ker sem imel tudi jaz cisto zvito (kitajska jajca) ja frgazerji majo pa ze tako ali tako napako saj zato pa hocem kupit novega.samo nevem kje:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj v trgovini kje si ga kupil, morjo met rezervne dele, ce pa si kupil prek oglasa pa na kakem servisu teh mini jajc .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil sem ga prek oglasa :D saj casa je se dovolj bom vso stvar podru pa bom vidu samo sedaj imam nek drug preoblem kako dobit ketno dol iz zadnjega zobnika da bom lahko gumo dol dal. Sem iskal kje se ketna podre pa nism nasel tistega zaticka...Ker menda imajo teli miniji ze serijsko napako na frgazerjih menda problemi z iglo in plovckom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor paše dellorto 16.dobiš ga skor v vsaki trgovini z motornimi deli

Popravljeno . Popravil KOKI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no se bom pozanimal ce res pase pa ga bom kupil ce seveda ne bo predrag :D Hvala za nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo...če bom mev kdaj probleme....

A od vas nima noben garancije na to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D saj casa je se dovolj bom vso stvar podru pa bom vidu samo sedaj imam nek drug preoblem kako dobit ketno dol iz zadnjega zobnika da bom lahko gumo dol dal. Sem iskal kje se ketna podre pa nism nasel tistega zaticka...Ker menda imajo teli miniji ze serijsko napako na frgazerjih menda problemi z iglo in plovckom..

Izbij tisti mali štiftek vun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moj mini sekar ne dela podru sem vse mozno...kupil novo svecko scistil frgazer zracni filter vglavnem vse a se kar noce lepo vzgat mors vlect pol ure minimalno... Se komu kaj sanja kaj bi se lahko bilo bencin je. Svecka rata mokra ko ga uzigam...Vse zgleda ok samo uzgat pa noce... Je kje kdo ki se mu kaj sanja kaj ib lahko se bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči v trgovino PVG kjer ti bo Igor svetoval kaj kupit. Imajo tudi kvalitetne vodno hlajene minimote, predvsem pa rezervne dele in tudi servis zanje in za skuterje. Lahko boš zvedel tudi kaj o minimoto dogajanju...

01 /4396900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči v trgovino PVG kjer ti bo Igor svetoval kaj kupit. Imajo tudi kvalitetne vodno hlajene minimote, predvsem pa rezervne dele in tudi servis zanje in za skuterje. Lahko boš zvedel tudi kaj o minimoto dogajanju...

01 /4396900

aha zanimivo tole. Verjetno se nahajajo v LJ. Ali imajo mogoce tudi kaksno www stran. Verjemem da imajo veliko rezervnih delov ampak z mojim minijem se mi ne zdi da bi bilo prav veliko narobe ker stvar dejasnko dela ampak da uzge je pa treba uf uf....hm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res noben ne ve zakaj minimoto noce vzigat? ker imam se 2 prijatelja pa imata iste tezave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res noben ne ve zakaj minimoto noce vzigat? ker imam se 2 prijatelja pa imata iste tezave...

Moj pacient ma isti problem. Hladen ne vžge, razen po eno 300 potegih in z pomočjo start spreja. Ker pa vroč normalno vžiga je verjetno problem v tem, da mrzel ne dobi zadosti bencina za zagon. Ker pa je fergazar čisto trotel ziher, se ne da nič nastavit. Ali je že kdo probal kakšen drug fergazar gor dat (npr. od automatika)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pacient ma isti problem. Hladen ne vžge, razen po eno 300 potegih in z pomočjo start spreja. Ker pa vroč normalno vžiga je verjetno problem v tem, da mrzel ne dobi zadosti bencina za zagon. Ker pa je fergazar čisto trotel ziher, se ne da nič nastavit. Ali je že kdo probal kakšen drug fergazar gor dat (npr. od automatika)?

no men sedaj s5 dela sem celega podru pa skp vrgu. Probaj tako kot jaz nardim. Daj zavg pa gas obrn dokonca pa ga uzgi men tko uzge zdj v cca 5ih potegih ce pa ne dam gasa pa po 300 tako kot si ti reku...uplinjac ni nic za nastavt...vglavnem cudni so teli kitajcki nism se vidu motorja k bi mu dal dokonca gas pa zavga da vzge vsazga bi zalil sam njemu pa ocitno sede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no, jas bi na vašem mestu zamenjal fergazar pa je problem rešen

Ja sam fora je da je frgazer 15 do 20k cel mini pa uredn 35k...a ni to absurd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno 17,5 rabljenega kupiš (pod 7k) koleno narediš sam, potem boš še verjetno filter rabil drug.

tak da pod 10k priješ skozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pravim da stvar sedaj deluje samo dokonca gas drzis pa potegnes pa deluje...ne bo treba nc uplinjaca menjat...ceprov ne vem zakaj te kitajcki ne dajo se tistga cuka vec pa bi bil fergi nastavljiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz, temle k prodajajo prek oglasa te minimotote prav nč ne zaupam :hmm: , zato, ker je moj sošolc kupu enga in ga je dobil z razbito šipco in zlomljeno ročico za zavoro, pa kot ste že prej omenili, mora tud on 100 tist potegnt da zavergla .)

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz, temle k prodajajo prek oglasa te minimotote prav nč ne zaupam :hmm:

Js tui ne :BUA:

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!