Skoči na vsebino

Cestni atlasi in planerji


fazerer

Priporočene objave

Dodatek by Noise Data: Tema je namenjena on-line, elektronskim in papirnatim atlasom in planerjem poti...

Iscem, pa iscem ampak ne najdem. Kaj? Cestni atlas Evrope ali cestni atlas vecjih delov Evrope. Seveda je takih ali drugacnih zemljevidov v sloveniji na tone, ampak mi motoristi potrebujemo takega, da gre v tank torbo in se to ne ves ampak samo nekaj izbranih listov.

Ce povzamem:

Ali kdo ve kje se da nabaviti cestni atlas Evrope, formata tank torbe, v mapi iz katere se da preprosto vzeti nekaj listov.

V naprej hvala, Fazer.

Popravljeno . Popravil Noise Data
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.bestseller.co.at ima mogoce kaj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....ce se sam odpravim kam malo malo bolj dalec si lepo z AutoRoute Express Europe 2000 (obstaja tudi 2001) izracunam pot, oznacim dolocen zemljevid in si ga sprintam, tako imas tocno tisto kar potrebujes!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skrajni sili si pa lahko iz kakšnega večjega atlasa oz. potovalnega atlasa ven skopiraš določene dele, ki jih rabiš. Men se zdi da sem zadnjič na bencinski črpalki videl dokaj lični atlas, le da nisem 100% siguren, če je bil za Evropo ali Slovenijo....Aja pa na AMD poslovalnicah tudi prodajajo karte in atlase vseh vrst. LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam atlas Evrope, iz katerega si skopiram tiste liste, ki jih potrebujem.

Gor lahko čečkam, označim pot itd...

Druga varianta (oz. naredim ponavadi kar oboje) je še AutoRoute.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da grem službeno kar pogosto kam, lahko povem, da je Avto Route odlična stvar, dokler se držiš zastavljenih cest in vmesnih postojank.

Po moje ni najprimernejši za turistično pot, ker se vedno najde še kaj, kar bi si rad ogledal, pol si pa mrzu.

Veliko dobrih kart dobiš pri nas na pumpah, kaki dobri knjigarni, sploh pa na pumpah v tujini.

Lepe pozdrave vam pošilja

TOMY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da grem službeno kar pogosto kam, lahko povem, da je Avto Route odlična stvar, dokler se držiš zastavljenih cest in vmesnih postojank.

Po moje ni najprimernejši za turistično pot, ker se vedno najde še kaj, kar bi si rad ogledal, pol si pa mrzu.

Ja, ravno zato imam jaz oboje - kopije iz cestne karte (atlasa) in sprintano iz autorouta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na linku AMZS, se mi zdi da pod potovalne informacije. Tam ga imajo za uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On line varianto imaš na opel.com,route planer al nekaj takega,se je treba malo poigrat,AutoRoute je pa itak zakon.

LP DAN

If you need A BIKE that´s faster you´re either a)WSB Champion b)New to biking

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

bog ne daj auto route 2003 (te pošlje v Dubrovnik prek cele Italije in s trajektom čez jadran :huh: ), 2002 pa lahko dobiš danes v OLP ... ok ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Če se prav spomnim, je bilo še pred slabim letom v internetu na voljo dosti brezplačnih strani za načrtovanje daljših potovanj... danes ne najdem nobenga več :)

Skratka - kaj naj uporabim za približno oceno in načrt poteka potovanja na relaciji Ljubljana-Dubaj ... ?

Po možnosti iščem brezplačno rešitev ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po možnosti iščem brezplačno rešitev ...

zemljevid in DaNe ali kak podoben popotnik (ko se vrne iz nepala) bosta najboljša in najpreprostejša rešitev. :naughty: :devil:

cena: par pirov :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko smo ze pri planerjih ali kdo ve zakaj v microsoft autoroutu 2003 (mislim) ni po sloveniji cest? ali ima kdo izkusnje kako jih uvoziti in s kje???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšen auto route za dlančnik?

recimo Palm-a......mora delati na palm OS 5.0 ali višje............

namreč na nekaterih straneh imajo nekaj podobnega auto rutu, vendar samo do OS 4.0, višje ne.....

če kdo ve za kakšno takšno varijanto, bi bil zelo vesel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni jih v tanovi verziji... tudi jaz ne vem, zakaj ...

Uhh, pa res, pardon fazerer, šele sedaj sem opazil, da imam nameščeno 2002, 2003 pa mi leži še vedno na CD-ju...

Nič, bo treba 2002 ponovno najt, ali pa počakat na 2004, ko Slovenije sploh ne bo več na zemljevidu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, slovenske ceste je pa težko narisat, ne vem kako da vam ni jasno,

toliko lukenj kot je... svet bi mislu da microsoft dela reklamo za emental.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima , imam MOTTORAD TOUR PLANER - za motoriste je po mojem mnenju kar Nr: 1

Ima ogromno tur , kampov , hotelov , servise za motorje - hendlerje .........

Zadeva je kar dobra , vsaj kolikor sem jo sam predelal

Priporočam !! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede AutoRoute 2003 in dejstva, da Slovenija v njem ni (več!) pokrita, pa pri Microsoftu pravijo takolele...

Most content in AutoRoute and MapPoint is licensed from external vendors.

·         We regret the fact that map content outside of our core Western European coverage area in the 2003 version of AutoRoute is less rich than in previous versions. This is due to the fact that we could not come to acceptable contractual terms with the data vendor that supplied us with this content for previous versions. We realize this is disappointing for some of our users, both those that are based in these areas and those that travel in the affected areas.

·         Essentially, the choice we were faced with was increasing the cost of our products for all of our users very significantly, or removing the road network data for Eastern Europe, Greece and some Nordic countries. Since most of our customers are in Western Europe and place relatively little value on coverage in the affected areas, we chose the first option. As a result, we were actually able to reduce the cost of AutoRoute in certain markets including the UK.

·         The data that was removed did allow customers to create driving directions outside our core coverage area of Western Europe, but did not allow street-level address matching as offered for all countries in our core coverage area.

·         Microsoft expanded the core coverage area in AutoRoute 2003 to include Sweden and Portugal. Coverage in countries like Spain and Italy was improved significantly, and map content for all other areas was updated. This makes AutoRoute 2003 a very significant and valuable upgrade for most AutoRoute users.

skratka - previsoki stroški za nakup zemljevidov, pa premalo kupcev programa po mojem (kolk od vas ima original? ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!