Skoči na vsebino

Koliko ur max. na Motosvetu


Priporočene objave

Nekateri tu redno izkušajo zasvojenost z Motosvetom. Koliko" AKTIVNIH" ur skupno v enem dnevu (tednu.. .) )ste preživeli na Motosvetovi strani. Lahko tudi zakaj je tako naneslo. ISKRENO

Jaz sem svoj rekord postavil danes cca 11 ur (and counting), v enem dnevu. Dont call me crazy. Mislim da cifra ni največja. Tko je pa nanesl zaradi brezdelja in zato ker se mam ful za učit...vem vem, aja pa zato ker je ta stran zelo dobra, poučna, ...

.post-9811-1137534117.jpg

Ajde da vas vidimo.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata, zaradi tvoje izjave zdej noben ne upa napisat, priznat kolk časa je bil na Motosvetu, ker noče ispast da je po tvoje "novopečen".

Dejstvo pa je, da ste tu enkrat vsi bili novopečeni, in vsak od vas je tu gor previsel kar nekaj časa. Če ne zdaj pa pri svojih prvih korakih. Prepričan sem, da bi bil skupek teh podatkov zanimiv za marsikoga. Folk s Stigmato na čelu! Izzivam vas, da napišete svoje ure, če ne gremo lahk vsi v jok in na drevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vsaki dan približno po 10 min..kakšen dan se mi utrga in znese 30 min...kar skupaj znese na teden 1,30 h visenja tlele gor....s tistimi rednimi 10 min na dan sem pa zasvojen....pa peljite me kamor čte .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tu redno izkušajo zasvojenost z Motosvetom.

Kaj je aktivno? A to pomeni, da ne smem zraven vrtat po nosu, prevajat, pisat člankov, jest sendviča, gledat filma, poslušat muzike, delat bekapov fajlov, sortirat fajlov po tretji črki imena datoteke, kuhat kosila, kidat snega, polirat šolnov, polirat 'orodja', zipat, rarat, arjat, čvekat, telefonirat .... itd?

Če je to - potem 0. Pravzaprav v tem primeru sploh nisem aktivno na Motosvetu. ;)

Folk s Stigmato na čelu! Izzivam vas, da napišete svoje ure, če ne gremo lahk vsi v jok in na drevo.

PS: Lekcija št. 1: Bolj kot boš 'pozival' in 'če tega ne nardite, ste pa ...', bolj bo smešno za opazovalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v popvprečju 30min dnevno. Se pa zgodi kdaj, da tudi več ur, ko kaj iščem ali pa mi zapaše it brat vse nove teme :) Samo to je bolj redko.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je aktivno? A to pomeni, da ne smem zraven vrtat po nosu, prevajat, pisat člankov, jest sendviča, gledat filma, poslušat muzike, delat bekapov fajlov, sortirat fajlov po tretji črki imena datoteke, kuhat kosila, kidat snega, polirat šolnov, polirat 'orodja', zipat, rarat, arjat, čvekat, telefonirat .... itd?

Če je to - potem 0. Pravzaprav v tem primeru sploh nisem aktivno na Motosvetu. ;)

PS: Lekcija št. 1: Bolj kot boš 'pozival' in 'če tega ne nardite, ste pa ...', bolj bo smešno za opazovalce.

Pod aktivno je mišljeno: da si na motosvetovi strani, zraven pa maš odprtih še enepar programov (do 5) in vzporedno delaš z njimi, vkolikor imaš odprte 4 programe, potem lahko zraven delaš še kako drugo dodatno stvar, npr: vrtaš po nosu, če zraven ješ še sendvič, potem si že pasivno na Motosvetu in se več ne šteje k skupni količini dnevnih ur.

vkolikor imaš poleg motosveta odprte do 3 programe, potem lahko zraven recimo vrtate po nosu, lahko se ti zraven zažge kosilo, in le 7 krat se lahko popraskate po zadnjici, kar je več, že ne šteje pod "AKTIVNO".

in tako naprej, vendar pa pod aktivno ne spada če zraven kidaš sneg, razen če je ta nekje v istem prostoru (pod stolom, na tipkovnici, na monitorju), zraven tudi ne spada gledanje trilogij.

Vedno pa lahko zraven zipate arjate, rarate, klepetate po telefonu, poslušate glasbo, jeste sendvič, prevajate..

:hmm: Biti "AKTIVNO" na Motosvetu je res relativen pojem, in ga v eni sapi težko definiram, tko da dejte si duška, dopolnite ga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sedaj si že sam ugotovil, da je to relativno.

Verjetno nas ima večina, vsaj tisti, ki delamo z računalniki, forum bol ali manj odprt čez dan neprestano, z manjšimi presledki. Tisti, ki pa delajo na terenu, pa se pač zjutraj/zvečer/med_malco usedejo pred to elektronsko čudo in se udeležijo foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je relativno, zato je bilo"aktivno" podano v navednicah. Nič hudega če so tudi odgovori relativni. Al pa kakršni koli, ker konc koncev je ta tema v Kr neki. Ni treba da se vsak trudi dat vse od sebe ker vsi vemo da to ni strokovna disakusija.

ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stigmata, zaradi tvoje izjave zdej noben ne upa napisat, priznat kolk časa je bil na Motosvetu, ker noče ispast da je po tvoje "novopečen".

Dejstvo pa je, da ste tu enkrat vsi bili novopečeni, in vsak od vas je tu gor previsel kar nekaj časa. Če ne zdaj pa pri svojih prvih korakih. Prepričan sem, da bi bil skupek teh podatkov zanimiv za marsikoga. Folk s Stigmato na čelu! Izzivam vas, da napišete svoje ure, če ne gremo lahk vsi v jok in na drevo.

Ajajaj sem jim pa nagnala straha v kosti, ja ta najbolj pogumni so napisali svoje, ostali pa zbirajo pogum, saj bo, saj bo!

Evo da ne boš reko da samo strašim- nimam pojma kolko cajta sem tu gor ampak skoraj vsak dan nekaj cajta, več kot eni in manj kot drugi.

Se opravičujem za nevšečnosti :( ne bom več (se mi zdi) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišek Ni3ous najprej, da ti odgovorim ... motosvet imam "prižgan" cel dan v službi in vedno, ko delam doma za računalnikom ...

Sedaj me pa zanima, ker sem sila radovedna oseba, zakaj te ta podatek zanima oziroma kaj je zanimivega oz. uporabnega v tem koliko ur kdo "preživi aktivno" na motosvetu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UU kakšen pokroviteljski nastop...

Lahko si prebereš kaj vse spada pod temo Kr neki in videl boš, da ni pogoj da je uporabno, pravzaprav tu ni nekih strogih omejitev. Konec koncev je pod temo Kr neki 144 strani raznoraznih tem kar je preko 3500 tem in ni za pričakovati da bodo vse, zanimive ali uporabne. Pač še ena tema ki naj bi na tak ali drugačen način povezovala motosvetovce preko foruma. Ali pa je mišek oddal še premalo objav da bi si dovolil odpreti temo, se počutil kot eden izmed vas. Vkolikor pa sem s to temo res tako totalno falil, pa jo brez zamere lahko admini odstranijo. To temo sem oddal ker sem tako kot ti sila radovedna oseba in že nasplošno veliko sprašujem.

Odprtje te teme je miroljubne narave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UU kakšen pokroviteljski nastop...

Lahko si prebereš kaj vse spada pod temo Kr neki in videl boš, da ni pogoj da je uporabno, pravzaprav tu ni nekih strogih omejitev. Konec koncev je pod temo Kr neki 144 strani raznoraznih tem kar je preko 3500 tem in ni za pričakovati da bodo vse, zanimive ali uporabne. Pač še ena tema ki naj bi na tak ali drugačen način povezovala motosvetovce preko foruma. Ali pa je mišek oddal še premalo objav da bi si dovolil odpreti temo, se počutil kot eden izmed vas. Vkolikor pa sem s to temo res tako totalno falil, pa jo brez zamere lahko admini odstranijo. To temo sem oddal ker sem tako kot ti sila radovedna oseba in že nasplošno veliko sprašujem.

Odprtje te teme je miroljubne narave.

Hvala, me je samo zanimalo, ker ponavadi ne odpiram tem, ki me ne zanimajo, pa tudi če so v kr neki ... drugače pa samo za tebe, ker si nov ... sem punčka veš .)

Da je nezanimiva in neuporabna nisem rekla, samo vprašala sem kaj je zate v tem podatku zanimivega in in uporabnega ... simpl ko pasulj, al ne :hmm: motosvetovce pa dvomim, da bo povezala ... :grrr

Ti kar odpiraj ... pri tem pa pričakuj, da te bodo pokrovitelji kot sem jaz pač kaj vprašali in se včasih tudi ne strinjali s tabo ... Ice bi ti včasih rekel TRPI :devil:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90 % je tu bluzenje

kolk se vas s tem strinja ??????????????

Ne nooooooooooooooooo, to so ful resne zadeve :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi××× človek odpre pač eno bedno temo (nebi zdej o nekom ki jih odpre pet na dan, dva napišejo not "uuuu", in tema zamre....), vi ga pa skurcate, napište kolk časa ste gor alpa puste pr miru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z burekom. Koliko je folka ki se prijavi na forum potem pa za vsak drek odpira novo temo in sprašuje bedarije v ''resnih'' temah. Da ne govorimo o raznih osebkih ki se morajo na tem forumu vtaknit v čisto vsako zadevo pa če imajo kaj pametnega za napisat ali ne, važno da se uvrstijo med najboljše 3 pisce vseh časov.

Mislim Ni3ous se je registriral na forum in najprej kot eden izmed redkih najprej uporabil iskalnik a jih je takoj slišal zakaj vleče teme iz naftalina.

Potem odpre eno temo v kr neki in jih spet posluša v tri krasne. Malo prebrskajte po kr'neki pa boste videli koliko brezveznih tem je notri (prištevanje, odštevanje.........) pa saj ni treba iskat samo v kr'neki tudi med motocikli se najde precej sranja ki je bilo zaklenjeno.

Evo glede teme da ne bom čisto :topic: . Na motosvetu cca 30min dnevno vendar vsaj pol manj kot včasih ko so večinoma tekle resne debate in se je dalo kaj zmenit, z večanjem števila članov pa tudi motosvet ni več tisto kar je bil, v vsaki resni temi chatanje in folk ki z določeno težavo mori v petih različnih temah.........................

Ni3ous nič nisi naredil narobe samo določeni osebki so včasih malo težki tule gor in svojo jezo stresajo na druge.

LP

Leteči

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam....

90 % je tu bluzenje

kolk se vas s tem strinja ??????????????

ahh... neeeee .......................................................................................... :grim

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!