Skoči na vsebino

kako moj avto homoligirat


mirjana81

Priporočene objave

:OK: golfIV 2.3 motor, v5, bil je ukraden v romuniji, kupila sem ga na carinski prodaji, kot vem ga je potrebno homoligirat, jas nimam prometne, kaj vse potrebujem kajti nekdo mi je rekel, da moram dobiti papir skladnosti kaj je to, kakšen papir kje ga dobim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: golfIV 2.3 motor, v5, bil je ukraden v romuniji, kupila sem ga na carinski prodaji, kot vem ga je potrebno homoligirat, jas nimam prometne, kaj vse potrebujem kajti nekdo mi je rekel, da moram dobiti papir skladnosti kaj je to, kakšen papir kje ga dobim

Če bi šlo za (naš, moj) program, bi ti direkt povedal, ker pa je VW:...

Pokliči na AMZS 530-51-00, ali kar na Porsche VW Bravničarjeva ul. v Ljubljani 582-51-00

Zrihtajo ti vse, samo denar pokaž'!!

Pa "Srečnega" in All the best!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: golfIV 2.3 motor, v5, bil je ukraden v romuniji, kupila sem ga na carinski prodaji, kot vem ga je potrebno homoligirat, jas nimam prometne, kaj vse potrebujem kajti nekdo mi je rekel, da moram dobiti papir skladnosti kaj je to, kakšen papir kje ga dobim

Mirjana81

Pozabil sem dodati:

Ta papir o skladnosti vozila se imenuje HOMOLOGACIJA.

Samo v vednost, da se boš lažje orientirala! Pri Porsche-ju se pa obrni na "Tehnično službo". Strošek je kakšnih 8-10 :o Prešernov.

Čao!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!