Skoči na vsebino

neonka na apnki


b0z!

Priporočene objave

ve kdo kak bi se dalo neonko naret na apnko da nei skuro vsega vkup?mam 12v vžig pa mi pod višjimi obrati skuri vse kaj je možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja gretza bi mogel dat zmes, ali pa na akumulator, ker neonka rabi enosmerni tok, apn pa ti da izmeničnega, to pomeni da se menjava ferkvenca, za to pa ko daš gas ti vse potrga ker tok naraste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej drugače je nebi gor delau,sam sem se z enim kolegom stavil da se da to gor naret.pa v mb niamo btc-ja.kolk pa stane to? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohka pa tud nardiš grecov mostič to je pomoje cenejš to je sestavljen iz štirih navadnih diod. sicer pa škoda cajta in denarja če mene vprešaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj sošolc je mel na svoji apnki cel light show. 2 na tanku, 2 pod sedežom, ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da kupiš že narejenega (kot je na sliki) in zaporedno vežeš še kondenzator, da ti napetost še malo zgladi.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neonke niso tako občutljive na napetost kot diode (delujejo v območju od 12V do 15 V) tako da ni panike (za varnost neonke zveši še gor en upor) drugače pa ko de v polnih obratih bo potem neonka svetila močneje kot v majnših brez upora (logično) in pazi da te policaji ne dobijo ker je to kaznivo zato raje gor še zveži eno stikalo ne veži pa direkt na luči ker če ti zgori luč je velika možnost da pride do kratkega stika in ti lahko skuri neonko aja pa ne pozabi vezat ta getz ali kaj je

to je vse

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neonke niso tako občutljive na napetost kot diode (delujejo v območju od 12V do 15 V) tako da ni panike (za varnost neonke zveši še gor en upor) drugače pa ko de v polnih obratih bo potem neonka svetila močneje kot v majnših brez upora (logično) in pazi da te policaji ne dobijo ker je to kaznivo zato raje gor še zveži eno stikalo ne veži pa direkt na luči ker če ti zgori luč je velika možnost da pride do kratkega stika in ti lahko skuri neonko aja pa ne pozabi vezat ta getz ali kaj je

to je vse

LP

em...jas glih nemorem gledat na to če me policaji dobijo ker itaq nimam izpita pa ne registracije pa ne čelade.mislim pa da si jo bom zdaj v kratkem kupo(čelado). :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To more bit pa ena zlo kvalitetna čelada za 6k .) K boš pa padu pa ode glava :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!