Skoči na vsebino

Kondomi, Men vs. Women, itd (was:Bike Bejba DNEVA)


RaVen

Priporočene objave

za vsako dobim mail nazaj,da je moj mail prevelik (948 kb). what gives

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce pa hotmail ne more sprejeti tako velikega maila. ti bom poslala mail od yahoo-ja, mogoce boš pa tam lahko. Vem, da mi je tja un bajker iz Nemcije pošiljal slike, ki so veliko vzele prostora.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ja Noise Data! Kva je zdej s tistimi kondomi? Ti je že kaj uspelo zrihtat, al nic. Obdobje zborov, morja, norij in sexa se neizmerno bliža, pa fantje rabijo oblekco za ta male glave, da se pokrijejo, pa ne kihajo tako da leti tekocina od kihanja vsepovsod. Predvsem pa ne tja, kamor ne bi smel. al pa da alergije dobijo, pa so bubani?

Kva? Spet mam globokoumne!

jebiga

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala,tudi moj dan je bil zelo dober.runda po avstriji (vsaj juzni),sonce,dobro jesti,enkratne ceste,malo prometa,nobenih organov reda......suuuuuuper!

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala, tudi moj dan je bil super. Preživela dan v Iškem Vindgarju pri prijateljici na vikendu, veliiiikkkoooo jedli, dobro pili, spali na soncu (posledice so že vidne - opecena), pa avto sem oprala.

Pupa

Ampak, kaj ma to veze s kondomi? Si mogoce pri naštevanju kaj izpustil, kar te je asociiralo na temo kondomi?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kondome misliti ni bilo niti casa od samega ovinkarjenja po avstriji.gume so se bolj obrabile po robu,kot po sredini!

sem pa kondome videl na pumpi,ko sem placal.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

standardna,se mi zdi.pac tistih nekaj mehkih,trdih,z okusom itd.,ki jih pac imajo na pumpah.nic posebnega.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja verjetno res.

Upam da bo noise data zrihtal kake posebne za v škatlico z logotipom motosvet.

Kakšne dva tedna nazaj mi je prijatelj razlagal, da so imeli tekmovanje z jadralnimi padali in je njigov prijatelj pomotoma namesto v Ajdovšcini, pristal na enem polju v Italiji. Zanimivo: polje je bilo last podjetja Durex. Do aviona je prišel sam predsednik Durexa in je bil tako navdušen da je nekdo iz Slovenije pomotoma pristal ravno na njihovem polju, da jim je dal celo srednje veliko boršo kondomov. Dal jim je vse vrste: oblike, barve in velikosti kondomov. Fantje so bili pa stari od 17 do 20 let. Ti bodo lahko uporabljali še kar nekaj casa to zalogo. Mi je pa rekel, da mi jih bo dal nekaj, saj je to cisto prevec za njih. Pizda majo eni sreco.

Pa full so se bali, da jih ne bodo pregnali, pa napizdili, pa ne vem kaj še vse, un jim je pa razkazal tovarno, pa kondome jim je dal. Noro kaj?

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj majo vsi drugi zmeri tolk srece? matr sm mogu bit satan v prejsnjem zivljenju. tisto s kondomi je pa

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mi jih bo ta kolega dal, kakor je obljubil, ti jih lahko dam nekaj. Ker je že tako rekel, da mi jih bo za eno vrecko nabral. Pa glede na to, da jih ne uporabljam v zadnjem cajtu, pa še rok uporabe te lahko zjebe, ti jih lahko nekaj odstopim.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da einherjer ne bo spet vsega skupaj "narobe" razumel in bom jaz potem jebena stranka. razen ce bo uporabljal samo uhlje.potem se lahko "pogovoriva".

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo te pa ze cel cajt tle hoce braniti pred nekimi cudnimi tipi? sicer zgleda,da lahko "jedilnik" samo gleda,ampak to ga ocitno ne moti. pa tudi ti lahko pri "pogovoru" uporabljas samo eno nogo in lev uc .

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit mu pa tut do gledanja "jedilnika" ni, ampak me vidi kot prijateljico?

Sicer pa nisem mislila, da ce se meniš z mano, da mislim na faight, ampak na dejansko pogovor.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo odkar se poznava,si nekako ali v razpolozenju za fight ali pa poskodovana od fight-a.po asociaciji je misljenje potem nekako usmerjeno v to smer.ce se motim toliko bolje.

malo na temo: predlog,za fotko bike bejbe meseca,samo bi naj bil pogoj,da se vozi in je slovenka.kaj pa jaz vem....

best

Ice

Edited by - Ice on 28/05/2001 07:46:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa tudi razsirimo na vec podkategorij:

1. bike bejba dneva

2. bejba dneva brez bikea

3. bike dneva brez bejbe

4. fight bejba dneva

Samo malo veliko bi bilo vsega skupaj razmetanega.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ein...

Seveda, imas prav,

fight tipa dneva bomo dali v rubriko toplovodni material.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Ein...

Seveda, imas prav,

fight tipa dneva bomo dali v rubriko toplovodni material.

Brrrm

hudoooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ Ein...

Seveda, imas prav,

fight tipa dneva bomo dali v rubriko toplovodni material.

Sej je vseeno, sem pa preprican, da zna Pupa ceniti moj predlog.

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajsi se ne zoperstavljajte PUPI. Po tem, kar vem o njej, je sposobna predelati kogarkoli izmed nas v PREFAJTANEGA (beri pretepenega) tipa dneva.

PUPA: da ne bo nesporazuma, sem napisal, da si sposobna, ne pa da bos to tudi naredila.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega o Pupi ne dvomim.

Saj se ze ves cas bori za enakopravno zastopanost bikeBarbik in bikeKenov dneva.

Ampak, saj ves kako zenske pravijo, ce je lep in fajn, potem je ali ozenjen ali toplovoden.

Jaz sem ozenjen

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!