Skoči na vsebino

prodaja skuterja


vk21

Priporočene objave

Torej zanima me, če kdo v bližini ljubljane pozna kakšno trgovino, kjer odkupujejo rabljene skuterje?

Hvala in lp

Ponavadi v trgovinah nudijo le staro za novo. POvprašaj v TC Motoshop, HMC Habat, Avto Triglav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi v trgovinah nudijo le staro za novo. POvprašaj v TC Motoshop, HMC Habat, Avto Triglav.

Ja sm probou v tc-ju, pa nažalost ne nardijo tega :( , kljub temu da sm pr njih plačou aro za nov motor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če ti ga bodo kje vzeli v račun, če pa ti ga že bodo, pa boš dobil tisto minimalno kaj lahko dobiš. Pomoje se ti bolj splača dati oglas na internet ali pa v kakšen oglasnik, samo to moreš nekaj časa čakat, če pa potrebuješ denar takoj pa probaj poiskat kakšno trgovino, če ga bodo kje vzeli, samo dvomim. Če bi vzel mogoče kaj drugega tako kot si vzel v TC Motoshop bi še vzeli v račun skuterja, tak da bi ti dali denar pa nevem če bo kje, edino da ga v trgovini oni prodajajo in potem imajo nekaj % od cene za katero si ga ti prodal, samo to majo malo kje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Om, jaz imam podoben primer, namvreč odločil sem se, da bom prodal skuter. Imam Gilero Runner SP 50 in me zanima za koliko $$ naj ga prodam. V zelo lepem stanju, vse štima tako kot sem ga dobil. Prosim, pomagajte in se brez zafrkancije, da naj ga prodam za 5k in podobno.

Kakšne izkušnje imate pa drugi s prodajo skuterja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pvej ker letnik je , kolk ma kilometrov, pa ce je kej predelan. Pol ti lahko povemo kok bi dubu zanjga .)

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelave: brez blokad, nič drugega

Letnik: 99´

Prevoženih kilometrov: cca. 9000

Brave: modro-violične in črne

Runner sport edition.

Zdaj pa koliko lahko dobim za to? Realno.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sej oglas sem dal, sicer pa ne vem če je realna cena, ker se takih skuterjev skoraj nč ne prodaja.

Mam tut na motosvetu oglas in sicer za kymco fever zx50. Če mi lahko kdo pove če je cena prbližn realna bom zlo vesel.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi cena kar vredu. Akcijska cena novega je 320.000, to se pravi, da je cena tvojega ugodna, seveda ob predpostavki, da je v brezhibnem stanju.

Pri prodaji rabljenega skuterja moraš imeti srečo. Ko sem jaz proddajal svojega 125cc skuterja, se mi je oglasil le en kupec, ki je skuter tudi kupil za ceno, ki je bila za 20.000 SIT višja, kot sem ga jaz kupil leto pred tem. Je pa res, da je bil star že 7 let in starim cena pada počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

še jaz sem se odločil da bom prodal Area-51.

svetlo modre barve

L.99 kupljen 2001

prevoženih 7000km

ZX + original auspuh

skoraj nove Sava racing soft gume

disclock Xena

strgan zic :blush:

nove zavorne ploščice in jermen

home made alarm(tak "češki") :D

Ruff Ryders nalepka :lol1:

kolk predlagate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej... glede tega da v trgovini ne jemljejo rabljenih skuterjev... jst sem pred 1 tednom rezervirala in položila akontacijo za nov motor in sem se lepo dogovorila, da lahko dam skuter v račun, vendar mi zanj ponudi 20.000 sit manj, kot sem pa dobila za njega, ko sem ga prodala sama. torej se da to narediti, samo je potrebno iti v pravo trgovino .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!