Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih fur 2006


Sanda7

Priporočene objave

Včerej:

medvode-Ljubljana-Ig-Rakitna-Cerknica-Rakek-Laze-Logatec-vrhnika-Borovnica-Podpeč-LJ-Medvode

vmes pa martinčkanje na soncu....enkat bi kmal padla dol s klopce :blush:

k.

No jaz pa v kontra smeri. MB - CE - Zidani Most- Trebnje- Ivančna Gorica- Škofljca- Ig- LJ- Medvode- LJ- CE- MB.

Lep sončen popoldan. Precej gužve na cesti. Nekaj nedeljskih voznikov zaviralo tja v tri dni, vozili po sredi dvopasovnice, žmigavci v levo, zavijali v desno ali obratno, ...

Lepih +450 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto z mojim rdečebelim tengajčkom...

štart Žalec, po stari cesti do LJ, na "hitri cesti" v lj naletel v eno gužvo,

ven iz AC na Brezovici, potem do Horjula, Vrzdenca, tam ena pirpavza, potem naprej do Gorenje vasi in Škofje Loke(solidna cesta, malo prometa),

Kranj, tam sem mal zalutal, naprej proti kurjemu repu po eni lokalni cesti vzporedno z avtocesto.

Naprej do Kranjske gore, bencinska, tam bi se kmalu razsul ker sem pozabil tačko zapret :slap: ,

Naprej čez Korensko sedlo, V Beljaku sem pol ure gor in dol letal in iskal eno majhno ulico, potem pa naprej mimo Faaker See (čas je preganjal, zato se nisem ustavil)

Potem naprej po cesti 85 do Ferlacha in naprej, vmes sem prehitel en par s CE tablico z nekim rdečim turerjem ali cestačem, ne vem točno, potem je dolgo vozil za mano, šla sva malo nad omejitvitvami.

Prometa na tej cesti malo, nekaj omejitev(večinoma smiselno postavljenih), precej motoristov, nikjer policistov.

Ker sem čist brez kondicije(motor imam dober teden, prej 5 let brez), sem opustil idejo o pavličevem sedlu in šel raje proti Pliberku in čez Poljano, Ravne, Kotlje, SG, Velenje, in do doma.

Skupaj ca 400 km in 20l bencina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes okrog 15.00 iz jarenine proti mariboru in naprej proti dravogradu. po prestopu meje zavil na golico, jo prevozil in se čez prelaz radelj vrnil v slovenijo ter nadaljeval pot nazaj do maribora.

prometa je bilo kar dosti, na golici je že precej hladno, drugač pa je bla vseeno fajn fura. nabralo pa se je dobrih 170km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne jo mahnil nekje ob 16:30 iz CE mimo Sevnice do Mokronoga,

od tam pa skozi Šmarjeto do Otočca in potem zopet nazaj.

Ceste od Mokronoga naprej prej nisem poznal.

Pa je prav prijazno posejana z dolgimi ovinki

in včeraj je bila tudi dokaj prazna,

skoraj moja zasebna.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super cesta je tale od Mokronoga do Šmarjete (čez Laknice, Zbure), vendar previdno ker je tam nemalokrat kak traktorist na cesti-ponavadi za ovinkom... Drugače pa obilo užitkov! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Idrija - Ljubljana - Celje - Rogla (košček tortice in vzpon na razgledni stolp) - Celje - Zidani most - Litija - Ljubljana - Idrija. 390 čudovitih kilometrov v čudovitem dnevu.

Ne vem, ali sem še prevelik zelenec na forumu, ali pa Štajerci sebično čuvajo svoje skrivnosti. Cesta na Roglo :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ali sem še prevelik zelenec na forumu, ali pa Štajerci sebično čuvajo svoje skrivnosti. Cesta na Roglo :grupni:

So v skrbeh, da se zgodi enako kot s kačjim ridam ali marijo reko. :lol1:

Cesta na roglo je zakon. Sploh iz Lovrenca. makadam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta na roglo je zakon. Sploh iz Lovrenca. makadam :OK:

Uuuu, tista je res super :grim

pa fajn je ker je dolg mCadam in nič gužve B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So v skrbeh, da se zgodi enako kot s kačjim ridam ali marijo reko. :lol1:

Cesta na roglo je zakon. Sploh iz Lovrenca. makadam :OK:

Za endure je ta cesta zakon, pa tudi od Koče na Pesku, proti Osankarci in nato v nadaljevanju proti Arehu, ter nato v Ruše ni slaba. Drugače, pa je res da se pri nas določeni odseki cest skrivajo. Je že dovolj problemov brez reklame...... :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popoldne proti ljubljani mimo zbiljskega jezera skozi vodice do komende,domžal,lublane(gužva in vse zaštopano zarad nesreče na AC na vrhniko logatec in domov prijetnih 156km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons jst pa woox iz kamnka čez črnivec mim logarske d. na pavličevo sedlo čez avstrijo zakon ovinki pa asfalt, potem pa naprj na jezersk na pjačo pol pa čez kranj, zatem pa proti domu. Morm rečt d je blo zakon :OK: :OK: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 11h štartala proti morju ob 12h že dobila pico na mizo,pogled na morje čudovit v zraku prijetn vonj morske vode,12:20pičila nazaj rešla se enga radarja :OK: čez ride mal porajsala nastalo9 155 hitrih kilometrov zdej pa na šiht :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob11 45 štartal od doma. Čez jesenice mimo Salsburga do Minhna. Ker je bilo lepo vreme sem skočil še do Hamburga. Pojedel kosilo, spil dva pira in hitro nazaj v Službo. Take kratke fure od 3000km naredim kar med malico. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva jo mahnila iz CE do Velenja (po novo čelado :OK: ) potem pa do Dravograda, pa na Golico, kjer je bilo svinjsko mrzlo že, pa v Radljah proti MB........ kjer sva končala pozno popoldne. Je pa že kar mrzlo ob takih urah in na Golici, ki je kar visoka. Je bila pa cesta prazna, par motoristov srečala, ceste na AUT strani lepo urejene, naše pa po pričakovanjih - s peskom posute.......

Fajn izkoriščen dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldanskih cca 110 km iz Vrhnike čez Logatec, col v Ajdovščino. Kava in nazaj čez Črni Vrh in Godovič nazaj proti Logatcu in na Vrhniko. :OK:

Sem šu mal lepote zaprtih ovinkov posznavat z novo pridobitvijo :grim

Dr. Kavsu pa hvala za nasvet o trasi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kaj naj rečem.

Sem šel pogledat na mojo ta staro plažo v Ankaran .) Kakav!

Na cesti pa, :wacko: mlaj bo jutri[/b.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13.30 iz Idrije do Logatca (vmes 5 x komuniciral s pomočjo sredinca na levi roki z nasproti vozečimi avtomobili na mojem pasu), v Vrhniki na AC :blush: in gasa do Vranskega - Prebold - Trbovlje :? - Prebold :) - Trbovlje :OK: - Litija - Ljubljana TC (preizkusil Schubert C2 - definitivno moja nova čelada) - Logatec - Idrija. Osvežujočih točno 300 km :rolleyes:

Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to o Dr.Fuku ?? :blink:

Ima nov način predstavljanja ? :blink:

:blush:

:devil:

Ne vem... a misliva istega? :lol:

Da ne bova :topic: kar na PM pošlji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!