Skoči na vsebino

Smučanje na Kopah


seby7

Priporočene objave

nekje sem zasledil da na Kopah vsak vikend to zimo ponujajo "vikend paket smučanje" za 14.900 SIT. Ve kdo kaj več (nastanitev, kaj je v ceni?) se mi ne da it na agencijo vprašat :P Kak se vam zdi smučišče? Na Kopah namreč še nisem bil..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje sem zasledil da na Kopah vsak vikend to zimo ponujajo "vikend paket smučanje" za 14.900 SIT. Ve kdo kaj več (nastanitev, kaj je v ceni?) se mi ne da it na agencijo vprašat :P Kak se vam zdi smučišče? Na Kopah namreč še nisem bil..

LP

:grim Sem od tam doma in pozna tistega, ki to ponuja in ti samo povem ... za malo denarja, malo muzike ... če pa si z malim zadovoljen, pa lahko kamot greš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je pa resno ful poceni. :OK: Edino mi ni jasno kak je lahko ista cena če si v hotelu al pa v koči!? :eek:

Kak pa je kaj smučišče na Kopah?

ti samo povem ... za malo denarja, malo muzike ...

Kak to misliš? Malo bolj opredeli stvar :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je pa resno ful poceni. :OK: Edino mi ni jasno kak je lahko ista cena če si v hotelu al pa v koči!? :eek:

Kak pa je kaj smučišče na Kopah?

Hotel je isti že od leta 1980 in ga niti malo niso prenovili, obnovili ali popravili kar je crknilo. Če imaš smolo nimaš tople vode, ker ne dela bojler. Velika verjetnost je, da imaš smolo :grim Je v centru Slovenj Gradca in do Kop imaš dobre pol ure vožnje. Koča je na smučišču in je v podobnm stanju kot hotel. Hrana je kar je. Smučišče vlečnica na kroge, dolgo cca 1 km (če je), za začetnike. Če delajo povezave se zapelješ do Partizanke, kjer je proga dolga 3 km in je solidna. Vlečnica ful strma na sidra, da te fajn zmatra. Še kaj???

Kot domačinka ti tega ne priporočam, razen v primeru, da si ekstremno nezahteven gost.

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo...

Sem se ravnokar vrnil z "Boom vikenda" na Kopah.

15.000 je smučarska karta (od petka popoldne, do nedelje popoldne, vključno z nočnimi v tem času) in nastanitev v sobah Grmovškovega doma (večinoma sobe po 5) ali apartmajih. V ceno je vključen tudi polpenzion ki vsebuje zajtrk (marmelade, muesliji, paštete, čokolino... ) in čisto spodobno in okusno večerjo.

Nas je bilo 20 in smo večino časa itak preživeli na smučišču ali v Holcer pubu ... Za stuširat in spat, so bile pa sobe čisto dostojne.

Povzetek: Če misliš peljat ženo, ki bo nergala nad vsako malenkostjo, potem jo pelji nekam kjer je 5 zvezdic (tam se malenkosti lažje tolerirajo) :xx: , če pa imate namen z družbo imeti odličen sproščujoč vikend ob in na smučišču... potem pa go for it. :beer2: :yea1:

Aja, še malenkost.... če bi rad pozimi prišel na Kope za vikend, rezerviraj AVGUSTA.

lp Gujo

Popravljeno . Popravil Gujo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še dodaten info: grmovškov dom je baje zaseden do marca..

je pa isti upravljalec dobil letos še eno kočo pod upravljanje (partizanka).. povprašajte..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa je kaj smučišče na Kopah?

Smučišča so na Kopah za vsakogar: za začetnike in za dobre rekreativce.

Včasih je možna smuka po celcu na črni progi ob Kaštivniku!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Trenutno delajo na Kopah (proga Kaštivnik) novo sedežnico. :kva2: Stari, ej! Ne morš verjet. Hvala za denar iz evropske blagajne. :P

Nslednja sezona bo še zanimiva!

Popravljeno . Popravil Gionni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame osebno, edina pametna proga (ob Snežnem stadionu), za zategovanje............ :kva2: :OK: Jep, tudi v MB delajo novo.......(hvala bogu da je Pohorje prišlo na vrsto in da ne gre vse v Krajnsko Goro) :slap:

Hotel je isti že od leta 1980 in ga niti malo niso prenovili, obnovili ali popravili kar je crknilo. Če imaš smolo nimaš tople vode, ker ne dela bojler. Velika verjetnost je, da imaš smolo :grim Je v centru Slovenj Gradca in do Kop imaš dobre pol ure vožnje. Koča je na smučišču in je v podobnm stanju kot hotel. Hrana je kar je. Smučišče vlečnica na kroge, dolgo cca 1 km (če je), za začetnike. Če delajo povezave se zapelješ do Partizanke, kjer je proga dolga 3 km in je solidna. Vlečnica ful strma na sidra, da te fajn zmatra. Še kaj???

Kot domačinka ti tega ne priporočam, razen v primeru, da si ekstremno nezahteven gost.

Zame popolnoma spodobno družinsko-rekreativno smučišče, s sicer zastarelimi napravimi, Kaštivnik (od letos se umetno zasnežuje) pa zakon proga (in to obe). Škoda,da črna malo visi v zgornjem delu...... Nastanitvena infrastruktura pa dejansko peša..... :BUA: Pa vendar se je nekaj končno začelo premikat(sedežnica) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno delajo na Kopah (proga Kaštivnik) novo sedežnico.

Nslednja sezona bo še zanimiva!

Končno.

Vsekakor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame osebno, edina pametna proga (ob Snežnem stadionu), za zategovanje............ :kva2: :OK: Jep, tudi v MB delajo novo.......(hvala bogu da je Pohorje prišlo na vrsto in da ne gre vse v Krajnsko Goro) :slap:

Zame popolnoma spodobno družinsko-rekreativno smučišče, s sicer zastarelimi napravimi, Kaštivnik (od letos se umetno zasnežuje) pa zakon proga (in to obe). Škoda,da črna malo visi v zgornjem delu...... Nastanitvena infrastruktura pa dejansko peša..... :BUA: Pa vendar se je nekaj končno začelo premikat(sedežnica) :OK:

tudi jaz sem podobnega mnenja. obe progi ob vlečnici kaštivnik sta zakon. ko sem zmatran pa mi je črna že počasi prehuda. in res končno je prišel čas, ko bodo zgradili sedežnio, kajti sidra so bila zelo utrujajoča. samo bojim se, da bo to za seboj prineslo tudi večjo gnečo na prej omenjenih progah. prej pa je bilo kar saj si včasih bil dobesedno sam na progah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem podobnega mnenja. obe progi ob vlečnici kaštivnik sta zakon. ko sem zmatran pa mi je črna že počasi prehuda. in res končno je prišel čas, ko bodo zgradili sedežnio, kajti sidra so bila zelo utrujajoča. samo bojim se, da bo to za seboj prineslo tudi večjo gnečo na prej omenjenih progah. prej pa je bilo kar saj si včasih bil dobesedno sam na progah.

Glede gneče se strinjam. Cena razvoja pač. Mislim, da pa ne bo prehudo (med tednom). Čez vikende pa sam uporabljam naslednji recept: ko začnejo delati vlečnice sem tam. Med 09.00 uro in 10.30 nisem doživel, kakšne posebne gužve na progi nikjer kjer smučam. Uro in pol divjanja na progi (ja priznam, da takrat vozim na polno) je zame dovolj. Naredim toliko voženj, kot jih nekateri ne naredijo v celem dnevu. Prav je, da se začne vlagat tudi na Kope. (mi je šlo blazno na jetra, da je ŠC Pohorje vlagal v Krajnsko Goro, mi pa smo se in še se vozimo na prastarih napravah. A ja, pa tudi s ceno so letos preterali (za manjši denar, kupil sezonsko za avstrijsko Koroško in Vzhodno Tirolsko: 35 dni+18 dni Pohorja)). :kva2: :yea1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!