Skoči na vsebino

Zamenjava vplinjača na Tomos BT 50


Alc

Priporočene objave

Pozdravljeni! mene pa zanima kateri vplinjač bi najbol pasal na mojega Tomos -BT 50.

Zadeva je še originala, bat premera 38, originalna izpušna cev,.... Ne želim si nič drugega kot enostavno zamenjati obstoječi bing -18, s katerim boljšim (večni problemi vžiganja motorja in nastaviteve prostega teka).

Mogoče ima kdo kakršne-koli iskušnja z delorto oz. kehini vpljinjači?????????????i

Zanimajo me dimenzije oz. vse potrebne oznake za nabavo takšnega vplinjača in jasno vaše izkušnje z njimi!!!

Ne razmišljam o frizuri temvec o optimalnem delovanju motorja zato me zanimajo vplinjači, ki bi jih lahko namontiral na že obstoječe koleno cilindra!

Vsaka dodatna informacija o ceni oz. mestu nabave bo bila zelo dobrodošla!

Za vse informacije se vam že vnaprej najlepše zahvaljujem -Pozdrav in srečno 2006!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dellorto 19...

mogoče tudi dellorto 17,5, čeprav še ne poznam nobenga ki bi ga sprobal, vem pa da je Sas iz foruma sprobal dellorto 16, in se ni dobro obnesel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koleno od binga 18 ne bo pasal noben dellorto direkt boš mogel dat vmes neko reducirko(iz gume),seveda je najbolje če sam narediš koleno,samo tudi to bo kul,drugače ti bo z dellortotom zagotovo bolje vžigalo,šlo pa verjetno ne ker je bt zračunan prav za bing 18,tako bi na tvojem mestu raje kupil drug vplinjač bing 18,če pa že vztrajaš pri dellortu pa je 17,5 več kot dovolj no v skrajni sili mogoče tudi 19ka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!