Skoči na vsebino

LOST


GHOST RIDER

Priporočene objave

OK call me names, ampak js sem pogledal komplet 1. in 2. sezono, me je full prtegnil... Nevem a sem edini ki to prizna ker vsi neki neodobravajoče gledajo na to serijo, poleg tega pa vedo o vsem kar se tam dogaja(v filmu), kot da so vse dele videl...

Men je kul ! in komi čakam da pridejo novi deli.

Vsaj neki da se zamotim, ker drgač skos mislm na toplo vreme in na my precious chopper :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej zgleda tko, kot da noben te bedarije ne gleda (jaz priznam da jo) , patem pa naenkrat vsi opremljeni s slikami . Svašta :lol1:

Walda de gledam. A bi mi mogl bit nerodn al kaj, ker to ni afganistanski film z umetniško vsebino in u iber hudo globokim sporočilom. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s Kovačevo?

Ne ! Z Bedancem sta se preveč dohtarjev igrala ! :P

Pol pa je Bedancu dopizdlo pa je prijel Kekca, ... naj raje on pove kako je blo ! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabijaš!

ene tolk kot ti :photo:

ali bi rad nekoliko daljši elaborat zakaj bi te moglo bit sram?

ali si postavil retorično vprašanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ! Z Bedancem sta se preveč dohtarjev igrala ! :P

Pol pa je Bedancu dopizdlo pa je prijel Kekca, ... naj raje on pove kako je blo ! :(

ko zavca - samo da ga ni za uhe :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK call me names, ampak js sem pogledal komplet 1. in 2. sezono, me je full prtegnil... Nevem a sem edini ki to prizna ker vsi neki neodobravajoče gledajo na to serijo, poleg tega pa vedo o vsem kar se tam dogaja(v filmu), kot da so vse dele videl...

Men je kul ! in komi čakam da pridejo novi deli.

Vsaj neki da se zamotim, ker drgač skos mislm na toplo vreme in na my precious chopper :)

se podpisem... :OK: :OK: :OK: pasesrammenipress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v bistvu ima prav Nagaya... vprašal si, če bi moral gledati take filme in ti je odgovorila z DA.... sej to ni nič narobe

:ninja:

Nism čist tko vprašu... Ne bit površna. .)

ene tolk kot ti :photo:

ali bi rad nekoliko daljši elaborat zakaj bi te moglo bit sram?

ali si postavil retorično vprašanje?

Pa nej bo elaborat, k maš glih cajt. Sam ne spet začet nabijat.

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr mej tisto svojo slabo vest, da gledaš nekaj kar intenzivno skrbi za krnenje možganov, če se ti zdi, da se vsi zgražamo nad tvojo najljubšo nadlajevanko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr mej tisto svojo slabo vest, da gledaš nekaj kar intenzivno skrbi za krnenje možganov, če se ti zdi, da se vsi zgražamo nad tvojo najljubšo nadlajevanko :)

a) Ti si spet vse pomešala. :slap: Jest navadno ne gledam programov, ki bi skrbeli za intenzivno krnenje mojih možganskih celic (razen če tja uvrščaš Discoveryjeve programe in NGC - kdo bi si mislil, da Funakoshi uživa v gledanju dokumentarcev in včasih celo tistih, ki nimajo slo. podnapisov. :huh: ). Lost in podobne stvari pa tudi nebi metal v isti koš kot so NMK, Vesoti, Esmeralde in podobno... Če pa misliš, da bi se moral sramovat tega, da se mi zdi nek "umetniški" film iz Kavkaza (zarad mene tud direkt iz Bele hiše), poln cheap drame, travmirajočih patetikov in podobnega sranja skrajno nezanimivmovies17.jpgmovies12.jpgmovies10.jpg, potem ti žal jest ne znam pomagati. Imam neustrezno izobrazbo za tovrstno pomoč. Mogoče pomaga mamina kurja župca (ni na recept).

b)Lost pač NI moja najljubša nadaljevanka... Sorry Nagaya.

c) Spet nabijaš. :grrr

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti s svojim: "a zdej nej me bo pa reveža sram, še tega mi ne pustite da bi gledal kar hočem brez da bi se počutil kot drugo razredni državljan," ki se ni v bistvu ni vklapljal v tekočo debato pa nisi nabijal?

seveda pa vse ostalo, kar ni lost ali iluminatemeDiscoverytheholy spada v tematiko umetniških filomv iz kavkaza....

weeeeeeeeee :010:

holivudrulz :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti s svojim: "a zdej nej me bo pa reveža sram, še tega mi ne pustite da bi gledal kar hočem brez da bi se počutil kot drugo razredni državljan," ki se ni v bistvu ni vklapljal v tekočo debato pa nisi nabijal?

seveda pa vse ostalo, kar ni lost ali iluminatemeDiscoverytheholy spada v tematiko umetniških filomv iz kavkaza....

weeeeeeeeee :010:

holivudrulz :winkiss:

Ne iz Kavkaza iz Bele hiše.

Pač nisem art-movie lover. Jebiga, nima posluha za to. Ampak to še ne pomen, da pol gledam sam brain-dead Vesote pa Esmeralde. Mi bl ležijo dokumentarci. To pa zato ker me mama ni rodila vsevednega.Le kako je to lahko storila lastnemu sinu?!

Pozdrav od prvorazrednega državljana Funakoshija. pc4.gif

avatar9921_2.gifAli je vsak državljan, ki ga določena zvrst umetnosti ne zanima tudi drugorazredni državljan. Nocoj v oddaji Trenja z Urošem Avsenikom.avatar9921_2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da nimaš slabga signala za Discovery ;)

Sm sprejemnik sam sestavu iz razbitin letala. Simon ga je odnesel na vrh gore, sedaj pa lahko v miru gledam Discoveryjeve oddaje o letalskih tragedijah. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!