Skoči na vsebino

Metropolis 16. Marec 2007 - koncert


hotschko

Priporočene objave

zaradi družinskih obveznosti (mam hud vikend napovedan) ne pridem, bom pa mislil na vas ob pivu in milozvočnih melodijah pridigarjev v lokalnem klubu :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fajn ... vidim, da razpoloženje raste. Po zadnji vaji v sredo sem tudi sam končno pomirjen in brez skrbi ... :D B) ...

imam pa eno prošnjo/vprašanje/željo:

A bi se komu dalo po koncertu pomagat kakšen kos opreme odnest iz odra po stranskih štengah dol v avto ... verjetno bo gužva in je treba biti čimbolj expeditiven, da bo več časa ostal za pijačko in klepet :fredy: ... prostovoljci se mi prosim javite na MAIL na GSM ali pa če ste ob 21h pri šanku v pritličju, da se par malenkosti zmenmo ... če bomo hitri bo vsega skupaj v 5 min. konc B) ... 10XIA

P.S. 10XIA = TenX In Advance B)

U kurac, mel najboljši namen pridet, pa me zdravje sfookalo :SS

ti kar prid ... boš od vsega hudega ozdravel :) ... predvsem zaradi na zeliščnih napitkov :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fajn ... vidim, da razpoloženje raste. Po zadnji vaji v sredo sem tudi sam končno pomirjen in brez skrbi ... :D B) ...

imam pa eno prošnjo/vprašanje/željo:

A bi se komu dalo po koncertu pomagat kakšen kos opreme odnest iz odra po stranskih štengah dol v avto ... verjetno bo gužva in je treba biti čimbolj expeditiven, da bo več časa ostal za pijačko in klepet :fredy: ... prostovoljci se mi prosim javite na MAIL na GSM ali pa če ste ob 21h pri šanku v pritličju, da se par malenkosti zmenmo ... če bomo hitri bo vsega skupaj v 5 min. konc B) ... 10XIA

P.S. 10XIA = TenX In Advance B)

ti kar prid ... boš od vsega hudega ozdravel :) ... predvsem zaradi na zeliščnih napitkov :D :D

Bi nosil stvari ampak žal to predstavlja nepravilno obremenitev in bi porušilo simetrijo mojega telesa. Bom pa za moralno podporo. :)

p.s. resnica je sicer drugačna ampak se mi zdi dokaj zabavna razlaga...hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se bomo za šankom zmenli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pa mislil na vas ob pivu in milozvočnih melodijah pridigarjev v lokalnem klubu :beer2:

se bom pridružil Pervyu & prderigarjem & milozvočnim melodijam ! jebiga ! bajstrica nas željno pričakuje ! :) janče tudi ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden izmed bolj volhkih koncertov in obrobnih dogajanj, ki so se prenesla v tostranski solisticij.

Še ugotovim kje ima avto in zakaj, pa sem zmagal.

Kaj rabiš, da dobr pičiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj neostrih in spacanih fotk :-)

pa na koncu pač ena za vse dobre pičke tega sveta ;)

post-467-1174133499_thumb.jpg

post-467-1174133509_thumb.jpg

post-467-1174133524_thumb.jpg

post-467-1174133539_thumb.jpg

post-467-1174133559_thumb.jpg

post-467-1174133573_thumb.jpg

post-467-1174133584_thumb.jpg

post-467-1174133597_thumb.jpg

post-467-1174133609_thumb.jpg

post-467-1174133622_thumb.jpg

post-467-1174133638_thumb.jpg

post-467-1174133650_thumb.jpg

post-467-1174133664_thumb.jpg

post-467-1174133676_thumb.jpg

post-467-1174133688_thumb.jpg

post-467-1174133699_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama elita SR :devil:

No sicer pa LB nisem "pričakoval".

Upam,da bo tudi 13. in da bo povrh vsega še srečen (čeprav se bo proedvidevanjih zgodil na petek skoraj 13 (14)?

Se vidmo na jančah, upam da v podobni kondiciji kot tokrat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!