Skoči na vsebino

Koliko ur max. na Motosvetu


Priporočene objave

Ima tale verzija foruma kak števec prisotnosti?

:eek:

Kaj ti si kakšen donator ali sponzor ali kaj? Saj je ok, odprl si pač temo, v katero so eni bolj, drugi manj resno odgovorili, vendar me iskreno zanima, kaj ti bo števec prisotnosti? :unsure:

Na začetku sem bila navdušena nad motosvetom, zdaj pa sem navdušena le še nad stranmi, kjer pišemo prijatelji. Tam vsaj ni bojazni, da boš nabasal na zid nestrpnosti, na goro samozadostnosti ter na ocean modrijanov, ki za to nimajo dovolj soli (v glavi) in so bili kdaj prej barakude ... prežvečijo vsakega, ki ni iz njihovih vrst. Žalostno, ne?

Torej, na motosvetu zdaleč več ne "visim" toliko, kot sem na začetku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Kaj ti si kakšen donator ali sponzor ali kaj? Saj je ok, odprl si pač temo, v katero so eni bolj, drugi manj resno odgovorili, vendar me iskreno zanima, kaj ti bo števec prisotnosti? :unsure:

Na začetku sem bila navdušena nad motosvetom, zdaj pa sem navdušena le še nad stranmi, kjer pišemo prijatelji. Tam vsaj ni bojazni, da boš nabasal na zid nestrpnosti, na goro samozadostnosti ter na ocean modrijanov, ki za to nimajo dovolj soli (v glavi) in so bili kdaj prej barakude ... prežvečijo vsakega, ki ni iz njihovih vrst. Žalostno, ne?

Torej, na motosvetu zdaleč več ne "visim" toliko, kot sem na začetku.

Ne razumem tvojega razburjanja glede mojega posta. Niti kake povezave si našla z donatorji ali sponzorji.

Temo sem odprl, k sem bil še "zelen" na forumu... danes je ne bi...

Se pa strinjam z ostalim, kar si napisala in je v mojem primeru dokaj podobno.

Če te pa iskreno zanima kaj mi bo števec prisotnosti, ti pa lahko povem, da sem se zaradi spodnjega posta pač vprašal ali to obstaja. Nisem in ne čutim pa potrebe da bi tak števec sploh imeli.

Peace.

1441 minut.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno manj! Ker se stalno bol glupe teme odpirajo! :headbang:

to je, zato, k je to, zbirališžče - motointelektualcev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem tvojega razburjanja glede mojega posta. Niti kake povezave si našla z donatorji ali sponzorji.

Temo sem odprl, k sem bil še "zelen" na forumu... danes je ne bi...

Se pa strinjam z ostalim, kar si napisala in je v mojem primeru dokaj podobno.

Če te pa iskreno zanima kaj mi bo števec prisotnosti, ti pa lahko povem, da sem se zaradi spodnjega posta pač vprašal ali to obstaja. Nisem in ne čutim pa potrebe da bi tak števec sploh imeli.

Peace.

Jaz pa razburjanje? To nikakor ne gre skupaj.

Le vprašala sem, nič slabega mislila, lahko si pomirjen.

Vprašaj Alterja. :winkiss:

Povezavo pa sem kar tako navrgla ... namreč, število objav je pomembno zaradi sponzorjev in oglaševalcev ipd., ... opažam pa še nekaj, kar pa sploh ni tako nepomembno, namreč že v tem relativno kratkem obdobju, odkar sem jaz na forumu, je veliko dolgoletnih in dobrih piscev odšlo ali pa se oglašajo le še za vzorec.

In zato sem tudi jaz mnogo manj tukaj, kot na začetku. Zmanjkuje kvalitetnih sogovornikov.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je, zato, k je to, zbirališžče - motointelektualcev!!!

Motointelektualec je kot motokultivator.

Si mogoče ciljal na to, zver iz đungle, ..ups, kaj si že ti? Tiger severnih morij? Hm, ne severnih, ... čakaj, kakih že, noooo?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motointelektualec je kot motokultivator.

Si mogoče ciljal na to, zver iz đungle, ..ups, kaj si že ti? Tiger severnih morij? Hm, ne severnih, ... čakaj, kakih že, noooo?

:rolleyes:

ja- zmer, neki brni, pa nobenga haska :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

povprečna urco na dan, me pa kdaj tud po ceu mesec ni :) odvisn kolk mi je dovgcajt pa kolk sm doma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!