Skoči na vsebino

Cestni atlasi in planerji


fazerer

Priporočene objave

Če se prav spomnim, je bilo še pred slabim letom v internetu na voljo dosti brezplačnih strani za načrtovanje daljših potovanj... danes ne najdem nobenga več :)

Skratka - kaj naj uporabim za približno oceno in načrt poteka potovanja na relaciji Ljubljana-Dubaj ... ?

Po možnosti iščem brezplačno rešitev ...

Tole sem našel....upam da pomaga

Route Planner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boste verjetli ampak na www.motosvet.com je tudi en link na levi spodaj ... "razdalje med kraji" B) ;) ... pa še kar dobro deluje ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšen auto route za dlančnik?

recimo Palm-a......mora delati na palm OS 5.0 ali višje............

namreč na nekaterih straneh imajo nekaj podobnega auto rutu, vendar samo do OS 4.0, višje ne.....

če kdo ve za kakšno takšno varijanto, bi bil zelo vesel..

Mislim, da AutoRoute 2004 ima za dlančnike...!? :? O:-) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
...ko smo ze pri planerjih ali kdo ve zakaj v microsoft autoroutu 2003 (mislim) ni po sloveniji cest? ali ima kdo izkusnje kako jih uvoziti in s kje???

:yea2: Še vedno se obnese rek KARTU ČITAJ ,SELJAKA PITAJ!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mogoče kdo ve, če obstaja kakšna internetna stran, kjer bi si lahko kakšen podroben zemljevid sprintal. V mislih imam Švico. Deset dnevni dopust bi letos rad prebil v Švici, zato sem zemljevid Švice iskal po več petrolih, knjigarnah, knjižnicah in nikjer tega prekletega zemljevida ne najdem. Dobiš svega i svašta, toda Švice ne. Ne razumem zakaj ne. A mogoče kdo ve za kakšno trgovino v Ljubljani, ker bi potem lahko brata angažiral, ker študira gor.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zemljevid Švice dobiš na vsaki bencinski - v Švici. Če rabiš za planiranje, ti ga (papirnatega, velikega) lahko posodim, ga letos ne bom potreboval. Je pa kakšnih sedem let star.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če obstaja kakšna internetna stran, kjer bi si lahko kakšen podroben zemljevid sprintal.

Izkušnje pravijo, da so internetni zemljevidi poden. No saj glavne ceste itd so že, a če hočeš zaviti kam levo-desno, ta majhnih cest ni.

Jaz kupujem zemljevide v GEONAVTIK-u na slovenski (nasproti Konzorcija), imajo jih tudi v KOD & KAM pri NUK-u...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri vožnjah zunaj slo še vedno prisegam na michelinove avto zemljevide, sicer se ne spomnim kje sem jih nabavil ampak na vsaki malo boljši bencinski preko meje jih imajo jaz sem jih kupoval sproti med potjo, doma pa sem planiral po velikem zemljevidu evrope (v katerem so vse države in zemljevidi večjih mest), ki pa ga ne nosim sabo ker je knjiga a4 formata in je prevelik.

na elektronske zadeve kot autoroute se ne zanesem ker se je v praksi izkazalo, da je OK dokler greš po glavnih cestah in avtocestah, če pa se malo igraš z stranskimi se mu zmeša in te pošilja naokoli brez logike.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje pravijo, da so internetni zemljevidi poden. No saj glavne ceste itd so že, a če hočeš zaviti kam levo-desno, ta majhnih cest ni.

Jaz kupujem zemljevide v GEONAVTIK-u na slovenski (nasproti Konzorcija), imajo jih tudi v KOD & KAM pri NUK-u...

Sem poklical v Geonavtik. Ker so ga tam imeli, sem bratu naročil, da mi ga kupi. Noise Hvala, Vruuuuummmm hvala tudi tebi za dobro gesto, vendar sem se rajši odločil, da imam svojega, v slučaju, če se raztrže ali kaj podobnega.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ta tema mi je zelo pomagala.

Sedaj imam naslove devetih internet iskalnikov MAP-zemljevidi.

Če koga zanima, mu lahko vse te skupaj posortirane gor dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jih prilimaj gor vse v enem postu, da ne bo potrebno vsakemu vseh postov za nazaj gledati in iskati vsakega posebej!

Mogoče jih razvrstiš tudi po uporabnosti (od najbolj do najmanj).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Samo za informacijo naj povem, da sem vceraj v Louis-u v Beljaku nabavil MOTORRAD TOURENPLANER 2003/2004 za ceno 10 EUR (znizano s 40 EUR) in po prvem preizkusanju ugotovil, da je ta program veliko uporabnejsi od MS Autoroute-a in veliko prijaznejsi za motoriste (nic cudnega saj je pisan za motoriste). S tem mislim, da ima podrobnejse karte, vec uporabnejsih informacij za motoriste, vrisanih je vecina evropskih kampov in raznih poceni hotelov, prelazi so oznaceni z imenom in nadmorsko visino,...

zamerim pa mu, da je samo v nemskem jeziku in da zaradi podrobnejsih kart zasede dobra 2GB na disku.

Priporocam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se to. Zelo slabo: na ovitku je karta Evrope (ne njej je oznaceno katere drzave so podrobneje obdelane) in na Slovasko so posadili naso zastavo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Sprobal Autoroute 2004. Še vedno isto sranje ni dugega kot zahodna evropa. Lj-Budimpešta, čas potovanja: 1dan 2 uri :hmm:

Ima kdo mogoče 2002 (kolikor vem zadnja različica z celo Evropo)?

Za naslednje leto pa bi tudi Motorrad Planer prišel prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče 2002 (kolikor vem zadnja različica z celo Evropo)?

Za naslednje leto pa bi tudi Motorrad Planer prišel prav.

Ja, imam, pa ne vprašat, kje sem dobil O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima , imam MOTTORAD TOUR PLANER - za motoriste je po mojem mnenju kar Nr: 1

Ima ogromno tur , kampov , hotelov , servise za motorje - hendlerje .........

Zadeva je kar dobra , vsaj kolikor sem jo sam predelal

Priporočam !!    :yea2:

A je na cd-ju?

A ga daš za skopirat?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imam, pa ne vprašat, kje sem dobil  O:-)

Ne bom vprašal. Pa če bi se ga dalo skopiraš tudi jaz ne bom povedal kje sem ga dobil O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mene pa za ta MOTTORAD TOUR PLANER zanima, če bo kdo letal tja gor in nabavljal. Bi se zelo priporočal. Za 10Eur se ga še kopirat ne splača. No, čeprav bi bil s kopijo tudi zadovoljen. :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Popravek, najnovejša verzija je 06/07, no vesel bi bil če bi kdo imel katero od zadnjih dveh in jo bil pripravljen "posodit"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!