Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

No, tudi mojega konjička sem danes peljal na sprehod .) Najprej sem jo udaril na Kras in sicer Batuje - Bukovica - Miren - Opatje Selo - Komen - Dutovlje - Sežana - Divača. Odločim se, da obiščem obalo, vendar sem pri Cepkih zaradi kopičenja sumljivih oblakov obrnil in jo udaril proti Postojni. Obiščem rajde, na vrhu so bili policaji, na zbirališču pa nobenega motorista. Na Planini dohitim eno motoristko z plavim (boooo :hmm: ) in za njo vozim do Kalc. Ona zavije za Ljubljano jaz pa proti Godoviču čez Hotedršico, Črni Kal, Col, Ajdovščino nazaj domov. Prevozil lepih 214 km :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj:

Litija-Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Planina-Razdrto-Senozeti-Kozina.

Iz Kozine pa po makadamski cesti na Slavnik :OK: , skoda edino, da ni bilo bolj jasno vreme, bi bil razgled se bolj krasen. Se splaca it.

Iz Slavnika pa v dolino pod Kozino in delno po isti poti nazaj do Razdrtega in od tam cez Ajdovscino-Col, Crni Vrh v Irdrijo, kjer smo se tudi malo okrepcali z domacimi zlikrofi :OK: .

Potem pa cez hrib v Ziri-Skofjo Loko-Zeleznike-Kropo v Lesce na krajsi obisk h prijateljem.

Potem pa iz Lesc na Kranj-Brnik-Medvode-Domzale h Vaskim Boysom na pijaco in skozi Ihan-Dolsko nazaj proti Litiji.

V glavnem zelo prijetnih 430 km. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenko se je na naše veselje spet zmotil. Danes sva se z mojo najdražjo odpravila v Tržič po Tržičana, sprooti pogledala prijateljico, nato še po Bojana v Retnje in potem smo jo odkolovratili.

Tržič, Kranj, Kamnik, Celje, Olimlje. Tam smo malo počili v enem bregu kjer enkrat še nekaj bo .) , nato se je po kavi v Olimlju Tržičan poslovil in se vrnil domov, mi pa smo se odpravili v Vojsko obiskati prijatelja. Pa je človek ravno polagal tervol za estrihe, nam pa ni bilo do tega, da bi ga prav dolgo motili(sem pač lenuh) in smo se kaj hitro odpravili proti Sevnici v Boštanj kjer smo morali pri Felicijanu nekaj prigrizniti.

Pot smo nadaljevali proti Trebnjemu, pa nato proti Ivančni Gorici, Lj. in zaključili z sladoledom na Zbiljah.

Po prijetnem premlevanju dogodkov in kovanju načrtov smo krenili vsak v svoj konec, ma je bil že čas, tale levo zgoraj je že zelo težko čakal na svoj košček poti, peš, da si pred spancem malo pretegnemo noge.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 27.5

Ljubljana-Brnik-Ljubel-Celovec-Vrbsko jezero-Villach(Beljak)-Trbiž-Kranjska Gora-Kranj-Ljubljana

Na poti smo imeli od vremena vsega po malem (Dež,sonce,veter)

cca 300km

lp :ninja: vicko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila ena fina solo tura:

Zagorje - Bogenšperk - Žužemberk - Dvor - Kočevje - Ribnica - Cerknica - Planina - Postojna in nazaj na Kalce - Godovič in spet nazaj proti Ljubljani, nato čez Besnico in Trebeljevo nazaj domov. Skupaj 310 prekrasnih kilometrov brez kapljice dežja.

Če bi poslušal vremenarje, bi lahko ostal doma :slap: tako pa sem prvič :rolleyes: videl Cerkniško jezero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj sem se odpravil v kraje, v katerih že dolgo nisem bil.

Iz CE preko Šentjurja in preko ovinkov do Bistrice ob Sotli,

tam pa na desno, proti Bizeljskemu in Brežicam.

V Bistrici ob Sotli se igrajo obnove ceste in imajo semaforček in makadama

nekaj 100 metrov.

Naprej pa v redu cesta.

še posebej med Bizeljskim in Brežicami.

Večina vse nov asfalt.

Dober, gladko položen,

tako da je vožnja po tistih blagih ovinkih

prav tekoča,

da ne zapišem spevna.

Malo je zmanjkalo denarja ali pa časa

za sredinsko in robni črti.

pa nič hudega, te vsaj ne morejo

preganjati zaradi tega, da si

prehiteval preko polne črte. :)

V Kršekm se odločil za povratek ob levem bregu Save,

vse tja do Sevnice. Prijetna ozka in prazna cestica.

Ob poti srečal veverico, ki je premišljevala, bi šla preko cesta ali ne,

ustavil in bi se nekaj časa gledala s prikupno živalco,

če ne bi prav tedaj, na sicer nedeljsko dopoldansko prazni cesti,

kot zakleto, mimo pripeljal avto in veveričko preplašil nazaj v grmovje.

Ma, da bi se mu preluknjale vse štiri gume hkrati,

da je moral ravno takrat mimo voziti. :devil:

V Sevnici šel nazaj na običajni, desni breg Save.

Tam se pa pozna elektrika. Od Boštanja proti Radečam dosti novega asfalta,

urejanje pločnika in verjetno tudi kolesarske steze, saj je zadeva zelo široka, med Savo in cesto.

Cesta ponekod spuščena čisto do gladine zajezene Save,

tako, da je vožnja ob njej prav prijetna.

No, in potem domov, na kosilo in čakat dež.

:) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi? :eek: Sploh jih ni. :? :hmm:

Ob pol 5h sedel na "delovni stroj", ob 9h 400 naokroglo.

Kva'jblo vmes, pa Bog ga ved'? :o :o

Ja že vem! Sami ovinki , gas in žlajf!!! :o :hmm: :D :D Ampak ne povsod!!!!!!!!!!

Le tam, kjer so dopuščali pogoji! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fičo, kaj jamraš :grrr

samo na motor se je treba usest pa je :grim

Ja z sem danes po slabih 14 dneh komaj čakal, da užgem mašino in na teren :kva2:

Za prolog malo blata in makedama :whistle:

Nato pa z kolegom, ki me je čakal na Černivcu do Kamnika preko Tunjic do Cerkelj na Gor. in do Kranja, ker se je zahodno vreme kar precej kremžilo, sma jo ucvrla proti Škofji Loki in Železnikom, tam po rovtih do odcepa za Cerkno/Tolmin/Soriško planino... sva jo ubrala po prvi varijanti mimo smučišča Cerkno do Cerknega nato pa nazaj proti Škofji Loki, v Fužinah sma skrenila desno pogledat, kako potekajo priprave v Žireh (vendar nisma prišla dlje kot do bifeja in enga osvežilnega), od tam pa malce nazaj in proti Vrhniki

od Vrhnike je sledila le še rutina preko LJ - Črnuč - Trzina - Kamnika in Černivca nazaj v Savinjsko

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo Fičo še malo lušt

Včeraj štart ob 9.00h

Mozirje-Prebold-Marija reka (je bila še vsa spokojna) - Trbovlje - Šmartno pri Litiji - Trebeljevo - Besnica - Zadvor - Škofljica - Iška Vas - Krim (od tam izgleda Ljubljana res bela :eek: ) - Rakitna - Cerknica - Rakek - Laze - Logaec - Vrhnika - Horjul - Polhov Gradec - LJ - Domžale - Kamnik - Černivec - Bočna - male Trojane

kar precej dobrega makedama je bilo vmes sploh gor na Krim in pa od Rakitne proti Cerknici :grim

naredil okrog 300km v sicer oblačnem vremenu a brez dežja :D

post-5241-1149518820_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naredil točno 200,3 km-je Štart v Postojni, do Grobnika, nazaj do Rakeka in Postojna. Lep dan in izredno sem užival v vožnji, sploh za nazaj. Danes je bil tak da,n da mi je vožnja z motorjem izredno lepo sedla. Užival! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Bled - Rateče - Predel - Bovec in nazaj. 160 km s sopotnico, deležna sva bila pa tudi malo dežja.

Danes - Bled - Postojna in kontra. Tudi ride. Nič posebnega, ampak fino. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj do Črnega kala, danes pa Rakitna :D Res zakon ovinki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štart malo po deseti uri

Dol - Laško - Celje - Žalec - Mozirje - Ljubno - Solčava - Logarska dolina, nazaj pa Solčava - čez hribe do Črne na Koroškem - Šoštanj - Velenje - Polzela - Celje - Laško - Dol

naredu okrog 230 km, vmes tut malo makadama, v glavnem pa zlo prijetna vožnja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes iz maribora do ljubljane po stari cesti preko trojan, po isti poti nazaj, le da čez tuhinjsko dolino. vmes naredil še nekaj km po ljubljani do lpp-ja in oddal vlogo za homologacijo. nabralo se je prijetnih 300 km, samo zjutraj me je vmes kar fajn zeblo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva letošnja malo bolj resna: od doma čim hitreje po manjših zaselkih do Besnice, naprej čez Pečarja proti Lipoglavu in dol v Grosuplje od tam proti Krki, naprej čez Žužemberk, mimo Dolenjskih topličk proti Črnomlju, od tam do Vinice, iz Vinice pa moj najljubši del poti Stari trg-Kočevje, dalje čez Ribnico in hop levo proti Sodražici, skoznjo in čez Novo vas, Cerknico, proti Begunjam in razne Otave do Rakitne in domov. Ca. 280 km, prijetnih uživaških, da mi ni bilo dolgčas pa je poskrbel striček Mac d`Adam, izredno uživaška je cesta od Vinice

do Kočevja, prometa nič (treh avtov res ne štejem za promet), lepi ovinki, dober grip po suhem asvalt type, skratka na robu evforije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes popopldne rakek-črni vrh-col-nova gorica-goriška brda-volčja draga-štanjel-sežana-postojna cca300km zadi na goldi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj iz SV čez MB, Slovenj Gradec do Velenja. ( Nolan) Nazaj po poti čez Dobrno, Sl. Konjice in v smeri MB. Tik pred Vrholami ob 17. uri v levem ovinku sem predčasno končal svojo vožnjo. Motor razbit, jaz sem jih na srečo še kar dobro odnesel. Poleg številnih udarcev po telesu, mi največ problemov dela prsni koš in dihanje. Razlog: :eek: Po cestišču polit ogromen oljni madež.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog 15.ure sem šel preverit tlak v gumah na bencinsko v Šempetru, pol pa lagano na krajšo furco:

Celje - Vojnik - Sl. Konjice - Sl. Bistrica - Pri Slivnici na avtocesto (al je obvoznica?) čez Maribor - Dolnja Počehova - Zgornja Kungota - Pri Juriju čez mejo - pol na cesto 69 :blush: - Eibiswald - Soboth - s postankom na razgledni točki - Lavamund - Dravograd - Velenje - Prebold. Sem se mogu ustavt pr kolegu, ker je bil ravno zunaj in mi ponudil enga :beer1: . Madona je pasal! Pol pa še sam v garažo!

Od Frankolovga pa tam nekje do Stranic je padl nekaj kapljic, a premalo, da bi mi opral jakno in hlače :wacko: .

Mal ven iz Eibiswalda so so policaji motl mojo vožnjo in preverjal originalne dele na motorju :hmm: .

Skupaj se je nabralo okrog 240 kilometrčkov!

:OK: še bi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana - Trojane - Letuš - Velenje - Letuš - Trojane - Ljubljana - Višnja gora - Polževo - Grosuplje - Ljubljana

240 km

Vmes malo kapljalo okoli Trojan, toda ni bilo hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz vem s kje je una tazgorna slika :grim sem te vidla k si slikal

drugače pa rakek-vrhnika-logatec-žiri-rakek cca100km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!