Skoči na vsebino

neonka na apnki


b0z!

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

ne bo nč umivu :D

pr 4-ki sm počakaš pa samo dl pade

sm neonko bo ubrisal usake tuk da se bo vidlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če so led diode tut kaznive, no kaj ti lahk polcaji nardijo kakšno kazen??

Ja, vsa svetilna telesa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

da se še jaz kutaj zglasim...

svetilna telesa al kak ste temu rekli niso kazniva, če so ugašnjena kadar se peljete

lahko imate prižgane ko je vozilo na mestu,enako velja za motorje,avtomobile in vse ostalo

tako da mate lahko gor ko greste na tehničnega in brez skrbi pridete skoz

vendar izključiti jih morate ;)

@AljazK smerokaze daj druge gor ker so ti res velike

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

 Da ne odpiram nove teme torej meni je skurlo napajlnik, ki naredi iz 12V napetost +100V zanima me, če mi je skurlo tudi neonko? Pa zanimam me še, če lahko neonko priklopiš direktno na akomulator brez tega? 

Popravljeno . Popravil ninjaxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kak bi se dalo neonko naret na apnko da nei skuro vsega vkup?mam 12v vžig pa mi pod višjimi obrati skuri vse kaj je možno.

si probo kdaj 24 v žarnico dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme torej meni je skurlo napajlnik, ki naredi iz 12V napetost +100V zanima me, če mi je skurlo tudi neonko? Pa zanimam me še, če lahko neonko priklopiš direktno na akomulator brez tega?

Neonko ni skurlo, ampak kaj sploh kompliciraš! saj se dobijo 12V-oltne neonke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12V neonk ni, je samo vezje ki deluje na 12V, to pa še vedno daje ven napetost 100+V, kolikor je potrebno za vzbujanje neona da sveti, tako da neonka direktno na 12V ne bo svetila, bo treba po novo škatlico, ti pa svetujem da daš pred škatlico z vezjem še en gladilnik napetosti, da boš imel konstantno 12V napetost, ker zdaj ti jo je verjetno skurilo nihanje napetosti oz. preveč napetosti, gladilnik pa višek napetosti spremeni v toploto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!