Skoči na vsebino

Koliko ur mesečno delate?


delovnost Motosvetovcev  

83 članov je glasovalo

  1. 1.

    • 40 ur mese?no (cirka 10 tedensko oz. 2 dnevno)
      3
    • 80 ur mese?no (cirka 20 tedensko oz. 4 dnevno)
      5
    • 120 ur mese?no (cirka 30 tedensko oz. 6 dnevno)
      3
    • 160 ur mese?no (cirka 40 tedensko oz. 8 dnevno)
      28
    • 200 ur mese?no (cirka 50 tedensko oz. 10 dnevno)
      29
    • 240 ur mese?no (cirka 60 tedensko oz. 12 dnevno)
      5
    • 280 ur mese?no (cirka 70 tedensko oz. 14 dnevno)
      4
    • 320 ur mese?no (cirka 80 tedensko oz. 16 dnevno)
      1
    • Ne delam
      5
  2. 2.

    • Da
      21
    • Ne
      62


Priporočene objave

Približno ocenite, koliko ste delali v zadnjem letu ali pol leta... Saj vem, da je težko oceniti, koliko ur je, pa če je recimo delovni ritem ful na easy in se vleče 8 ur, bi lahko morda bilo vse narejeno v 4 urah...

No, sej boste odgovarjal po svoji vesti :)

Podvprašanje pa je tudi logično, a ne?

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delam 8h na dan(za penzijo)sobote pa včasih če kej potegnem mislim šiht 16h dam pa vse za koristit kar pomeni da si naberem tja okoli 150ur za poletje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej še anketo kok časa od tega na šihtu preživite na motosvetu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč .)

Kdo ma tak fajn šiht, da dela sam 2 uri na dan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST......a maš slučajno kej proti :angry2:

fouš sm ti :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa opcija 0, 0.00, nula, nič, njente, zero, nix, nothing?

tudi jaz bi rabil ta odgovor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam normalen 36 urni delavnik, v glavnem samo ponoči in to že celih 15 let, z intermitenco 4dni delam, 2dni prosto, pa spet 4/2 pa 4/2. tako,da ne vem več točno, kaj so soboto in nedelje, pa tudi prazniki. Za te veljajo še izredni urniki, pa potem koristim poleti kakšen dan več za kakšno furo. (kot zidarji deževne dneve). V glavnem, za malo boljši denar sem tudi " dan za noč zamenjal - kot kakšne kurbe" citat mojega očeta!

Ostalo kar pa nisem vpisal v anketo je tu pa tam tudi kakšen "fuš" - to je pa že normalna slovenska folklora, če je ne bi bilo, bi tudi naš standard spadal še bolj na vzhod, kot je dejansko ( čeprav je tu" neki EU" ) S tem fušom in EU-jem si pa le pomagamo, da naredimo še kakšen prijeten dan, dogodek in kilometer. O fušu bi bilo tudi fino odpreti kakšno forumsko vprašanje, ampak dacarji bi tako hitro prišli do podatkov. Zato kolegice in kolegi delajte naprej, vsak po svojih močeh in iznajdlivostih, pa brez prevarantskih misli (poštenje velja, še več kot lepa fura - jaz sem zadovoljen z obojim, čeprav dan-danes v življenju primanjkuje oboje.)

Pa lep pozdrav vsem skupaj in da bi zraven dela še kakšno napalili! Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj rekord je prek 120 v enem tednu...pa ne me vprasat kak sem vzdrzal ker se mi je ze cist mesalo

kaj pa kaj BAG pravi na to :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki mesec 1 do 2 uri na dan x 4-5 dni v tednu :OK: , kak drugi mesec 10 do 16 ur na dan x 7 dni v tednu :blink: . povprečje nemogoče zračunat - nažalost so leni meseci pozimi in divji poleti kar se kaže tudi na moto kilometrih. še slabše da je delu primeren tudi zaslužek, od 2-3 mio sit na mesec do 0 sit na mesec :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kaj BAG pravi na to :hmm:

Mađari so me dobli s cca. 50 urami arbajtcajta, skopirali tahografe, racun pa gre direkt na firmo, o visini kazni sploh niso hoteli debatirat :grrr . Ko sem povedal kaj se je zgodilo je sledilo :"Aja, kolko te bo za placat? Sibaj dalje!" Pred 2 urama sem zarad takih in podobnih stvari dal odpoved ker za teh 300-400k na mesec ne mislim nosit glave naprodaj :nono: Bomo ze nasli kaj drugega...

BAG pa me je ustavo pa je gledal VSE razen tahotov. Pa verjemi al ne, sem si zelel da bi se to pogledali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 ur na dan, 5 dni v tednu...sobota, nedelja, prazniki fraj...če ne sam kej dodatno šušmarim doma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vprašanjem "koliko ur mesečno delate?" je bilo verjetno mišljeno, "koliko ur mesečno ste v službi?"?? :doze:

Upam da sem prav razumel, kajti delo in služba ne gresta vedno skupaj. :grrr (vsaj pri meni ne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..to je relativno,... nekdo ma dela dnevo 8 ur al pa še več, nekdo opravi svoj šiht u 2 urah,.. če je mišljeno po delovniku, potem delam 8 ur dnevno,.. včasih "delam 8 ali 10 ur, včasih 3 ure" pa mam vseeno 8 ur,... mam pa delovnik od 7.00 do 15.00, od pon. do petka, pa včas kaka nadura v soboto, kar je bolj redkost oz. izjema....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vprašanjem "koliko ur mesečno delate?" je bilo verjetno mišljeno, "koliko ur mesečno ste v službi?"?? :doze:

Upam da sem prav razumel, kajti delo in služba ne gresta vedno skupaj. :grrr (vsaj pri meni ne)

mislil sem 'delati', ne 'bit v službi' ali 'biti na razpolago za službo' ali 'iti na kavico med službenim časom' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je usekal 320 ur mesečno?

Jaz zagotovo ne, a moj delavnik je cca 300 ur / mesec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa je usekal 320 ur mesečno?

Sym, delovni dan voznika tovornjaka je po zakonu lahko dolg 15 delovnih ur dnevno z obveznim neprekinjenim 36urnim pocitkom tedensko. Ce to pomnižiš s 5 (minimalno = skoraj nemogoce) je to 75ur tedensko. Krat 4 je to 300ur mesecno. S tem da 15ur dnevno pri meni skoraj ni obstajalo, včasih jih je blo tud 40 50 al pa še več skupaj, brez da bi spal. Tak da nič nisem usekal, čeprav mi je žal da koga res nisem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!