Skoči na vsebino

Motoristi žurerji


Priporočene objave

Včeraj smo bili v diskoteki Africa v Trebnjem, kjer se je odvijal techno party.Bil je super žur!

Potem pa okrog enih ponoči nisem mogel verjeti svojim očem ko se tam pojavita dva motorista v popolni bojni opremi eden očitno s cestakom drugi s čoperjem.Pa niti nista bila več rosno mlada.

Sploh čoperist je čist notri padu in se je v komplet opremi razmetaval po plesišču da so ga še raverji čudn gledal!

Zdej me pa samo zanima a ma še kdo navado po partyih z motorjem hodit al sta bla tipa le izjeme.

Svašta luda majka rodi!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tujini ni nič neobičajnega videti na stotine bikerjev, ki se pripeljejo na pravo glasbo. S tem mislim na velike open air koncerte. Seveda gre za živo glasbo po večini rockerskih zasedb.

O rave in techno party pa....... Tisti, ki se spoznate na glasbo tako veste kako se dela takšna muzika, če bi ji to sploh lahko rekli.

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa v opremi od cestaka bi se nekak pasu na party - sploh ce je mel kaksno bol divjo barvo Un k je bil pa s coperjem je pa tud najbrz zgledu k da je z druzga planeta preletu. Sam qrc, ce jima sede-kdo smo mi da ju bomo obsojali

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Popravil/a - Chebi dne 04/05/2002 ob 11:15:45

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej, ojej, kam gre ta svet. Zdej se že bikerji v usnju po ravih preganjajo. Še mal, pa bo organiziran prvi motozbor kjer bodo namesto bendov DJ-i skrbeli za vzdušje.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Ojej, ojej, kam gre ta svet. Zdej se že bikerji v usnju po ravih preganjajo. Še mal, pa bo organiziran prvi motozbor kjer bodo namesto bendov DJ-i skrbeli za vzdušje.

Burn to be wild

ja saj....

lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zameriti, ampak s temi izjavami ste zaplankani, kot vecina Slovenceljnev z izjavami o motoristih. Pa kaj je vazno, kako kdo izgleda in na kaksne zabave hodi? Ce komu pas iti na rave, naj pac gre. Ce je zurer, naj se zabava. Jaz sem mu kvecjemu fous, ker se meni ne da vec tako zurat.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne mi zameriti, ampak s temi izjavami ste zaplankani, kot vecina Slovenceljnev z izjavami o motoristih. Pa kaj je vazno, kako kdo izgleda in na kaksne zabave hodi? Ce komu pas iti na rave, naj pac gre. Ce je zurer, naj se zabava. Jaz sem mu kvecjemu fous, ker se meni ne da vec tako zurat.

Gregs, hear hear!!!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, samo o zaplankanosti ne bi, ker ravno motosvet dokazuje, da smo vsaj tle gor zelo odprti ljudje. Od nekaterih življenje lahko tle gor bereš kot knjigo.

Je pač tako, da se naše družbe držijo vrednote, klišeji, zahteve, pravila, zakoni... ki jo nekako urejajo. Ravno tako kot tip v trenerki ne paše v opero, tako tudi "biker" nekako ne klapa v raversko okolje. Pa najsi ima to musko rad ali ne. Sej ne pravim, da motoristi naj ne bi hodili v diskače ali rave partyje, pa ne vem kam vse, ampak tem okoljem se nakako prilagodiš, da se z njimi zliješ v eno. Če izstopaš, te družba izloči, pa naj se sliši še tako neumno, tako je in tle ne moreš nič. Pa ne gre za nikakršno zaplankanost, ker vem, kako se tem stvarem streže na zahodu (sem tam živel precej časa) in ni nič drugače. Bi rekel, da je še slabše. družbene norme, my ass.

Ampak rave na motozborih? Motorizma se od nekdaj (hvala Hollywood) drži rokerska subkultura, ki je tudi za mnogo širše množice sprejemljivejša od raverske, babyfaceovske itd... Rave je še mlad, mogoče bo kdaj to, kar je še danes rock, čeprav dvomim. Ko bo današnji raver star 40 let, si bo lahko rekel, starirave je bil zakon, zdej pa furajo sam še to cvilenje, ki ga še moji živci ne prenašajo. Takrat bodo na motozborih rolali rave in vsi bodo naokoli hodili z dudami ali piščalkami v gobcih. In nikomur se ne bo zdelo čudno.

In pol se bom jaz zbudil, ker brezveze nabijam in najbolje, da grem ornk spat.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi 'mamo se fajn, ce prav vam je al' ne...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem umr'l v samoti, ... ko bojo zacel cviljenje in plenkanje od sintetke vrtet na motozborih, ..hehe mogoce bom pa takrat že vsaj v tretjem prebavnem ciklu enega od črvov pa me bo itaQ bolu K--- za to kaj se vrti, ...ampaQ srecen pa človek res ne more bit ob takih vizijah, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak veste... mi smo se enkrat pogovarjali.. z enimi motoristi, da bi naredili ravno to... Šli v Ambasado Gavioli v popolni motoristični opremi... pa da malo mulcem pokažemo kaj je autfit.... no ja.. samo iz tega potem ni bilo nič....

Aha.. mogoče so pa ravno to oni počeli.. heheh... jebemti, pa brez mene... šmrk šmrk

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh ne vem kaj se tako čudite, naj se gre kakšen metat ob tla brez usnja in ščitnikov, pa bomo pol vidli.

Tvrdo pa živi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, pocasi, pocasi... ne gori voda... sj je to res, kar si rekel... ampak ce jima je pasalo, pac jima je... naj uzivata...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, sej se ne razburjam. Definitivno sta se tipa hotela dobr met. Hočem samo reči, da obratnega prizora ne bi rad videl. Raverji na motozboru, hm, hm.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave...ojej..prekleto štancanje..pa folk jst teh ludekov ne razumjet!

Ok, sej melodični techno, s kakšnim dobrim ženskim vokalom, je vredi...sam rave..ne mi govort ku bom živčn ratu.

Na motozborih..hmmm..ja ko bomo mi že rili pod zemljo in imeli za najboljšo kolegico zemljo in kolega, gospoda črvička.

Drgač pa..men srce zaigra ko slišim staro dobro Born to be Wild, pa zvok kakšne hudo navite mašince, ki se poganja v vrtoglave višine obratov in samo čaka kdaj bo znorela in pognala še merilec hitrosti v trenutku do 250+, se zagrizla v zavite ovinke, bohoti se s svojo močjo in agresivnostjo in pregrešno lepo oblikovanimi linijami, katere kroti po možnosti kakšna še bolj pregrešna svetlolasa bikerca...v ozadju kakšen težek čoper, ki ponosno kaže svoj krom......

Popravil/a - Gianni dne 06/05/2002 ob 13:47:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se tudi vlačim po partijih že kar nekaj časa, pa sem že dolgo časa med motoristi. Zakaj? Ker mi pač tako paše.

Ne uletavam pa z bajkerskim outfitom na partije, pod prvo bi se počutil mal čudno, da o vročini pod goretexom niti ne govorimo. Se pač preoblečeš, zmečeš opremo v kovček, pa je.

Lp

Rudolfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem tudi v usnjeni jakni v disko (kaj naj rave bundo kupm za tist 1× na leto k se tam proti moji volji pojavim ?)

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem pristaš rejva ma če kdo hoče rejvat - tudi motorist pol ni problema!!!

Boljš rejvat v usnju motorist kot pa kak tip ki ga vidš v kitli!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... v diskoteki Africa v Trebnjem...

Caki caki a tale diskac je se v obratovanju...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vse dosedanje revolucionarne glasbene kulture, tudi ta izhaja iz undergrounda.Kot pa vemo se skoraj celotna obrobna underground scena oblači in obnaša črno, šele ko preide v širšo javnost se ta rahlo posvetli ali pa čisto popizdi in postane v iber pisana.Tudi ta choperist je lahko eden tistih(sploh pa če si reku, da je bil starejši), ki je poslušal in sledil elektronsko glasbo oz. rave še od tistih časov. Pred 15 leti nisi mogel videti razlike med tipičnim rokerjem in električarjem.Pa se je človek pač odloču, da gre pogledat kako to zgleda danes, ali pa je ostal pač zvest svojemu stilu oblačenja.

To, da je zadeva nekakšno cviljenje oz. piskanje, pa sploh nima veze.

Tudi Rudka (EX-Satan), je začudeno izjavil kvote: " Pa ta folk dons k'r Hevy metal posluša na zborih"

EH jebiga life goes on.

Bistvo :

LIVE & LET DIE

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!