Skoči na vsebino

Bioenergetiki oz. zdravilci


Thundercat

Priporočene objave

ta čas ko je na udaru cvetni prah so tud motorji že v igri,tako da bo bolje če se boš čim več vozila s čelado na glavi,bl normalno bo že zgledalo kot una maska,se bom pa jaz zate neki pozanimala v torek :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve, kakšne pogoje je potrebno izpolnjevati, da se lahko uradno odpre dejavnost alternativne medicine?

tole

ne bo pravi naslov - gotovo ti bodo pa z veseljem to razložili na vsaki upravni enoti, kjer morašm registrirati tako dejavnost, zelo verjetno ti bodo veliko povedali na gospodarski zbornici, največ (ali pa najmanj - to je seveda odvisno od načina kontaktiranja) pa na zdravniški zbornici ...

***********

kar

se pa alergij tiče - moj prijatelj ima sinka, ki je BIL alergičen na "malimiljon" zadev: od tega da sploh ni smel na sonce do tega, da je lahko jedel le zadeve brez moke, sladkorja (človek ne bi verjel, v koliko zadev mešajo sladkor) mlečnih zadev, sadja, mesa ... madona sam nisem verjel in se spraševal kako otrok živi - res prava norišnica za celo družino. Hrano za otroka so lahko kupovali samo v neki specializirani italjanski trgovini blizu Stare Gorice. Če se je dete pregrešilo s tortico ali z igro na soncu (recimo) je takoj izbruhnila kazen v obliki velikih srbečih hrast po celem trelesu, obrazu, med lasmi .. otrokec se ni smel praskati in je le jokal cele noči - o vrtcu ni bilo govora. In otroka vztrajno vodili na terapije v

Atomske Toplice

Terapija je trajala nekaj let (!!) in danes je dete že dokaj normalno, hodi v vrtec in ne sme jesti le nekaj nepomembnih zadev.

Tako

da, za resne alergije danes ni nekih čudežnih zdravil, saj gre v glavnem za motnje presnove, katere se pa da pozdraviti le z resnično dolgotrajno terapijo.

Ampak

da se - to je važno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da napišem še svojo izkušnjo:

V otroštvu sem imel pogoste angine in sicer 1 poleti in eno pozimi. Zadeva se je vedno ponavljali. Poleti sem bil občutljiv na mrzle napitke in sem rdno 1 x zbolel(mandeljni, angina), pozimi pa zaradi temperatur, imunosti,...ponovno. Pred parimi leti pa sem zbolel pogosteje in sicer sem imel v enem letu cca. 10 angin, kar je pomenilo, da sem se praktično celo leto prehranjeval z antibiotiki. Sodobno zdravstvo druge rešitve pač ni videlo, poseg odstranitve mandeljnev pa tudi ne bi bil OK saj so bili ti ves čas zatečeni!

Po dvanajstih mesecih mi je počasi dojadilo in sem pričel iskati alternativne rešitve.

Znanec mi je predlagal očeta od kolegi ki naj bi bil bioenergetik in mu je pozdravil čir na želodcu. Pa sem poskusil. se najavim po telefonu - povem kdo me je priporočal in uletim. Hiška zgleda lepo, vrt urejen,...Vrata odpre en čiča v čudnih šlapšah. Govori 1/6 slovensko, drugače pa hrvaško. Popelje me v svojo ordinacijo - dnevno sobo, kjer se uležem na kavč - fotelj pred TV in on prične z nekakšno "preizkavo" energij....Mi on pove kaj mi je in razloži kaj in kako. Mene je tip z videzom in pristopom in čudno "ordinacijo" popolnoma odpil in sem pač reku 5000 SIt pušnem amapk jebi ga. Izvede terapijo in me naroči še enkrat. Pa si mislim ja seveda. Pol pa ko sem odšel sem bil orto na speedu. Dejansko me je tip nafilal z energijo oz. odprl "energijsk vozlišča", ki so bila zamašena. Čez 1 teden sem prišel še enkrat odcolat 5000 SIT. Po odhodu sem bil veliko manj nafilan z energijo vendar rezultat: od takrat naprej, pa do danes še nisem imel angine!!!!!!

Določeni so mi rekli, da je to vse v glavi in da me je prepričal v to pa povem njim in vsem ostalim: tisti, ki me prepriča v kaj takega in zadeva deluje dam takoj 10.000 SIT ali tudi še 10 X več, ker mi je zdravje neprecenljivo.

Pri meni je zadeva delovala, čeprav sem bil ob prihodu in odhodu zelo skeptičen oz. prepričan da me je tip nabrisal v....denarnico.....V kratkem ga bom ponovno obiskal(če ga še niso skurili na grmadi) zaradi drugih problemov, ki so povezani z alergijo...

Zdravi vse kar ni fizično poškodovani...npr. zloma ne more "popraviti", lahko pa omili bolečine(preizkušeno - uspešno) in pospeši celjenje. Naj bi tudi uspešno zdravil alergije.

Alternativni viri naj bodo na razpolago vsem. V kolikor bi bili ti bolj priznani s strani države bi bilo manj takih ki nategujejo in več tistih, ki določene spososbnosti imajo. Ampak sej je bolje, da vanje ne verjamete vsi saj bi bilo treba pol še tukaj čakati v neskončnih vrstah tako kot v zdravstvu.

AVE OSPEN NE SPLJOH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če sem že pisala v to temo, zagotovo se mi ni dalo čez vse strani (čeprav jih niti ni veliko...).

torej že kar nekaj let nazaj sem šla k enemu od vodilnih avstrijskih homeopatov, pri katerem je bila 100% možnost, da pozdravim moje hude alergije (na 80% hrane, na dlako in epitel, na cvetni prah, na domači prah, na plesen... ni da ni). In rezultat vsega je bil, da sem bila 1. mesec v bolnici, kjer so me komaj skupaj spravili, saj sem bila po celem telesu v sokrvici in sem bila res boga. Nato sem se spet basala z zdravili sodobne medicine, ker je bilo bolj pesek v oči, kot kaj drugega.... samo psihično gledano je bilo bolje, ker je bil občutek, da si pomagam.

Potem so mi pa povedali za enega bioenergetika v Kranjski gori - Domančiča, za katerega sem bila sprva zelo skeptična. Glede na to, da ni bilo nobenega plačila (le cca 7. jurjev za najem dvorane), njemu si pa dal, kolikor si hotel sem rekla ok... dejmo probat. Res je, da ima ta človek neko nadnaravno moč, saj je stal za mano in me zvil v most, čeprav sem se upirala, da bi z mano karkoli počel. Je pa tudi res, da se me tudi dotaknil ni........ prav wudu je zgledalo! No in nazadnje mi reče: punca, jaz tebi nimam kaj pomagati, ti si moraš malo glavo počistiti, pa bo vse ok. Najprej sem bila seveda jezna nanj, da je vse skupaj bullshit...... nato pa sem razmišljala o tem, kaj mi je rekel in res... ne rabim več zdravil...... lahko rečem, da mi je pomagal, čeprav mi nekih čiračara ni delal.......

Hočem povedati, da je pri alergijah 90% v glavi....... in je samo odvisno, ali si sam hočeš pomagati ali ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in nazadnje mi reče: punca, jaz tebi nimam kaj pomagati, ti si moraš malo glavo počistiti, pa bo vse ok.

dobr te je........:)

Itaq je vse v glavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... od takrat naprej, pa do danes še nisem imel angine!!!!!!

Sem zjutraj skor piščanca izkašljal.......

:blink: Sorči, stari, osebno bi imel raje angino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem so mi pa povedali za enega bioenergetika v Kranjski gori - Domančiča, ...

Za

njega trdijo, da je našega

Drnovška

porihtow. Nakar se je El Presidente spremenil iz zombija v

totalnega naspidiranca,

:eek:

ki žre živce

zunanjemu ministrstvu, Srbom, celemu Balkanu in EU ..

:blink: :doze: :glare: :cry:

a vidite, kaj dela psiha in kaj je (avto)sugestija

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočem povedati, da je pri alergijah 90% v glavi....... in je samo odvisno, ali si sam hočeš pomagati ali ne

Nč ne rečem možno, sam eno vprašanje..... kaj pa dojenčki, ki niti ne vejo da živijo, pa so alergični na vse možne zadeve?

Pri meni je zadeva taka, da sem lani izvedela, da sem že kot dojenček bila alergik.... nisem prenašala mleka. Potem se je zadeva umirila in pri 6 letih me je ''doletela'' alergija na cvetni prah.

Ma ne vem kaj je s to zadevo, vem samo da vsak drugače pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem kaj je s to zadevo, vem samo da vsak drugače pravi.

Poslušaj sebe. Odgovori si na nekaj vprašanj in potem ukrepaj, opazuj lastno reakcijo na svoja dejanja. Mogoče bo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne rečem možno, sam eno vprašanje..... kaj pa dojenčki, ki niti ne vejo da živijo, pa so alergični na vse možne zadeve?

Pri meni je zadeva taka, da sem lani izvedela, da sem že kot dojenček bila alergik.... nisem prenašala mleka. Potem se je zadeva umirila in pri 6 letih me je ''doletela'' alergija na cvetni prah.

Ma ne vem kaj je s to zadevo, vem samo da vsak drugače pravi.

Pri

alergijah gre v glavnem za motnje presnove, katere se odpravlja z dolgotrajnimi kontroliranimi dietami. Tako to razlaga strokvnjak iz Atomskih toplic.

Nekaj

jih je pa tudi psihičnega izvora. Ampak to s psihičnim izvorom prej ali slej poruši klasična medicina kot na primer

velestresna bolezen: čiri na želodcu in 12erniku

za

katere so potem v 80ih odkrili, da jih pšovzroča bakterija in današnje terapije obsegajo samo 14dnevno jemanje antiobiotikov, kar privede do popolne ozdravitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!