Skoči na vsebino

Qingqi


ICE_MAN

Priporočene objave

Na avto netu sm opazu da se prodajajo scooterji in chopperji znamke Qingqi kdo kaj ve o tem?

Od kje je firma....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez poznavanja si upam trdit da iz kitajske, tako kot še najmanj 5000 drugih takih firm, ki počasi prihajajo na EU in naše tržišče .) prosim odprite eno temo za kitajske produkte, drugače bomo v enem letu imeli pol foruma samo vprašanj "Pozna kdo to firmo?" :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto netu sm opazu da se prodajajo scooterji in chopperji znamke Qingqi kdo kaj ve o tem?

Od kje je firma....

newem kwa je ampak čutim da so kurac od owce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvem, men so mal sumljivi tile kitajski mopedi... :grrr Če bi že kej v takem smislu hotu... :doze: pol bi rajš enga Tomosa kupu. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Jest sm pa zdeel resno razmišlov, da bi si nabavu Qingqi QM 250 CHOPER , ker se mi zdi cena 650.000sit kar ugodna za nov 250ccm motor, bi mal preizkusu kakšni so kj čoperji, ker do zdj sm mel hondo nsr125 in mi je bla kr ql, sam nebi zdj še enkrat kupoval 125 cestaka ampak bi probov enga čoperčka, tko da če ma kdorkoli kakršne koli izkušne s temu motorjam se priporočam? :blush: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se to sploh pravilno izgovori??

neki probavam, pa se mi nekam čudnu jezik zapleta :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga za motor,s katerim bom užival na cesti,ne bi vzel... mrbit zadej za na avtodom,da se lahko po svež kruh pelm iz kampa. mah,pa še to grem rajš peš :)

je pa res,da dobiš nov motor,pa garancijo... eh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se to sploh pravilno izgovori??

neki probavam, pa se mi nekam čudnu jezik zapleta :slap:

probaj se malo kitajšcine al pa kaj tazga naučiti pa bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to so te čajna korejske čudne unknown znamke...to je bl tko no..pa čoperji so itq čudni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima pa za 650 prešernčkov vse.....od daljinskega vžiga motorja...kako je to možno pojma nimam :? do dveh kufrov, dvojnih meglenk in vsega ostalega.....obratomer in vse kontrolke... :OK:

sem ga vceraj malo prečekiral, pa ima glas kot nek hmmmm virago 250 recimo... :grim

Sem jih pa že cca 4-5 videl vozikat po mb, v glavnem stari fotri, ki jim je vseeno kaj piše na keslu.... <_<

Popravljeno . Popravil husky610
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to so te čajna korejske čudne unknown znamke...to je bl tko no..pa čoperji so itq čudni

mito je pa zakon :OK:

nepremičninapress

Če je neznana ferma, ni nujno da so slabi motorji. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samče je neznana firma oz nova, pa azijskega porekla pol veš kk te stvari stojijo

lej Daelim tut ni tok poznana ferma motorjov, ampak je kwalitetna, pa čeprov je Korejska ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zdj je motor že kr neki cajta vzuni, pa me zanima če si ga je kdo nabavu , ali če ma kake izkušnje z njim,

Qinqqi deluje z firmo Suzuki, tak da... :OK: .. ve kdo več kj povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!