Skoči na vsebino

Kondomi, Men vs. Women, itd (was:Bike Bejba DNEVA)


RaVen

Priporočene objave

Ne mu vse verjet, ker je prevec popil in zdaj bedarije klati naokoli. Zdej bom pa izgledal kot nekaksen mafijc, da hocem tebe pospravit ...;)))

Majice bodo verjetno prej kot obesk, samo natisnat jih je se treba in potem se boste lahko z njimi okoli vozili.

Codeine

quote:

Aja, Codeine mi je tudi telefonsko danes zagrozil, da mi bo razbil prazno pirovsko flašo na glavi , ce boš meni placala pijaco - moram se zdej javno opravicit in povedat, da je on navezal stike z www.e-rotika.net in zate zrihtal tiste hude tipe...

Tko da, meni NE SMEŠ PLACATI PIJACE, PLACATI JO MORAŠ CODEINU ...

Noise Data

Drugace pa, res ja... Delamo na primeru majice, in obeskov, tko da bo!

[/font=Verdana][/maroon]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kva Jozo! Med prvomajskimi si me cisto zapustil, zdej pa hoceš, da bi bla spet tvoja (no ja no, saj nikoli nisem bila, ampak pustimo male malenkosti). Sicer pa jaz se jima hocem samo za tipcke zahvalt, pa vem, da se bom s pirom najbolj odrezala. Sicer pa Jozo ha, ha, ha... jaz pa že mam tipcke!!!!

A ja, pa še to! Noise data vas je tako ponudil, da bi me en pripeljal na tromostovje v sredo, pa namesto, da se greste kregat, koga bom na pijaco peljala, se raje zmenite, kdo me po zapeljal!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valjda jaz, še dobro da se ni nihce drug javil ...

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, jaz te bom peljal na Tromostovje... (glej topic Srecanja v sredo v Ljubljani)

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej glede na to da bo dež verjetno ne bomo šli tja, ne?

Noise Data

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja, baje da bo samo na vsake kvatre mal curilo, bo pa vmes tudi soncno. Najbolje je, da se slišiva popoldne, pa se zmeniva glede na stanje, ki bo takrat. Sej ce ne bo deževalo, bo folk prišel. Ce bo pa ob cca 19H scalo, potem jih pa ne bo. Vsaj tako je bilo lani in predlani.

Ce ne, pa v avto, pa nekam na pijacko, da kako recemo.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sicer malo zamujam:) Tile pogovori se iz zacetnega zmeraj preusmerijo na enga cist levga-- ti , ti Pupa.

OK glede tiste slikce dneva: se stinjam z jozotom:) To tko in tko pase v motoristicni svet.

Primy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primy22, kva si se zdej ti name spravu. Kot da sem jaz vsega kriva? Saj ne mešam samo jaz. Dalec najvec mešata Pervy in Ice, zadnje case pa tudi Einherjer!!!!

bom jezna, pol boš pa vidu!!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa oprosti,ampak strokovni izraz za nas je "rinezi",za tebe pa "mesalka".ti mixas,mi se pa "strokovno pogovarjamo".tega se nikakor ne more primerjati,ker je razlika,kot vedno seveda,v detajlckih.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa!!! Ce se ze vsi skusajo nate ''spravt'', pol se bom pa se jst probal--hec

Sej kot sem ze nekje povedal deklce spadajo k motoristom....

To mora bit!

Primy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deklce so lahko in tudi so same motoristke. Ni nic potrebno imeti kakega motorista zraven, da zrak meša!!

Se same cist dobro znajdemo, hvala!!

Pupa

Ice, se pa res vi tako resno pogovarjate, jaz pa res samo "mixam"!! Yeah, right!

Ha, ha, dober štos!!

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa mene narobe razumela......

Seveda so lahk deklce same motoristke + tega dobre (morm se ti mal odkupit)

Jih je pa na zalost vidno in obcutno premalo!

Primy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa,pa menda nisi zdej uzaljena? a mislis ce te nebi resno jemali,da bi potem bilo tukaj tako zivo?

da pa si vec ali manj sama zenska na forumu je pa fakt.perla,zarja in anchy so nekako v ilegali,odsotne,ali pa pasivne,pa "obvisi" vse na tebi.

peace.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, ha!!!

Namenoma nisem dala nobenega smile-ja, da bo smrtno resno izgledalo, in je vžgalo - hhhuuuurrraaa!!!!

Fantje, kaj bi vi brez mene?

Dolgcas bi vam bilo, pa same resne strokovne pogovore bi imeli.

PUPA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ves ne kolk bi blo fajn se samo o motorjih in sraufanju pogovarjat.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ves kako bi blo dolgcajt?! UUUUAAAAAAAAAAA.....kot veteranski forum

hvala bogu,da ni tako.

@ pupa: ej,sem ti poslal bush-a,pa pride nazaj mail,da ni bil sprejet,ker si prekoracila limit.noise-u je slo pa brez problema.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaksen limit?

Po moje mas na mailboxu nek limit, kolk mega maila lahko imas... Mal pobrisi nerabljene maile pa bo slo..

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pisalo je,da si presegla limit.kaksen ne vem,ampak domnevam,da tistega,ki ga je einherjer omenil.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!