Skoči na vsebino

Nenavadno poceni avtomobili


urban+

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če še nisi opazil je oglas fake oziroma prevara ker je avto slikan v Veliki Britaniji.

Ne verjamem da človek resno misli oziroma sem 95% prepričan da gre za prevaro, lahko pa da se motim :)

Hm, če še nisi opazil je oglas fake oziroma prevara ker je avto slikan v Veliki Britaniji.

Ne verjamem da človek resno misli oziroma sem 95% prepričan da gre za prevaro, lahko pa da se motim :)

Bmw tud prevara pomoje, audi allroad je pa najbrž cena 14.500.000 sit in ne 1.450.000, sam če je 14 mil je cena oooooorng pretirana. Najbrž avto na leasing, pa ne more odplačvat obroka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se delajo norca ali pa hočejo navlečt naivneže, da jim dajo kakšno aro pol pa megla.

Poj to niso več naivneži, ampak budale. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor spremlja nemške satelitske programe ve, da so to hude prevare in nekaj tisoč Nemcev se je že opeklo s temi nakupi preko neta iz Velike Britanije. Na različnih programih so narod svarili, naj ne nasedajo oglasom, kjer so cene precej nižje od tržnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil, ta je že pofu.. :xx: prodana ! .)

Mimogrede "Cunami" te pozdravlja, Volka tudi ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo folk pri takih oglasih cena pomeni POLOG, preostanek pa dobis na kredit :grim tak sem se ze jaz dvakrat zajebal ko sem mislo kaki biznis bom naredo pol pa figa od vsega :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta cena je verjetno 20% polog ostalo pa na pušing, ampak so prodajalci preleni ali pa nezadosti pismeni, da bi to napisali v opombe; morda pa je vse skupaj le nateg, kar pa niti ne čudi v vsej poplavi prevarantov in ostalih "sitnih" lopovčičev. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene so sumljivo nizke, sploh za Audije, ki navadno ceno še nekako držijo. Možnost je, da je vse skupaj nateg, da je avto ukraden, da ima kakšno hudo mehansko okvaro (ki je seveda zamolčana), da je bil karamboliran ali pa preprosto, da kreditojemalec ne more odplačevati obrokov oziroma nujno potrebuje denar. Sam se zadnje čase zanimam za Jaguar S-Type-e in moram rečt, da so cene rabljenih preko mobile.de ali autoscout24.de resnično nizke v primerjavi z novimi. Tri leta star S-Type se prodaja že za 2.000.000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... te fotke so bile dobre ja... hvala tistemu, ki je pred nekaj dnevi dal link do tega oglasa v to temo. :OK:

post-1-1136821049_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... te fotke so bile dobre ja... hvala tistemu, ki je pred nekaj dnevi dal link do tega oglasa v to temo. :OK:

ima kdo te slike? sem na hitro pogledal oglas in zaprl ker ni blo časa potem pa je bil že umaknjen! lahko na mail ali v kako temo se prilimajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, sicer se spomnim da jih je blo še nekaj ampak saj ni važno, vsaka čast punci dober biznis je naredla :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, sicer se spomnim da jih je blo še nekaj ampak saj ni važno, vsaka čast punci dober biznis je naredla :OK: :grim

Ja res, vsa pohotna slovenija si jo lahko sedaj zastonj ogleduje... :slap:

Mora bit pa res težko prodati Alfo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da če si študent, je težje kupiti avto za 3mio+.... .)

Greš do prodajalca, se dogovoriš, nakažeš denar, vzameš ključe in odpelješ.

Kaj je tu tako težkega, da študent ne bi zmogel? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš do prodajalca, se dogovoriš, nakažeš denar, vzameš ključe in odpelješ.

Kaj je tu tako težkega, da študent ne bi zmogel? :hmm:

stroški notarja.. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!