Skoči na vsebino

Kondomi, Men vs. Women, itd (was:Bike Bejba DNEVA)


RaVen

Priporočene objave

Jozo je res kul, Noise Data pa tudi...

Dobro, bomo razmislili kako bi se dalo to narediti s cimmanj dela... :)

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa se strinjam, demokracija in enakopravnost in vse to mora bit!

Dejva se tkole zment,ti poslji svojo sliko,pol pa odvisno od tega kolk huda bo,posljem jaz se recimo dvakrat hujso svojo.

Pogoj pa je,da si na sliki res ti,jaz pa bom tudi.

jozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posluši ti mene Jozo!

Se ti ne zdi nelogicno, da se ne strinjam s temi bike bejbami, da hocem moške, potem bi pa pošiljala neke moje slike. Razmisli fante!!

Sej razumem, da te zanima, kako izgledam, ampak to še ne pomeni, da se hocem razkazovati kar na veliko. Sicer pa ce kolckej hodiš na zbore, si me sigurno že videl.

PREDLOG: pridi letos na kakšen vecji zbor, pa me boš videl. Takrat bova pa lahko ocenila, ce sva bike tip DNEVA in bike bejba DNEVA.

Se strinjaš srce?

PUPA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa,prej si me tolk razveselila z mejlom v katerm si Noisedato spraševala po meni, zdej pa takšno razocaranje.

Zakaj morate bit ženske tolk zajeb$#" vedno ko je vprašanje kakšnega razkazovanja al pa fotk. Mater si mi zabrusila nazaj kot najhujš drotpiršna po zarjavelem železnem kolu.

Dej pošlj ce maš jajca pardon, ce si upaš,pa bom jaz tud,jebi zbore tam sem vedno trd kot kamion,tam ne boma sama,tuki na forumu pa sva samo na 4 oci .

jozoje kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Jozo, zdej pa ti men povej, ko greš po cesti in srecaš eno full bejbo, kako reagiraš? Bulš vanjo!!

Ko spoznaš bejbo, pa ti kolega rece, da pa ta bejba ful rada menjava tipe, kva si misliš; super lahka je za podret, ampak ne mislm met pa nc resnga z njo.

Tko to je, ce je ženska malo bolj odprta do tipov, malo prevec (za moške) "lahka", je noben ne jemlje resno. Dejansko take ženske obstajajo (na zborih jih je vedno veliko, ko se dajejo dol z motiristi, da se lahko potem hvali naokoli, da je bla z motoristom). Potem pa jaz spoznam na zboru enga tipa, pa se mava mal luštn, pa pomožnosti pride do tega da se dava dol, te potem tip po možnosti takoj skensla. Ce pa slucajno ugotoviš po dveh tednih, da tip ni zate in ga pustiš pa prideš naslednji zbor brez tipa, si spet lahka in te noben ne jemlje vec resno.

Tko pac tako je, zato smo pa tako zajebane.

VI MOŠKI ste nas naredili take. Ker si frajer, ce si jih velik podrl, bejba je pa kurba, ce se je dajala s tipi dol.

PUPA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Here we go again takšno zlajnano plošco poslušam že od kar vem za svojga tamalga.

Sicer pa imaš prav,tako se res dogaja sam to je zarad moške vs. ženske miselnosti,moški pac povejo okrog "vse in še vec" (njegovi kolegi pa so sploh pametni in vedo ccelo vec kot on sam, ki je dejansko žensko "podrl").

Sam to je omejeno, ker potem se ženske naprezate da ne bi uživale...

A to se pol prav da ti ne znaš uživat in se prepustit dobremu feelingu

jozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej sej ce se ženska odloci z nekom it do konca, potem uživa (vsaj jst). Je pa res, da že v osnovi nisem ženska, ki bi bila navdušena nad tem, da se dam s tipom že kar v prvo dol. Ce ne gledamo z moralnega vidika, je vsekakor pa treba upoštevati vse bolezni, nezaželena nosecnost itd. ki te lahko trefne. Ja kondom... kolk moških pa sexa s kondomom? ZZZZEEEEELLLLOOOO malo.

VALDA pa da uživam, ko se enkrat spravim v to in kakor se spodobi dam tudi vse od sebe. Ravno zaradi tega tut smatram, da ce sexaš prevec, nisi vedno pripravljen (ker fizicno in psihicno ne moreš) dati vse od sebe, se sama kvaliteta sexa lahko zelo poslabša. Kar pomeni, da raje malo pa takrat ornk.

Svojo zlajnano plošco pa poslušaš enostavn zarad tega, ker tko dejansko je.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, cestitke!! Zelo dobra in uporabna stran.

Samo ena stvar me zamima; a si si vzel cas in poiskal tole zadevco, ker sva z Jozotom glih umenjala kondome, al si (hvala bogu) privrženec kondomov, pa si stran že poznal.

Upam, da ne zahtevam prevec!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise Data ---> Cakam na per !!!!!!!!!!

Pupa --> Kondom vsekakor.

Omenjeno stran pa sem dobil pred nekaj casa kot priponko enega sporocila ene izmed tiskovnih agencij in ker ste razpravljali ravno o tem ...

No in kaj pravis, je kateri zanimiv. Ali pa kaj pravis na kondome z natisnjenim logotipom motosvet.com (Kaj pravis Noise Data????)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, zopet cestitke!!!

Ce tako pogledaš, je vsak po svoje zanimiv, samo kar se uporabnosti tice, pa mislim, da ni vsak tisti ta prav.

Logotip motosvet.com?

Kva pa vem, bi že rajš mela slikico motorcka al pa še bolš, kondom v obliki motorja !!

Veš kok bi blo rajciš!!!

Al pa tut ne, kva pa vem!?

Pupa

P.s. saj res, kateri so bili pa tebi pri srcu?

No kdor je sel pogledat tole, lahko mal pokomentira vrste, oblike, barve in okuse, medtek ko ŠE VEDNO vsi cakamo bike bejbe dneva in bike tipe dneva!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, torej so ti bili vsec.

Glede uporabnosti --> Seveda ni vsaj tisti ta prav, namenjeni so za razlicne "dejavnosti" in bi jih morali najverjetneje malce pretestirati in videti kateri se najbolje obnese. Ali pa celo objaviti kaksen test ;)))

Vem boljso idejo, ustvarili bomo etuije v obliki motorja z logotipom motosvet.com v katerih bo spravljen kondom (ali drugace povedano obesek za kljuce). Tako, da bo stvar vedno pri roki.

Gledat so ze sli, kar se vidi po logu, ampak vprasanje je kdo si upa o tem pisat ;))

---

Codeine

P.S.

MSG 4 Noise Data --> PLX 4ever!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa dobra ideja (kar se tice obeska za kljuce)!!

Kaj a potem bomo pa za nagrade dobivali te obeske, al jih bo mogoce kupiti, al kako?

No, z noise data mal premislita, pa pridta z noro idejo na plano - pa realizirat je potem tudi potrebno!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bomo že natuhtali... Codeine, zadolžen si da se pozanimaš o teh stvareh -- kako jih bomo distribuirali pa bomo še videli. Za nagrade za naj naj (-bedast, -cuden, -vroc, -kurbiš, -pameten, -itd.) mail ali pa ob napredovanju pri ranku clanstva al pa kej takega...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si pri napredovanju; a potem mam jaz enega v dobrem? - hecam se!!!

Ce bosta rabila pomoc, pa kar: Halo Pupa, pomagi. Z veseljem bom naredila, kar je v moji moci!! Velja?

P.S. Se ponujam za pomoc tudi pri drugih stvarih, ce bosta potrebovala, moj e- naslov je napisan, tko da; kar pogumno.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je ze v teku in ze jutri bom nekoga zaslisal in za kravatlc zagrabu, da vidim kako n kaj je s tem, da stvar nabavimo.

Potem jih bomo pa res lahko za nagrade talal.

P.S.

V pripravi je tudi ze majica.

COdeine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Codeine, vedno bolj me presenecaš (v pozitivnem smislu)!!

Evo folk, njega imejte za vzgled, mal govori, ampak veliko naredi!!!!!

Svaka ti cast!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki caki, kaj je pa nardil.. Aja, sej res, teb se je tolk prikupil zaradi tistih hudih tipov...

Aja, Codeine mi je tudi telefonsko danes zagrozil, da mi bo razbil prazno pirovsko flašo na glavi , ce boš meni placala pijaco - moram se zdej javno opravicit in povedat, da je on navezal stike z www.e-rotika.net in zate zrihtal tiste hude tipe...

Tko da, meni NE SMEŠ PLACATI PIJACE, PLACATI JO MORAŠ CODEINU ...

Noise Data

Drugace pa, res ja... Delamo na primeru majice, in obeskov, tko da bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no fanta, ne splaca se flaš na glavi razbijati zaradi ene pijace.

Naredimo tako, da sta volk sit in koza cela, pa obema placam en hladen pir, pa bo.

Noise data, da tebi ni mogoce še kdo drug zagrozil, ne vem, na primer Lee Dee , pa je Codeine zdej samo izgovor?

Ne vem, ne vem

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je prou kar naj mu Lee Dee razbije flašo na glavi prascu pohotnemu,pusti mojo Pupiko, nic ne placuj njima pijace, bodi moja tako kot si bila med prvomajskimi.

jozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jozo: Aha, kdo je zdej tu pohoten, saj ze ves cas tezis z bike bejbami tedna. Zdej me pa ze prav zanima, kaj sta imela med prvomajskimi prazniki, ko se tako na veliko hvalis naokoli.

P.S.

BTW: Ni izgovor nihce ni nikomur razbil flaso na glavi in z Noise Dato se vedno rabima (beri: hocema)(!] per.

Codeine

quote:

Sej je prou kar naj mu Lee Dee razbije flašo na glavi prascu pohotnemu,pusti mojo Pupiko, nic ne placuj njima pijace, bodi moja tako kot si bila med prvomajskimi.

jozo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!