Skoči na vsebino

Powerboat GP Class 1


pirrulz

Priporočene objave

Okej okej ker kategorije o teh zadevah menda še ni, sem topic poknil kar sem. :fredy:

Konev koncev folk temu pravi tudi formula ena na vodi al nekaj takega.

V glavnem, v začetku septembra naš dragi Portorose obišče tole :yea2: :

post-4528-1137671162_thumb.jpg

Potrditev: voila.

Več info o sami zadevi: škljoc.

P.s.:Gaddamit. Smetarji, podnaslov teme popravit, da bo folk vedel, kje se bo zadeva dogajala. priti pliz. :fredy:

Popravljeno . Popravil Gregs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa hrvaški ribči bojo noreli.....

itak, saj našega morja niti za dober štart ni zadosti <_<

je pa zadava jako vabljiva :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Avstrijski organizatorji dirke Class 1 Powerboat, ki bo v Potorožu zavajajo folk.

Objavljen je nek razpored ki pa sploh ne drži. Tudi vseh teh koncertov in raznih prireditev ne bo. Sem klical na njihovo brezplačno števliko in mi je ena pupa povedala, da ne morejo še povedat kdo bo špilal na koncertih. Alo? Dva tedna pred dogodkom ne morejo povedat nič. En velik na***...

Ma, mi ne pride na pamet, da bi dajal 9 jurjev zato da ne bom nič videl. Če ne boš stal čisto ob obali ne boš nič videl. So mi tudi povedali, da ne bo nobenih tribun. Tako, da če pred tabo ne bo stal palček Smuk s svojo družino na ekskurziji, ne boš nič videl. Itak se bo bolje videlo s katergakoli hriba ali pa z barke. Za morje pa ne morejo zaračunavat vstopnine

Itak je pa to neko čudno prvenstvo. Malo brskam po angleški straneh tekmovanja. Na začetku leta so prijavili da bo dest dirk, potem so najprej odpovedali Rusijo, kasneje Grčiji in prejšnji teden še Francijo.

Se sploh ne bi čudil, če bi odpovedali še Portorož...

Baje so organizatorji dirke na NAŠI obali Avstrijci. Kaj mislijo samo pobrat solde od naivnih Slovencev in jo zbrisat nazaj čez mejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, mi ne pride na pamet, da bi dajal 9 jurjev zato da ne bom nič videl. Če ne boš stal čisto ob obali ne boš nič videl. So mi tudi povedali, da ne bo nobenih tribun. Tako, da če pred tabo ne bo stal palček Smuk s svojo družino na ekskurziji, ne boš nič videl. Itak se bo bolje videlo s katergakoli hriba ali pa z barke. Za morje pa ne morejo zaračunavat vstopnine

pa saj je nacionalka že zakupla pravice prenosa skupaj z desetimi ponovitvami do konca leta ! :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi blo zanimivo pogledat tole, ampak glede na to, da karte niso ravno poceni, me zanima, če lahko "domačini" predlagajo kakšen kotiček nad morjem, kjer bi se to dobro videlo??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor interesantna zadeva za pogledat v živo :) Ampak 9k se pa tudi meni zdi malce veliko. Tako da kar na dan s predlogi, kje bi se to dalo pogledat tudi brez kart :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en ribiški čolčnič sunat, pa veslat proti morju..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekem drugem forumu sem izvedel, da prvi tekmovalci že prihajajo.

Od tam tudi ta slika :eek: :eek: :eek:

[attachmentid=79713]

Hudo :kva2:

No primorci, a nam boste kaj namignili, iz kje bi se dalo to dobro vidit <_<

en ribiški čolčnič sunat, pa veslat proti morju..

Pa da si takoj v vodi, ko kakšen mimo pridirka :lol1:

Popravljeno . Popravil CPU
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekem drugem forumu sem izvedel, da prvi tekmovalci že prihajajo.

Od tam tudi ta slika :eek: :eek: :eek:

[attachmentid=79713]

Čist so mi ga zjebali z barvo. Desetkrat sem govoril, da modra ne pride do izraza v rjavkastem morju naše obale, pa nič.

Brezveze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje bojo tile obračali? Pa, a bojo na štantgasu vozili? :hmm:

Imamo ja premalo morja, da tale stvor razvije polno brzino in se ustavi še pred državno mejo?! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nekem drugem forumu sem izvedel, da prvi tekmovalci že prihajajo.

Od tam tudi ta slika :eek: :eek: :eek:

[attachmentid=79713]

Čolniček je pred kafičem Alaya v Luciji (teniška igrišča) ...

In kje bojo tile obračali? Pa, a bojo na štantgasu vozili? :hmm:

Imamo ja premalo morja, da tale stvor razvije polno brzino in se ustavi še pred državno mejo?! :glare:

Muca ne ga srat, morja je dovolj in prav fletno bi jih blo it pogledat ... če bi bla doma .. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo zanimivo pogledat tole, ampak glede na to, da karte niso ravno poceni, me zanima, če lahko "domačini" predlagajo kakšen kotiček nad morjem, kjer bi se to dobro videlo??? :blush:

s podmornice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!