Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

danes rakek-cajnarje-bloke-turjak.rob(z okolico)pijava gorica-ljubljana-rakek_160km predvsem na zadnjem zicu mojga mopija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solo tura: KLE500 :)

Ljubljana - Brezovica - Dobrova - Horjul - Vrhnika - Logatec - Kalce - Podkraj

- NANOS -

Razdrto - Postojna - Logatec - Vrhnika - Ljubljana

~ 150km

Vreme stabilno.

Temp. ugodne.

Nekaj odličnih ovinkastih odsekov, tudi nekaj mc'adam.

Srečal ogromno motoristov - izgleda, da ste bili praktično vsi na cesti. :yes:

:photo:

[attachmentid=72473]

[attachmentid=72474]

[attachmentid=72475]

post-11101-1150050043_thumb.jpg

post-11101-1150050069_thumb.jpg

post-11101-1150050109_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes pihnil eno krajšo. Najprej postanek na Ajševici, ker je Suzika postala žejna, potem pa sem se preko Kanala, Deskl, Bovca in Predela odpravil do Rabeljskega jezera. Vreme čudovito, temperatura ravno pravšnja, prometa dokaj malo, zato bila vožnja tekoča, razen v Desklah kjer popravljajo cesto in je postavljen semafor. Kljub ne velikomu prometu vseeno srečal kar nekej motoristov. Na Rabeljskem jezeru pihalo (itak skoraj vedno), vendar mi je zaradi popolne bojne opreme kar pašalo, ker se mi jo ni dalo dajat dolj in ni bilo švicanja. Tukaj naredil par fotk, potem pa zaradi obveznosti hitro odhitel nazaj. Prevozil cca. 214 km. Počasi se km-ji nabirajo, letos jih je že celih 570 :lol1:

Pozdrav od Roberta

post-106-1150052606_thumb.jpg

post-106-1150052667_thumb.jpg

post-106-1150052684_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sredo 7.6. zajahal kobilico pa švrk čez žiri ,logatec Postojno Koper,Portorož.Umag,Novi Grad,Poreč VIA Pula :grim tam nočenje in naslednje dni vsak dan izhodišče po Istri,do danes ko sva se s soprogo vrnila povohat Gorenjski zrak :grim

ja skor 1000 se jih je nabral :OK:

sem moral damu da ketno namažem k nism vzel spreja s seboj :P

jah najkasneje v sredo pa nazaj :OK:

post-5614-1150056664_thumb.jpg

post-5614-1150056688_thumb.jpg

post-5614-1150056750_thumb.jpg

post-5614-1150056827_thumb.jpg

post-5614-1150056868_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravnokar odpeljala furco 180kilometrov,ma je blo lušno ga gnat tja v goriška brda in nazaj :OK: :OK:

zdej pa na šiht :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj Ponikva-Sl.Konjice-Vitanje-Velenje-Marija.Reka-Trbovlje-Laško-Ponikva

:OK:

post-685-1150111631_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj telefon v roke pokličem Tigra in Tržičana a gremo mal v tople kraje na morje . Plan je do Cirkvenice po poteh ki jih izbere Tržičan :? :eek: ,pa smo šli po vseh vukjebinah :lol1: Mojstrana ,Brezovca ,Logatec,Cerknica,Bloško polje,Gorski kotar , je bilo tako mraz da so še polcaj bli v kontejnarih, Cirkvenica.Postanek malca in nazaj domov Bakarski zaliv,Čavle,Rupa,Postojna ,mal pogledat ride,Godovič,Idrija,Cerkno,Soriška Planina ,Bohinj,Bled,,Lepih 500km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u soboto v Žiri,nedelja problem z gumo pol pa domov sicer je bil plan še do morja za čiščenje glave... ni zneslo... :cry: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor - Ptuj (Žabjak).

Pa sva s fazerko zaključila skupno pot in sem jo v trgovini pustil (upam, da bo hitro našla novega gospodarja).

Šmrc, šmrc, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ena kratka furca Sevnica-Rogaška Slatina-Sevnica 150km. Prometa ni bilo veliko, ceste tudi OK, skratka vse kot se šika :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, kot sem najavil (in vabil)

Jesenice - Šk. Loka - Žiri - Idrija - Godovič-Kalce(ITAK :D) - PO - Pivka - Ilirska B. - Opatija - Brestova - Cres - Lubenice

Nazaj pa po isti poti, le v Kalcah sem zavil na Logatec in čez Rovte v Žiri - Šk.Loka - Jesenice

Super vreme, super feeling, čudovitih pol kile kilometrov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda k je že konc fure sam je blo pa dans lepih mau čez 500 km, vseh krajev ne bom pisal k sm se še malo okrog vozu BIL FIRBC pa se je nabral mal čez kot bi se dejansko!

Lj-planina-KAČJE RIDE-postojna-KOPER-portorose-UMAG-pa cela ZAHODNA obala ISTRE (novigrad, poreč, vrsar, rovinj,..)-PULA

nazaj se pa zapelu po sredinsko-VZHODNEM delu ISTRE (pula-rijeka), pa nazaj čez Ilirsko do Lj!!!

Lepa ni kej, jutr bo treba popoldansko karto vzeti takoj po šihtu :cry: bo ful manj km :cry: :cry: !

lp

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Vzhodni blok - Laibach - Skaručna (z avtejem :fredy: - danke dojčland Wind) po moped, pol do clubhousa na pir (dva :grim ), pol pa nazaj Laibach - Vzhodni blok. Od Šempetra dalje pa skoraj do domicila me je pralo ko svinja. Bil brez regnerja, seveda. :glare:

aja pa od Domžal dalje nekaj časa vozil za dvema SG - enibodi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četrtek,petek,sobota in nedelja (tur de Slovenien) . Novo mesto -Lendava,Lendava-Brežice, Brežice - Novo mesto,Novo mesto-Medvode,Medvode-Nova Gorica,Nova Gorica - Vršič,Vršič- Novo mesto,Novo mesto - Grosuplje,Grosuplje - Novo mesto vse skupaj ca 1400Km od tega s kolesarji (vozil fotografa) 760 Km. :yea1:

post-9445-1150320299_thumb.jpg

post-9445-1150320377_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z dvema kolegoma zelo lepa furca! 2xFJR 1xBMW 80RT :OK: Ob 7h štart od doma preko Črnivca,Kmnik,Kranjska Gora,Vršič,Trenta,Nova Gorica,tu na Italijansko stran,Trst,Koper,Fiesa(kopanje voda super) Nazaj pa Črni kal,Lipica,Dutovlje,Postojna,Ride,Vrhnika,pa do doma 588km :kva2: Dan je minil kot bi mignil :angry2: Vreme super :yea1: Zdaj smo pa prišli na račun :kva2: Srečali kar veliko motoristov,ali je bil gdo Motosvetovc? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo za sprostitev...Maribor-Vurberg-Ptuj-Juršinci-Sv.Jurij ob Ščavnici-Cerkvenjak-Lenart-Pesniški

rondo, (kjer sem zaradi pol kubika šodra sredi rondoja skoraj sklenil prijateljstvo z asfaltom) in nazaj v MB.

Bilo kratko ali slatko :D

Jutri....Koroška :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z mojo boljšo polovico & Dančijem smo 'igrali' spremstvo na prvi vožnji Gody-jeve FJR...Relacija: Maribor-Radlje-Dravograd-MP Vič-Golica-MP Radlje-Maribor in nato seveda še obvezen postanek v Pohorski kavarni na tortici. :OK:

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa MB-Slov.Bistrica-Poljčane-Makole-Majšperk-Ptujska Gora-Apače-Hajdina in po G9 nazaj v MB.

Med Poljčanami in Majšperkom je bilo kar nekaj ovinkov v pesku pa še ogromno traktorjev je bilo :BUA:

Drugače pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ovinku iz Lj do Medvod in sicer Lj-Vrhnika-Horjul-Gorenja Vas-Škofja Loka -Medvode...

Na zboru srečal nekaj motosvetovcev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Včeraj padla lepa furca , cca 300 km. Iz Domžal preko Tržiča do Rateč , čez mejo proti Trbižu in nazaj čez mejni prehod Predel , nato preko Bovca , Kobarida , Idrije do Škofje Loke in direktno na zbor v Medvode. Bilo je vroče in precej prometno , drugače pa srečno.

post-5346-1150608199_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Radovljica - Kranj - Brnik - Domžale - Trojane - Trbovlje - Zagorje ( ogled moto dirke , rally ) - Sevnica - Mokronog - Trebnje - Ivančna Gorica - Grosupje - LJ - Kranj - home sweet home.

Padlo 350 km ( srečal velikooooooo motoristov ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo daljša pot do piknika Schlossberg:

Celje - Solčava - po makadamski razgledni do - Pavličevega Sedla - Jezersko - Kranj - Domžale - Moravče -Izlake - Trojane - Predold - Marija Reka - Katarina - Trbovlje - Hrastnik - Sveti Jur"Gore". Tam :yea1: nekaj zimzelenih kolegov, pojedel ene tradicionalne čevape in popil :beer2: . Zvečer pa se odpravil nazaj v oblačno Celje.

Od Pavličevega Sedla do Kranja prevozil del poti v družbi "Pripeta slika".

post-7865-1150627549_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!