Skoči na vsebino

LOST


GHOST RIDER

Priporočene objave

Meni osebno podobna stvar kot spanske nadaljevanke, vendar z vecjih budgetom. Gledal dvakrat, pa mi je bilo tako dolgocasno, da sem se spremljanju tega odpovedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je kar ok.... čeprav se mi zdi, da se jim počasi končuje........ malo več dinamike vseeno ne bi škodovalo. Je pa definitivno boljše kot španska jajca, ali pa Gospodinje (ne vem kake so - nesrečne, razočarane al kake že....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram takoj eno slikco prpopat...

se zdalec ni konec... Kot vem sta vsaj dve sezoni, no pri nas doma se kregamo, ker eni bi radi pocasi spremljali serijo vsak ponedeljek, drugi pa po par epizod na dan... .) :whistle:

post-40-1136880123_thumb.jpg

post-40-1136880361_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smola je, ker bi pri nas doma to vsi gledal, ampak je ob 22.30 Dakar na Eurosportu, daljinca mam pa jaz! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je opazovati, kako se đankur odvaja droge brez metadona ....

Tadej

Saj ma Marijine kipce, bo že O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se zdalec ni konec...

Lost

Za enkrat zgleda takole... kaj pa še bo... :hmm:

Drugače pa jaz gledam Gospodnije in imam takih stvari za en večer čisto dovolj.

Popravljeno . Popravil vragica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v čem je fora tele nadaljevanke.......še nisem uspel pogruntat :blink:

Neki sem zasledu, da so kao izgubljeni nekje na planetu Zelja, da jih noben ne najde.....pa neki merjasci okol skačejo......pa neki čudni medvedi..........al se motim.....al sem enkrat celo enga dinozavra notr vidu....... :? :? :?

:slap: :slap: :slap: ne to je blo pa pr King-Kongu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nič ne seksajo??

Če bi skupina mladih ljudi pristala na takem otoku in preživela tam teden dni, bi zagotovo prišlo do emocionalnih ali zgolj fizičnih napetosti.

Tako pa je tam en ful hud jebač in huda bejba, onadva se pa pogovarjata, ob alkoholu in igri "I never" o banalnih stvareh!

Things don't work that way!

:D

včeraj gledal prvič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno podobna stvar kot spanske nadaljevanke, vendar z vecjih budgetom. Gledal dvakrat, pa mi je bilo tako dolgocasno, da sem se spremljanju tega odpovedal.

..se še jaz podpišem pod tole :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O čem gre ta Lost? A je to Reallity show al nadaljevanka?

V bistvu se gresta scenarist/režiser en eksperiment z naslovom Kolk bulšita lahk ljudje še prenesejo.

No, stva zgleda tako ,da so uni pristali in je vse nekaj misteriozno in adrenalinsko, vedno bolj komplicirano, zgleda, da se ne bodo nikoli rešili, tako spotoma pa gre predvsem za karakterne analize in razglabljanja o minulih dejanjih in situacijah posameznikov ter posledično njihovih reakcijah v dani situaciji. Nekakšna nravstvena študija, če mene vprašaš. Iz tega vidika je stvar meni genialna in me (sicer le bežno) spominja na Balzacovo Človeško komedijo. Edino mal me jebe, ker sem za 2 leti naprej prebral dogajanja v nanizanki in mi je prbližno jasno, kako in kaj. Kljub temu včsaih rad pogledam, ampak enkrat tedensko je dovolj. :) Zraven itak vedno zaspim v naročju Oskrbnice mojega Nemirnega duha... ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nič ne seksajo??

Če bi skupina mladih ljudi pristala na takem otoku in preživela tam teden dni, bi zagotovo prišlo do emocionalnih ali zgolj fizičnih napetosti.

Tako pa je tam en ful hud jebač in huda bejba, onadva se pa pogovarjata, ob alkoholu in igri "I never" o banalnih stvareh!

Things don't work that way!

:D

včeraj gledal prvič

hmmm mogoče predvsem, ker ni to slovenski film, kjer se morata vsaj enkrat nagravžno pofukati dva med sabo - ker sicer ni slovenski film........ mogoče? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu se gresta scenarist/režiser en eksperiment z naslovom Kolk bulšita lahk ljudje še prenesejo.

No, stva zgleda tako ,da so uni pristali in je vse nekaj misteriozno in adrenalinsko, vedno bolj komplicirano, zgleda, da se ne bodo nikoli rešili, tako spotoma pa gre predvsem za karakterne analize in razglabljanja o minulih dejanjih in situacijah posameznikov ter posledično njihovih reakcijah v dani situaciji. Nekakšna nravstvena študija, če mene vprašaš. Iz tega vidika je stvar genialna.

Dankešn, maystr S. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..na koncu se poročita...

....in živita srečno do konca njunih dni....

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nič ne seksajo??

Če bi skupina mladih ljudi pristala na takem otoku in preživela tam teden dni, bi zagotovo prišlo do emocionalnih ali zgolj fizičnih napetosti.

Tako pa je tam en ful hud jebač in huda bejba, onadva se pa pogovarjata, ob alkoholu in igri "I never" o banalnih stvareh!

Things don't work that way!

:D

včeraj gledal prvič

TC hvala za izčrpno obnovo, še preden sem začel gledati me je že minilo :grim

Jaz pa sem mislil da je to kaka TV serija posneta po Jurassic Parku :slap:

PS: pupa, a v slovenskih filmih se fuka? <_< ccccccccc nismo vsi tako duhovno visoki kot ti, na samotnem otoku dam vsakemu 1 dan preden začne napadati dobro babo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu včsaih rad pogledam, ampak enkrat tedensko je dovolj. :) Zraven itak vedno zaspim v naročju Oskrbnice mojega Nemirnega duha... ;)

Če mene moj nemirni duh ne moti, to je samo 1x tedensko

PS: pupa, a v slovenskih filmih se fuka? <_< ccccccccc nismo vsi tako duhovno visoki kot ti, na samotnem otoku dam vsakemu 1 dan preden začne napadati dobro babo :whistle:

ma kaka duhovna visokost..... ne seri.... samo se pa res vsi porivajo v naših filmih. Kot da drugega, kot FUKA ne poznajo. Sej zate verjamem da ne, samo hudiča, a morajo biti tudi vsi filmarji taki...... .)

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo se pa res vsi porivajo v naših filmih. Kot da drugega, kot FUKA ne poznajo.

če pa gre za realen oris življenja.... :P

če želiš gledat film, kjer se hud model in huda bejba napol slečena 4 ure samo pogovarjata, morš iskat pod žanrom "znanstvena fantastika"....

očitno naš prostor ne premore znanstveno fantastičnih filmov in se zato osredotoča na realen prikaz življenja na filmskem platnu...kar našim avtorjem filmov lepo uspeva....

moški star od 13-60 let mislil 90% časa interakcije z žensko le na eno stvar.....vse drugo je ZF....

:D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda :doze: ....lahko on misli...sam ona najbrž ne...mogoče pa on čez čas najde kakšnega kenguruja...ki mu je vseeno.

V glavnem...rada bi te vidla nekje z eno hudo babo naplavljena na en otok...kaj bi ti?...najbrž bi taprvi mesec prejokal.

bla bla bla in vaš super libido....in pumpanje en druga...bosiogavedi ali si celo res verjamete med sabo.?

In sploh ne vem o kateri seriji govorite ..in je tole :topic:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!