Skoči na vsebino

Televizija


dr_lunatic

Priporočene objave

Khm.....taktično povabilo....brez reklame.....pametno :grim

Pa kaj pizdite nad reklamami.....takrat ma pač folk čas it na WC, pa po sendvič, pa take zadeve.....

Al pa enostavno ugasnite TV. Itaq ni nič pametnega na programu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm.....taktično povabilo....brez reklame.....pametno :grim

Pa kaj pizdite nad reklamami.....takrat ma pač folk čas it na WC, pa po sendvič, pa take zadeve.....

Al pa enostavno ugasnite TV. Itaq ni nič pametnega na programu. :rolleyes:

Po pravici povedano gledam TV cca 1-2 ure na teden. Res je, da vsak dan, če se da imam vklopljen dnevnik, ki pa ga poslušam in ne gledam. Tako, da mi je švedsko ravno za reklame. Če pa hočem film pogledat grem pa v kino al pa po DVD in itaq ni reklam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men grejo na jetra ker so povsod kamorkoli se obrnem...blinkajo na netu medtem ko iščem material pa jih nisem nič prosila naj se prižgejo in delajo gnečo v mojem inboxu), guzvajo se v mojem kaslcu(pomoje ga bom počasi odmontirala ali pa vsaj polepila z 10 nalepkami proti nenaslovljeni pošti), brnijo po televiziji in radiu( pa ta dva lahko vsaj izklopim), o njih razpravlja moja mama(nje se ne da izklopit), soseda(nje tud ne), njen mulc in večina populacije ki me obkroža.....

kako hudica mi ne bi šle na jetra :blink:

mal heca in dramatizacije, napihovanja, potvarjanja dejstev in manipulacije z boljši učinek mojega posta .)

Po pravici povedano gledam TV cca 1-2 ure na teden. Res je, da vsak dan, če se da imam vklopljen dnevnik, ki pa ga poslušam in ne gledam. Tako, da mi je švedsko ravno za reklame. Če pa hočem film pogledat grem pa v kino al pa po DVD in itaq ni reklam :D

15 min pred zacetkom filma si lahko čist mirno ogledaš vse možne reklame :)

pa na original dvdjih tud ..samo da gre pač za ene druge reklame - ne za ketrin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem začela migat na področju kozmetike, sem bila čisto v šoku ob spoznanju, kako drastično reklama poveča prodajo...

Za sam artikel, ki se propagira, pa itaq 'nič hudega', če je na prod.policah že pol leta ali leto...na TV-ju je vedno vse 'NOVO'...

In potem je namen izpolnjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan. Sem Janez Novak in nikoli ne gledam TV reklam. Ker se cenim.

...in to še ni vse! Tudi časopisov ne berem več zato, ker je v njih vse-polno reklam! Najrajši sem na Motosvetu, kjer je samo ena reklama čisto zgoraj! :OK:

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko smo že omenili stupidece od topshopa...moja nona je en od naivnih kupcev...Magic metek, ce vanj ne das tocno pravo kolicino stvari se sploh ne nardi prav in tiste blazine za v vodo, ki zraven priložijo el. pumpo, tako da se ti ni treba mucit na plaži z ročno...ampak...ima vtičnico za hišno 220V vtičnico...kje je logika? NE ZAUPAJTE TOP SHOPU, NEGLEDE NA TO KAKO PREPRIČLJIVO ZGLEDA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko smo že omenili stupidece od topshopa...moja nona je en od naivnih kupcev...Magic metek, ce vanj ne das tocno pravo kolicino stvari se sploh ne nardi prav in tiste blazine za v vodo, ki zraven priložijo el. pumpo, tako da se ti ni treba mucit na plaži z ročno...ampak...ima vtičnico za hišno 220V vtičnico...kje je logika? NE ZAUPAJTE TOP SHOPU, NEGLEDE NA TO KAKO PREPRIČLJIVO ZGLEDA!!!

Kaj pa reklame za motorje na eurosportu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!