Skoči na vsebino

LOST


GHOST RIDER

Priporočene objave

Jaz sem prek kakim mesecem pregledal 2 sezoni na enkrat (3 dnevni Lost maraton) in to je edini zame sprejemljivi način za gledanje te serije. :eek: Če gledaš eno po eno na teden, se ne dogaja nič (oziroma prepočasi).

hint: Kate je motoristka :OK: (dokler ni pristala na otoku :lol: ) - videl v eni zadnjih predvajanih serij

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ma Marijine kipce, bo že O:-)

:OK: :lol1:

U Rule Z!

hmmm mogoče predvsem, ker ni to slovenski film, kjer se morata vsaj enkrat nagravžno pofukati dva med sabo - ker sicer ni slovenski film........ mogoče? :hmm: :hmm:

Hočeš rečt, da Kavaca kresne Zupančičevo in ji razmaja povešene zizike... :devil:

Drgač pa tud Funakoshi tole gleda. Je zanimiv. Pa skor vse bejbe so mi ful hude... :ninja:

..na koncu se poročita...

....in živita srečno do konca njunih dni....

Butler did it. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prek kakim mesecem pregledal 2 sezoni na enkrat (3 dnevni Lost maraton) in to je edini zame sprejemljivi način za gledanje te serije. :eek: Če gledaš eno po eno na teden, se ne dogaja nič (oziroma prepočasi).

hint: Kate je motoristka :OK: (dokler ni pristala na otoku :lol: ) - videl v eni zadnjih predvajanih serij

:fredy:

A se da dobit to na DVDjih al kako?

Ja tale Kate je pa huda frača!

Priznam. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit to na DVDjih al kako?

je že vse na netu....poznam osebke, ki so to strastno downloadali že pred leti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že vse na netu....poznam osebke, ki so to strastno downloadali že pred leti....

Kok CDjev rabš za to met. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale Kate je pa huda frača!

Prvi in verjetno edini podatek, ki me v tej zadevščini zanima :grim (razen če ni še več kandidatk na tem otočku al kaj že je :rolleyes: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale Kate je pa huda frača!

Priznam. :blush:

slike!!!!!!! da vidim če bom kdaj dovolil moji daljinca met in preklopit na to :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno 10. let nazaj in več........... ne?

Množina se pri nas začne nekako pri številki tri - Lost pa je sedaj v drugi sezoni (v ZDA), pri nas vrtijo prvo.

Res ne vem, kako je to mislil 'pred leti'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike!!!!!!! da vidim če bom kdaj dovolil moji daljinca met in preklopit na to :devil:

02_episode2_news_03.jpg

post-291-1136904017_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda :doze: ....lahko on misli...sam ona najbrž ne...mogoče pa on čez čas najde kakšnega kenguruja...ki mu je vseeno.

V glavnem...rada bi te vidla nekje z eno hudo babo naplavljena na en otok...kaj bi ti?...najbrž bi taprvi mesec prejokal.

bla bla bla in vaš super libido....in pumpanje en druga...bosiogavedi ali si celo res verjamete med sabo.?

Podpis... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se da dobit to na DVDjih al kako?

Ja tale Kate je pa huda frača!

Priznam. :blush:

govori se, da imam vse dele v hardcopy varianti (beri na trdem disku) - 26 delov 1. sezone, 9 delov 2. sezone, danes pa se začne nadaljevanje 2. sezone (so imeli od 30.11.2005 premor). :OK:

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Množina se pri nas začne nekako pri številki tri - Lost pa je sedaj v drugi sezoni (v ZDA), pri nas vrtijo prvo.

Res ne vem, kako je to mislil 'pred leti'.

:slap: ... symru, pa saj veš, da je za neketere "modrece" prejšen teden obdobje, za katerega lahko rečejo, da se je zgodil pred leti... :devil:

Drugače pa v Jameriki danes premierno predvajajo 10. del 2. sezone. .)

1. del spljoh pa je bil predvajan "pred leti" 22. septembra 2004.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa v Jameriki danes premierno predvajajo 10. del 2. sezone. .)

1. del spljoh pa je bil predvajan "pred leti" 22. septembra 2004.

A pri takem interesu za TV serije ostane kaj časa za družabno življenje... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj je to? Neki novodobni Robinsoni? Stem da Petek ni Petek, ampak Petka? Pa kolko berem tukaj, je Robinskon noce podret? Mogoce bi pa bilo bolje, da je Petek.. :naughty:

Se eno sranje ameriske masovne komercialne produkcije... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na teh treh straneh se da izluščiti bistvo problema javnih televizij.... :OK:

V smislu povpraševanje......ponudba.... :D .......mad world...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri takem interesu za TV serije ostane kaj časa za družabno življenje... :hmm:

Vse v rok službe .)

Družabno življenje pride na vrsto vsak dan po 15. uri. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm mogoče predvsem, ker ni to slovenski film, kjer se morata vsaj enkrat nagravžno pofukati dva med sabo - ker sicer ni slovenski film........ mogoče? :hmm: :hmm:

Ja babica gre na jug, ga je fasala v Portorožu na plaži. Pa Kekc III, se je šel grupiča s Tinkaro in Mojco. Nejočega petra je spolno zlorabil nemški oficir.

Ah Pupa :slap:

Tadej

Aja pa Vesna je itak vsem študentom od njenega očeta nastavljala.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Kekc III, se je šel grupiča s Tinkaro in Mojco.

Tega ni nikol potrdil. :grrr Mogoče je bil zlorabljen.

Kekc, ke si? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slike!!!!!!! da vidim če bom kdaj dovolil moji daljinca met in preklopit na to :devil:

Je kr neki dobrih frač. Jest rad pšogledam Kate:

kate2dv.th.jpgkate15da.th.jpgkate28nw.th.jpg

al pa Shannon

shannon7sw.th.jpgshannon18nr.th.jpgshannon20hp.th.jpg

pa tud Claire ni slaba

claire25iv.th.jpgclaire30jw.th.jpg

Sun bi bla pa bl za Tadeja, ker preferira azijke. .)

sun8ey.th.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej zgleda tko, kot da noben te bedarije ne gleda (jaz priznam da jo) , patem pa naenkrat vsi opremljeni s slikami . Svašta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!